Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Акумулятори, акумуляторні батареї

 

Ще на стадії проектування системи відеоспостереження необхідно продумати те, яким чином користувачі отримуватимуть постійне цілодобове відеоспостереження в незалежності від того що відбувається з громадською електричною мережею.

Так більшості жителям нашої країни знайоме таке явище як перепади напруги в мережі або взагалі відсутність електрики. Так, наприклад, холодильники багатьох людей ставали жертвами таких подій і просто виходили з ладу. З відеоустаткуванням можуть відбуватися ті ж події.

Так чим більше перебоїв в електромережі переживає обладнання для відеоспостереження, тим менше стає термін його корисного використання, а іноді і зовсім згорає і не підлягає ремонту.

Купуючи надійні довговічні камери для відеоспостереження покупців запевняють в тому, що такі камери прослужать дуже довго. Але якщо ви як покупець не подбали про те, щоб продумати і спроектувати стабільні джерела живлення для вашої системи відеоспостереження, то тут вже присутня тільки ваша відповідальність за роботу такого обладнання.

Забезпечити безперебійну подачу електроживлення для камер відеоспостереження можуть акумулятори. В акумуляторах накопичується енергія для того, щоб живити пристрої, які підключаються.

Існує багато різних видів акумуляторів: теплові, електричні, гідравлічні або інерційні.

За своєю суттю акумулятори є хімічним джерело електричного струму, при цьому забезпечуючи багаторазову роботу. Так акумулятори можна заряджати і використовувати знову.

За допомогою акумуляторів забезпечується автономне живлення різного бездротового обладнання для відеоспостереження і систем безпеки.

В основі відомих всім джерел безперебійного живлення завжди лежить акумулятор.

Акумулятори або акумуляторні батареї можуть бути різної ємності: 1,2 Ач, 2,2 Ач, 4 Ач, 7 Ач, 12 Ач, 17 Ач, 40 Ач, 65 Ач, 75 Ач, 100 Ач, 120 Ач, 150 Ач, 200 Ач. У такому розмаїтті легко заплутатися простому користувачеві, тому рекомендуємо вам звернутися до наших фахівців і отримати спеціалізовану допомогу в підборі потрібного акумулятора. 

Більше того якщо ви вирішили встановлювати систему відеоспостереження своїми руками, то вам вкрай необхідно проконсультуватися перед цим з фахівцями у цій сфері.

Купуючи готові комплекти систем відеоспостереження також пам'ятайте про те, що потрібно передбачити наявність у системі джерел живлення й акумуляторів.

Як користувачі систем відеоспостереження та безпеки ви повинні знати, що акумулятори та джерела живлення це не те, на чому потрібно економити при створенні охоронного відеоспостереження. 

Відсутність акумуляторів просто не дозволить вашій системі відеоспостереження виконувати всі завдання і забезпечувати постійну охорону.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти акумулятори, джерела живлення, блоки безперебійного живлення, необхідні для стабільної роботи обладнання для охоронного відеоспостереження.

Купивши в нашому інтернет-магазині акумулятор ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Якщо ви знаходитесь в Києві, то наш кур'єр оперативно доставить вам ваше замовлення.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>