Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в школах і навчальних закладах

 

Відеоспостереження у школі з кожним днем ​​стає все більш актуальним. У зв'язку з несприятливими подіями і терактами в американських школах весь світ прагне убезпечити свої навчальні заклади.

Ми часто чуємо фразу «за дітьми майбутнє» і ні у кого не виникає сумніву в тому, що безпека дітей найбільш важлива.

Забезпечити безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, а саме школи та навчальні заклади, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження.

Безпека дітей в школі та інших навчальних закладах це завдання державного рівня і на її реалізацію йде чимало сил і коштів.

Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі - вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки.

Система безпеки школи обов'язково повинна включати охоронне відеоспостереження.

Охоронне відеоспостереження для навчальних закладів та шкіл може бути як внутрішнім, так і зовнішнім.

Система відеоспостереження у школі може складатися з спостереження за коридорами і класами, за відкритою територією школи, стадіонами та внутрішніми двориками, за центральним входом і прилеглою територією.

Для організації системи відеоспостереження в школі можна використовувати як кольорові, так і чорно-білі відеокамери.

Зазначимо, що охоронне відеоспостереження в школах і навчальних закладах не має бути видимим. Це публічні місця масового скупчення людей, які мають право знати, що за ними спостерігають. Більше того відеоспостереження в школі створює дуже явний дисциплінарний ефект на учнів.

Так наявність відеокамери призводить до того, що діти обмежують себе в якихось руйнівних діях і злих намірах. Вони більш розумно поводяться перед камерами.

Охоронне відеоспостереження в школах та інших закладах освіти дозволяє боротися з поширенням наркотиків, сигарет і алкоголю серед дітей. А це дійсно важливий ефект.

Більше того відеоспостереження в навчальних закладах здатне зафіксувати недобропристойні дії вчителів і викладачів.

Охоронне відеоспостереження в школах може встановлюватися як за рахунок бюджетних коштів держави, так і за рахунок добровільних пожертвувань батьків. Важливість контролю дітей і що відбувається з ними настільки важлива, що ні у кого не виникає сумніву в необхідності відеоспостереження у школі.

Сучасна система відеоспостереження для школи будуватися на базі IP технологій. Установка системи IP відеоспостереження у школі відкриває масу додаткових можливостей для користувачів такої системи. 

Мало того, що відеозаписи з камер доступні в мережі інтернет, так ще й батьки учнів можуть переглядати все, що відбувається в школі в режимі реального часу з будь-якого місця на Землі, де є доступ до мережі інтернет.

Для шкіл, у яких дуже маленький штат співробітників охорони, хорошим рішенням буде установка охоронного відеоспостереження. Система відеоспостереження у школі дозволяє контролювати події і бути в курсі всього, що відбувається.

Сучасні елітні навчальні заклади просто не дозволяють собі заощаджувати на системах безпеки, в тому числі і охоронному відеоспостереженні. Якщо в школі, де навчаються ваші діти, ще не встановлена ​​система відеоспостереження, то ви можете стати ініціатором створення більш безпечних умов перебування дітей на заняттях. Просто потурбуйтеся про те, щоб ваші діти були під надійним відеоконтролем.

Наша компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається проектуванням і установкою систем відеоспостереження для шкіл і навчальних закладів. Ми виконуємо самі різні проекти з встановлення охоронного відеоспостереження.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua можна підібрати потрібні відеокамери для організації охоронного відеоспостереження в школі. Просто зв'яжіться з нами і ми забезпечимо вам якісне обслуговування.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>