Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система безпеки в офісних центрах і бізнес-центрах

 

У сучасних офісних центрах і бізнес-центрах однією з головною складовою безпеки є система пожежної безпеки та пожежної сигналізації.

Так вкрай необхідна можливість автоматичного оповіщення всього персоналу офісного центру, гостей бізнес-центру і співробітників служби безпеки про загрозу загоряння та пожежі.

Пожежна сигналізація проектується на основі датчиків або оповіщувачів.

Можна коротко розповісти, що раніше багато уваги в безпеці приділялося технічній міцності будинку офісів і компаній, так як вважалося, що потрібно створювати міцні фізичні бар'єри від несанкціонованого проникнення в офісні центри, щоб запобігати руйнуванню інженерних конструкцій.

Але зараз це стало менш актуально, так є більш сучасні інструменти безпеки, такі як цілодобове відеоспостереження, охоронна сигналізація і т.д. Також раніше часто практикували такий захист як встановлення металевих грат на вікнах першого поверху та встановлення металевих дверей на всіх входах.

Пожежна система для великих офісних центрів і бізнес-центрів повинна забезпечувати ефективне і своєчасне виявлення загоряння з зазначенням конкретного місця в будівлі.

Також на працівників служби безпеки покладаються обов'язки з організації евакуації людей з палаючої будівлі офісного центру, включаючи розблокування всіх дверей і ліфтів, включення світлозвукових покажчиків тощо.

Дуже допомагає в такому випадку наявність в офісних центрах і бізнес-центрах евакуаційного освітлення та світлових покажчиків напрямку екстреної евакуації людей при пожежі. Таке евакуаційне освітлення повинно бути включено в офісах постійно.

Варто відзначити, що сучасні пожежні системи дуже точно і оперативно виконують дії з гасіння пожежі, запобігання поширенню вогню або диму.

Сучасні пожежні системи можуть виробляти автоматичне розблокування всіх дверей в офісному приміщенні для забезпечення безперешкодної евакуації з будівлі, а також автоматичний спуск всіх ліфтів вниз і їх повне блокування.

Враховуючи специфіку офісних приміщень і бізнес-центрів з їх великою кількістю цінної документації, офісної апаратури, комп'ютерних пристроїв і т.д. стає явним обов'язковість автоматичної системи пожежогасіння.

Автоматичні системи пожежогасіння оперативно і самостійно здійснюють гасіння пожежі та вогнища загоряння. Системи пожежогасіння в офісних центрах можуть використовувати різні методи гасіння пожежі на вибір користувачів.

Це може бути водне пожежогасіння, аерозольне або порошкове пожежогасіння, або газове пожежогасіння.

В офісних і бізнес центрах також встановлюють системи візуально-звукового оповіщення, які призначені не тільки для екстреного оповіщення про виникнення пожежі або екстремальної ситуації, а й для звичайного щоденного інформування людей в офісному центрі або бізнес-центрі. Так це можуть бути звукові динаміки, спеціалізовані гучномовці, світлові табло з фіксованими написами, такими як «Пожежа», «Евакуація», «Вихід».

Як ви бачите в офісних приміщеннях і бізнес-центрах якісна і повноцінна система безпеки передбачає проведення робіт відразу в декількох напрямках і забезпечення функціонування декількох систем.

Так для багатьох власників компаній і офісних приміщень дуже важливою проблемою є організація якісної системи безпеки, так як життєво важливим для компанії є захист від зловмисників, від непрошених гостей, від злодійства, крадіжки особистих речей співробітників, від витоку комерційної та фінансової інформації.

Найчастіше у великих офісних центрах при вході організовують єдиний пост служби безпеки з турнікетами. Так відвідувачів в офісну будівлю пропускають за перепустками-картками.

Якщо ми розглядаємо бізнес-центр з великою кількістю офісів всередині, то обов'язковою є електромагнітні замки на вході в кожен офіс, які можуть спрацьовувати по proximity-картках, брелки touch-memory, або біометричним відбитками людей.

Такого роду система контролю доступу дуже зручна для співробітників різних компаній у бізнес-центрі, а також є необхідною для керівництва офісів, оскільки дозволяє при прийнятті на роботу співробітника видавати йому картку доступу, а при звільненні - забирати.

Також сучасна система безпеки в офісному центрі є свого роду важливою складовою престижу компанії.

Таким чином, пріоритетними напрями забезпечення безпеки офісного центру є системи контролю діяльності персоналу, системи контролю та управління доступом, системи обліку відвідувачів, системи відеоспостереження, системи охоронно-пожежної сигналізації і т.д.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне для забезпечення повноцінної роботи системи безпеки офісного центру і будь-якої її підсистеми.

На нашому сайті можна знайти як популярні моделі устаткування для систем безпеки в офісному центрі з найрізноманітнішими конфігураціями, так і недороге обладнання для невеликих систем.

Послуги з продажу обладнання для систем безпеки компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти з установки систем безпеки в офісних центрах на всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>