Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Міні відеоспостереження

 

Міні відеоспостереження є кращою альтернативою прихованого відеонагляду. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити відеокамери для міні відеоспостереження в нашому онлайн-магазині.

Відразу хочемо відзначити, що приховане відеоспостереження в Україні заборонено. І порушення цієї заборони карається відповідно до Кримінального Кодексу України.

Ми завжди радимо нашим клієнтам відмовитися від ідеї прихованого відеоспостереження, а встановити компактні міні відеокамери.

Міні відеоспостереження організовується на підставі відеокамер компактних розмірів. Найчастіше користувачі хочуть створити міні систему відеоспостереження для того, щоб вона була не помітною для сторонніх і не привертала до себе багато уваги.

Якщо перед користувачами стоїть завдання організації охорони і безпеки квартири, то природним бажанням мешканців буде відсутність громіздких камер відеоспостереження в кімнатах. Міні відеоспостереження ідеально підходить для організації охорони квартири і приватного будинку.

У квартирі система міні відеоспостереження не приваблює до себе багато уваги гостей. Міні відеоспостереження в квартирі або приватному будинку не створює користувачам проблему з вибором місця встановлення відеокамер, так як мініатюрні відеокамери можуть встановлюватися в самих різних місцях і не захаращувати простір кімнат.

Міні відеоспостереження ніяк не означає, що воно має менше функцій, ніж стандартні системи відеоспостереження. Сучасні міні відеокамери - це багатофункціональні пристрої з можливістю запису високоякісного зображення.

Більше того міні відеоспостереження забезпечує компактність і зручне використання такої системи безпеки.

Головною перевагою міні системи відеоспостереження є її розміри. Таке відеоспостереження не займає багато місця і не привертає до себе зайвої уваги.

Сучасне міні відеоспостереження може бути як провідним, так і безпровідним. Безпровідне міні відеоспостереження грунтується на роботі мініатюрних відеокамер з функцією передачі відеосигналів по безпровідному каналу зв'язку. Відразу відзначимо, що безпровідне відеоспостереження - це ідеальний варіант для квартир і будинків, де необхідно зберегти створений інтер'єр і не додавати до нього ніяких громіздких пристроїв.

Установка міні системи безпровідного відеоспостереження не займає багато часу і дозволяє заощадити на монтажі і налаштуванні роботи такої системи не тільки час, але й гроші користувачів.

Залежно від завдань, поставлених перед охоронним відеоспостереженням, користувач може вибрати для установки чорно-біле або кольорове міні відеоспостереження. Кольорове міні відеоспостереження забезпечує якісне зображення з усіма деталями і фарбами. Кольорові мініатюрні відеокамери відрізняються за ціною від чорно-білих, і коштують дорожче.

Міні відеоспостереження придбало широке застосування в системах охорони таких комерційних об'єктів, як магазини і fashion-бутики. Такі об'єкти не потребують того, щоб відвідувачі звертали увагу на те, що їх знімають, але при цьому необхідно спостерігати за всім, що відбувається в приміщеннях.

Міні відеоспостереження в магазині здатне забезпечити непомітний відеоконтроль всього, що відбувається, а саме дій відвідувачів, і при цьому створити атмосферу доброзичливого магазину.

Системи мініатюрного відеоспостереження встановлюють в бутиках, щоб не привертати увагу знаменитих клієнтів.

Більше того міні відеоспостереження можна організувати і для відеоконтролю вулиць і відкритих територій. Для цього знадобляться вуличні міні відеокамери, обладнані захисними термокожухами.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує свої послуги проектування і встановлення систем міні відеоспостереження на самих різних об'єктах. Наші фахівці виконують завдання побудови міні системи відеоспостереження в квартирі, приватному будинку, заміському котеджі, офісі і магазинах.

У нашому онлайн магазині можна купити міні відеокамери для системи відеоспостереження за хорошою ціною. У нас користувачі завжди можуть знайти всі новинки міні відеокамер і замовити їх установку на своєму об'єкті.

В інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  можна купити міні відеоспостереження для встановлення на самих різних об'єктах.

Звертайтеся в нашу компанію і ми забезпечимо вам якісне обслуговування!

 

 

МЫ НЕ ПРОДАЕМ СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ И НЕ УСТАНАВЛИВАЕМ СКРЫТЫЕ СИСТЕМЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ. ТАКИЕ ДЕЙСТВИЯ ЗАПРЕЩЕНЫ И КАРАЮТСЯ СОГЛАСНО ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА УКРАИНЫ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>