Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Автомобільні відеокамери

 

Відеокамери для автомобіля дозволяють організувати охоронне відеоспостереження машин. Автомобільне відеоспостереження можна створити за допомогою відеореєстраторів.

Камери відеоспостереження стали звичним для більшості людей інструментом безпеки. З появою камер відеоспостереження люди отримали додаткову можливість бути в курсі того, що відбувається на будь-якому об'єкті.

У зв'язку з цим стала логічною поява камер відеоспостереження в такій сфері як автомобільна безпека.

Застосування відеокамер для автомобіля дозволило вирішити багато існуючих проблем водіїв.

Залишаючи машину на парковці ви як би знаєте, що вона в безпеці, але що ж робити якщо ви приходите забрати машину, а її пошкодили або щось в цьому роді. Наявність відеокамери в вашому автомобілі дозволить вам точно знати, що відбувалося з машиною і біля машини під час вашої відсутності.

Що вже говорити про ті випадки, коли ви залишаєте свій автомобіль на ніч біля будинку. Кількість неприємних ситуацій, які можуть статися з вашою машиною за одну ніч просто величезна, і якщо у вашому автомобілі будуть встановлені відеокамери, то вам буде простіше розібратися в тому, що трапилося і довести чиюсь провину, наприклад, сусіда.

А зараз вже відеокамери в автомобілях стали не тільки необхідним елементом, але і дуже популярним. Автомобільні відеокамери не такі вже дорогі, але користі вони приносять власникам транспортних засобів дуже багато.

Враховуючи яка ситуація переважає на сучасних дорогах, зокрема порушення водіями правил дорожнього руху, постійні кортежі представників влади і тому подібні ситуації, установка камер відеоспостереження в автомобілі стає більш ніж актуальною.

Відеокамери в автомобілі виступають незацікавленим свідком будь-якого ДТП на дорозі. За допомогою запису з камер автомобільного відеоспостереження ви завжди можете довести свою правоту, невинність і т.д.

Багато неприємних ситуацій на дорогах можна вирішити тільки завдяки наявності автомобільного відеоспостереження.

Відеокамери для автомобілів мають свою специфіку, оскільки розраховані на зйомку в русі і погані умови видимості.

Зазначимо, що автомобільні відеокамери встановлюються не тільки для спостереження за подіями навколо машини, але і в салоні. Так відеокамери в салоні автомобіля дозволяють записувати всі події, що відбуваються усередині машини, а саме під час відсутності в ній водія.

За способом передачі відеосигналів, автомобільні відеокамери можна розділити на дротяні і безпровідні. Безпровідні камери відеоспостереження в автомобілі дозволяють не порушувати цілісність салону машини і не витрачати час на прокладку проводів.

Залежно від кольоровості картинки всі камери відеоспостереження для автомобіля можна розділити на кольорові і чорно-білі. Для багатьох користувачів чорно-білі автомобільні відеокамери цілком прийнятний дешевий варіант. У чорно-білих відеокамер краща світлочутливість і вони дозволяють записувати якісне зображення навіть при поганому освітленні.

Для нічного відеоспостереження за автомобілем використовуються відеокамери з ІЧ-підсвічуванням. Автомобільні відеокамери з ІЧ-підсвічуванням здатні забезпечувати своїх користувачів цілодобовим записом подій.

Автомобільні відеокамери здатні створити систему охоронного відеоспостереження для вашого транспортного засобу. Створюючи систему відеоспостереження в автомобілі, водії можуть самостійно вибрати як буде організована така система.

Наприклад, можна використовувати автовідеорегістратор для запису відео з камер в автомобілі, а можна встановити монітор в салоні машині і в режимі реального часу переглядати все, що відбувається.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» одна з небагатьох на ринку пропонує великий вибір відеокамер для автомобілів. Так в каталозі автомобільні відеокамери на нашому сайті можна купити автомобільну камеру від виробників Prology, Intro, Kenwood, Avis, Neoline, Akenori, Atis, Alpine, Pleervox, Phantom і інших.

Багато користувачів купують автомобільні відеокамери разом з покупкою машини, це досить логічне і розумне рішення. Не варто відкладати на потім вирішення проблем безпеки свого рухомого майна, адже автомобілі - товар не з дешевих.

Сучасні автомобільні відеокамери виконані в різних формах і кольорах корпусу, так що користувачі можуть підібрати самі відповідні для їх автомобільного інтер'єру.

На сайті www.видеокамеры.com.ua користувачі можуть купити відеокамери для автомобіля. Більше того ми встановлюємо все відеообладнання, представлене на нашому сайті. Так наші фахівці спроектують та встановлять систему відеоспостереження в ваш автомобіль.

Звертайтеся до нас, ми завжди раді кожному клієнту!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>