Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження через інтернет

 

У цьому розділі можна ознайомитися з інформацією про те, як налаштувати відеоспостереження через інтернет. Відразу ж хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день практично кожна система відеоспостереження може бути перебудована під відеоспостереження через інтернет.

Що це означає відеоспостереження через інтернет? Насправді, найчастіше за цим мається на увазі, що існує якась система відеоспостереження, і до неї є доступ через інтернет. Це не означає, що запис йде через інтернет, просто ви можете підключитися до неї, використовуючи мережу інтернет.

Але тут необхідно розділити дві системи відеоспостереження, які істотно відрізняються одна від іншої і припускають доступ через інтернет.

Перша це звичайна, стандартна система відеоспостереження. Це відеореєстратор, який з'єднаний з камерами відеоспостереження. І вся ця система підключена до інтернету.

І ви як клієнт можете зайти через інтернет у систему, і поглянути, що там відбувається. Таке відеоспостереження через інтернет дає вам можливість переглядати різні події, які відеореєстратор зберіг у себе в пам'яті.

Також, ви можете щось видалити, або зробити зміни в настройках системи відеоспостереження. Ви можете створити кілька різних користувачів, з різними правами доступу.

Наприклад, у вас можуть бути права адміністратора, тобто ви можете робити все що захочете, а у решти користувачів можуть бути обмежені вами права, наприклад, тільки перегляд запису, без його видалення, або редагування.

Ціна на відеоспостереження через інтернет не створює великої додаткової вартості до системи. Зазвичай, якщо ви замовляєте установку відеоспостереження у нас, настройка віддаленого доступу входить в послугу, тобто безкоштовна.

Не залежно від того який у вас пристрій для доступу в інтернет, ми зможемо налаштувати вам зв'язок з відеореєстратором.

Є система відеоспостереження через інтернет, яка включає в себе ip камери відеоспостереження. Використовуючи IP камери, ви зможете без особливих проблем організувати відеоспостереження через інтернет.

Так як мережеві камери спочатку створювалися для того, щоб до них був доступ з всесвітньої мережі. Дуже мудре рішення створювати систему відеоспостереження, саме з ip камер. Так як тут ви відразу економите на відеореєстраторі. Він просто не потрібен.

І найважливіше, так це те, що IP камери відеоспостереження - це камери високої роздільної здатності. Тому зображення буде кращої якості.

Пам'ять, яка є в самих камерах не велика, її вистачить максимум на пару днів. Але якщо ви захочете мати запис, наприклад тижня, ви зможете доставити в систему відеореєстратор, який і буде виконувати роль місця зберігання інформації.

Функції, які ви будете мати по мережі, використовуючи цю систему, обмежуються тільки операційною системою, яка обслуговуватиме ваше відеоспостереження.

Ціна відеоспостереження через інтернет з IP камерами, визначається лише вартістю камер, і монтажу. Залежно від виробника, вона може варіюватися від 150 у.о. і до 1000 у.о. за одну камеру. Дуже часто такі ip відеокамери включають в себе мікрофон і динамік, з цього, приємним бонусом тут буде можливість голосового зв'язку з тими людьми, які потрапили під зону дії камер.

Отже, в цій статті ми розглянули з вами два варіанти системи відеоспостереження через інтернет. Що можна ще додати про ці системи. Напевно, те, що цікавить усіх у першу чергу, так це різниця у вартості цих систем.

Так от якщо взяти одного і того ж виробника і створити ці дві системи відеоспостереження, то система на ip камерах буде коштувати дорожче. Але хоча вона стоїть і дорожче, слід зазначити, що якість зображення, яке ви отримуєте, зазвичай на порядок вище звичайної системи.

За цим, порівнюючи дві ці окремі системи відеоспостереження, не можна однозначно сказати, яка з них краще. Необхідно розглядати, для чого вона потрібна, тобто, які завдання вона має вирішувати. І якщо розглядати ту чи іншу систему в розрізі завдань, які вона вирішує, стає ясно яку краще використовувати і встановлювати.

Наша вам порада - краще спочатку визначитеся з завданням для своєї системи відеоспостереження. Цей крок заощадить вам час і гроші.

Ми реалізуємо самі різні проекти на об'єктах будь-якої складності:

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в квартирі

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в офісі

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в барі чи кафе

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в магазинах або супермаркетах

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в школі чи садочку

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет на складі

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в котеджах або дачах

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в нічних клубах чи ресторанах

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в будинку

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в банку і інших кредитних установах

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в готелі

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет на заводі чи фабриці

· Проектування та встановлення систем відеоспостереження через інтернет в торгових центрах

Звертайтеся до наших менеджерів за більш детальною інформацією за телефоном (044) 222-50-35!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>