Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Установка плати відеозахоплення

 

При організації комп'ютерного відеоспостереження головну роль відіграє правильна установка плат відеозахоплення. Саме цей пристрій дозволяє організувати передачу відеопотоку від камер спостереження.

Більше того для установки плат для комп'ютерного відеоспостереження крім фізичного монтажу, необхідно виробляти програмну настройку.

Відразу ж відзначимо, що установка плат відеозахоплення в комп'ютер має певні мінуси в роботі. Таке комп'ютерне відеоспостереження буде повністю залежати від можливостей самого комп'ютера.

Тобто операційна система комп'ютера, встановлені програми, кількість вільної пам'яті - все це буде створювати вплив на роботу системи відеоспостереження.

Більше того фахівці вам завжди порадять мати окремий комп'ютер для організації відеоспостереження і обладнати його жорстким диском великої ємності для запису та архіву відео. Як користувачі не використовуйте цей комп'ютер для своєї роботи, відеоігор, інтернет комунікацій і т.д. 

У цій рекомендації не встановлювати плати відеозахоплення на комп'ютер користувача є багато позитивних сторін.

Наведемо приклад, що якщо ви грали в відеогру і ваш комп'ютер завис, то в свою чергу це призводить до зависання всієї системи відеоспостереження. Або ж ви використовували інтернет для роботи і закачали вірус на комп'ютер - і вам потрібно очистити ПК і перестановити операційну систему, що ж після таких дій потрібно буде з самого початку налаштовувати роботу плати відеозахоплення і всієї системи відеоспостереження.

Що вже говорити про збій системи відеоспостереження на базі відеоплат, якщо комп'ютер виходить з ладу при відключенні електроживлення і інших випадків.

Безумовно відеоплати мають багато переваг при їх використанні. Саме плати відеоспостереження дозволяють користувачам насолоджуватися якісним відео в цифрових форматах MPEG-4 і H.264, при цьому забезпечуючи запис і архівування цього відео.

У нашому магазині "ВІДЕОКАМЕРИ" ви можете купити плати відеозахоплення онлайн і вибрати зручний вам спосіб установки - самостійно або ж скористатися послугами наших фахівців.

При самостійній установці плати відеозахоплення, ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до наших фахівців і уточнити всі нюанси в установці відеоплат своїми руками. Маючи свого роду інструкцію з встановлення плати відеозахоплення, ви зможете встановити її швидко і без особливих труднощів. Звертайтеся до нас - ми завжди раді допомогти нашим клієнтам.

Вся суть процесу встановлення плат для відеоспостереження полягає в тому, що монтування відеоплати здійснюється прямо в системний блок комп'ютера. Так перед установкою обов'язково потрібно вимкнути комп'ютер і від'єднати його від мережі.

Плати відеозахоплення встановлюються всередину системного блоку комп'ютера в PCI слот. Карта відеозахоплення закріплюється у вільному PCI-слоті за допомогою гвинтиків.

Важливим моментом є програмна настройка роботи системи комп'ютерного відеоспостереження. Так користувачі можуть купити плати відеозахоплення з заводським софтом для системи, або ж купити програмне забезпечення для відеоспостереження окремо.

Маючи великий досвід роботи з системами відеоспостереження ми завжди рекомендуємо звичайним користувачам купити готові комплекти систем відеоспостереження.

Таке готове рішення для комп'ютерного відеоспостереження включає в себе плати для відеозахоплення, відеокамери й спеціальне ПЗ для роботи системи.

Відзначимо, що одним з факторів чому комп'ютерне відеоспостереження стало таким популярним є саме простота установки відеоплат і налаштування роботи системи. Тому не робіть цей процес складним! А з будь-якими питаннями звертайтеся до нас!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>