- Все для Победы ВСУ
- Блоки питания
- Видеокамеры
- Аналог видеонаблюдение
- HD видеонаблюдение
- IP Видеонаблюдение
- Беспроводное видеонаблюдение
- Тепловизионные системы
- Контроль Доступа
- Охранные системы
- КОМПЛЕКТЫ сигнализации
- Сигнализации "под ключ"
- Пультовые сигнализации
- Приемно-контрольные приборы
- Датчики
- Датчики движения
- Комбинированные датчики
- Датчики разбития стекла
- Датчики вибрационные
- Датчики открытия (герконы)
- Датчики затопления
- Датчики газа
- ИК барьеры
- Сирены
- Устройства для управления сигнализацией
- Cигнализация Ajax
- Cигнализация Jablotron
- Пожарная сигнализация
- Домофоны
- Техника контршпионажа
- Кабельная Продукция
- Аксессуары
- Готовые проекты
Відеореєстратори
Відеореєстратор або DVR (Digital Video Recorder) - це цифровий пристрій запису в системах відеоспостереження.
Раніше відеореєстратори були центральними пристроями в системах відеоспостереження, і без них не можна було уявити функціонування цифрової системи спостереження. Бо саме цифровий відеореєстратор забезпечував повноцінну роботу камер спостереження і оцифровував сигнал від них.
Відеореєстратори здатні виконувати перетворення, запис і відтворення відеопотоку від камер.
Вся суть дій відеореєстратора полягає в тому, що камери передають по кабелю відеосигнал, який записується і перетворюється в потрібний формат відеореєстратором, після чого виводиться для показу на монітор або ж автоматично відбувається архівування на жорсткий диск.
На сьогоднішній момент існує два види відеореєстраторів:
· Комп'ютерні відеореєстратори PC-base, які функціонують на базі персонального комп'ютера під управлінням операційної системи.
· Цифровий відеореєстратори NON PC-base, які представлені як одноплатні пристрої запису (DVR).
Цифрові відеореєстратори DVR можна налаштувати для автоматичного запису відео на зовнішні носії інформації. Це відбувається за рахунок наявності вбудованих записуючих пристроїв в сам відеореєстратор, таких як CD-RW і DVD-RW.
Одним з найголовніших параметрів в роботі відеореєстраторів є кількість доступних відеоканалів. Ця характеристика визначається сумарною кількістю підключаються відеокамер до відеореєстратора.
Виходячи з цього параметра виділяють:
· Чотирьохканальні відеореєстратори
· Восьмиканальні відеореєстратори
· Шістнадцятиканальний відеореєстратори
· Двадцяти чотирьохканальні відеореєстратори
· Тридцяти двоканальні відеореєстратори.
Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - тут ви знайдете сучасні відеореєстратори для систем спостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити клієнтів.
Так як головною функцією відеореєстраторів є запис відео від камер відеоспостереження, то, мабуть, найважливішим критерієм у виборі відеореєстраторів є якість запису відео. Якість запису відеореєстратора можна оцінити за двома параметрами: дозвіл зображення і швидкість запису відеореєстратора.
Якість відеозапису безпосередньо залежить від роздільної здатності зображення. Роздільна здатність запису відео – це кількістю точок, з яких складається відеозображення. Є кілька варіантів роздільної здатності зображення: 176х288, 360х288, 720х288 і 720х576 пікселів.
Швидкість запису відеореєстратора визначається сумарною кількістю записаних кадрів в секунду по всим відеоканалах. Так для якісного відео необхідно близько 25-ти кадрів в секунду на кожен відеоканал. Але часто можна зіткнуться з тим, що недорогі відеореєстратори записують зі швидкістю 4-6 кадрів в секунду, чого достатнього для стандартної картинки.
Якщо ви користуєтеся стандартним цифровим відеореєстратором для запису відео, то обов'язковим параметром є ємність жорсткого диска для відеоданих. Саме відеореєстратори здійснюють запис даних на накопичувачі інформації. Звичайно, якщо використовувати мережевий відеореєстратор для системи відеоспостереження, то запис проводитися автоматично на сервер.
Всіма відеореєстраторами можна керувати за допомогою кнопок на лицьовій панелі пристрою, або комп'ютерної мишки або ж спеціального дистанційного пульта управління.
Виробники сучасного обладнання для відеоспостереження виробляють відеореєстратори підвищеної якості у форматах HD (High Definition) і Full HD (Full High Definition).
Залежно від способу роботи відеореєстратори діляться на цифрові і мережеві відеореєстратори. Досить важливою на сьогоднішній день функцією відеореєстратора є можливість працювати в локальній мережі і в інтернеті. Так сучасні мережеві відеореєстратори дозволяють користувачам здійснювати віддалений контроль і віддалений перегляд відеозаписів з камер спостереження.
Якщо ви використовуєте в своїй системі відеоспостереження мережеві ip відеореєстратори, то його робота в мережі будується на підставі статистичного IP адреси і доступу до нього.
Важливим критерієм у виборі цифрових відеореєстраторів для системи відеоспостереження є те, скільки одночасно операцій може виконувати цей пристрій. Так відеореєстратори можуть бути:
· дуплексні відеореєстратори (здатні виконувати 2 операції одночасно);
· триплексні відеореєстратори (три операції);
· пентаплексні відеореєстратори (п'ять операцій).
Таким чином, саме багатозадачність відеореєстраторів грає важливу роль в роботі всієї системи відеоспостереження.
У роботі відеореєстраторів можна налаштувати різні режими запису відео з камер спостереження. Так можна встановити режим цілодобового запису, коли всі події, що відбуваються будуть зберігатися на відео, або встановити запис відео за наперед заданим розкладом, або ж починати запис при виявленні руху в приміщенні з камерою.
Для побудови ефективної і повноцінної системи відеоспостереження потрібно підібрати необхідної функціональності відеореєстратор.
У нашому інтернет-магазині ви можете самостійно вибрати відеореєстратор для вашої системи спостереження серед широкого товарного асортименту самих різних виробників: Аvtech, HIKVISION, Infinity, LAICE, Optivision, Qihan, Qtum, Sunell DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, SAMSUNG, Panasonic, LuxRiot.
Сформувавши своє замовлення ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть отримати обладнання в будь-якій точці України.