Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Автомобільні системи відеоспостереження

 

Для створення автомобільної системи відеоспостереження необхідно купити відеокамери в автомобіль або автовідеореєстратори. Саме ці пристрої дозволяють організувати запис подій, що відбуваються всередині машини і навколо неї.

Охоронне відеоспостереження з'явилося не так давно, але вже зараз складно знайти таку сферу діяльності людини, де б не застосовувалося відеоспостереження.

Відеоспостереження в автомобіль не стало винятком і його створення дозволило забезпечити новий рівень безпеки транспортних засобів. Так якщо спочатку автомобілі були захищені тільки сигналізацією і страховкою, то зараз охоронне відеоспостереження відкрило перед користувачами такої системи величезний вибір інструментів безпеки.

Автомобільні системи відеоспостереження відразу придбали масової популярності і це не дивно. Кожен водій на собі може відчути всі переваги сучасних систем автомобільного відеоспостереження.

Багато користувачів асоціюють систему автомобільного відеоспостереження з чорними ящиками для літаків. В якійсь мірі це так і є, бо з такою системою водії завжди можуть дізнатися, що сталося.

Відразу відзначимо, що автомобільні системи відеоспостереження використовуються для забезпечення безпеки не тільки особистих автомобілів, але і знайшли своє застосування при використанні інших транспортних засобів.

Наприклад, якщо ви власник автопарку машин і використовуєте їх для маршрутного таксі по місту, то встановивши системи автомобільного відеоспостереження в цих машинах, ви зможете легко відстежувати все, що відбувається з машинами, їх місце розташування, бачити як наймані водії поводять себе з вашим транспортним засобом, а також на власні очі спостерігати з якої причини сталася транспортна аварія.

У приватних маршрутних автобусах автомобільне відеоспостереження може використовуватися з метою контролю пасажиропотоку, спостереження за роботою водіїв і за тим як вони поводяться з пасажирами, а також контролю робочого часу водіїв і наявності автобуса на маршруті.

Знову ж, якщо ви просто здаєте в оренду комусь свій особистий автомобіль, то краще не скупіться і встановіть в ньому хорошу систему відеоспостереження. Встановивши систему відеоспостереження в автомобілі, ви завжди будете в курсі всього, що відбувається, як в машині, так і навколо неї.

Залежно від способу передачі відеосигналів з камер, системи відеоспостереження в автомобіль можуть бути провідними і безпровідними. Звичайно безпровідні системи відеоспостереження в автомобіль мають полегшену установку і прості в експлуатації.

Дешевшими є системи автомобільного відеоспостереження з чорно-білими камерами. Але вже зараз більшість користувачів віддає перевагу високоякісним кольоровим HD автокамерам, які передають настільки чітку і деталізовану картинку, що можна відстежити та ідентифікувати будь-які події.

Комплексні автомобільні системи відеоспостереження включають установку декількох типів автовідеокамер:

· Відеокамери в салон машини

· Відеокамери заднього виду

· Відеокамери переднього огляду

· Курсові відеокамери

· Відеокамера спостереження за водієм.

Відразу відзначимо, що користувачі самі визначають потрібні їм місця встановлення відеокамер в машині. І не рідкісні індивідуальні випадки, коли обставини вимагають встановлення відеокамер в таких місцях як багажник, капот, місце за водієм і т.д.

Найчастіше в салоні автомобіля встановлюється монітор, до якого підключені відеокамери. На цьому моніторі водій може переглядати відео з камер в режимі реального часу.

Також систему автомобільного відеоспостереження можна організувати на базі автовідеореєстратора. У такому випадку пристрій реєстрації буде здійснювати запис відео з камер, і потім можна буде подивитися ці записи на комп'ютері.

У нас в магазині можна придбати відеообладнання для автомобільних систем відеоспостереження від таких виробників, як Neoline, Kenwood, Avis, Akenori, Atis, Alpine, Pleervox, Prology, Intro, Phantom.

Часто водії воліють встановлювати готові комплекти систем автомобільного відеоспостереження. Такі готові рішення для вашого автомобіля дуже прості в установці і їх легко використовувати.

Якщо ви вирішили купити систему автомобільного відеоспостереження для своєї машини, то ми рекомендуємо вам звернутися за послугами установки такої системи до фахівців у цій справі. 

Часто самостійна установка призводить до неправильної роботи камер і до несправності частини системи автомобільного відеоспостереження.

Звертайтеся до наших менеджерів за додатковою інформацією. Чекаємо вашого дзвінка!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>