Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

    

Автономні камери відеоспостереження

 

Існують об'єкти, які вимагають нестандартних рішення в організації охоронного відеоспостереження. Автономні камери відеоспостереження стали одним з таких рішень для особливих умов відеозйомки.

Автономні камери відеоспостереження для багатьох людей асоціюються з різними можливостями і характеристиками.

Питання тільки в тому, наскільки вони автономні, а точніше, наскільки вистачить їх автономності. Якщо у вас відключили електрику, то акумуляторні батареї реально рятують, і створюють певну автономність системи відеоспостереження. Залежно від того на скільки ви хочете продовжити життя своїх камер відеоспостереження, вам потрібно мати певну кількість батарей.

Наша компанія може запропонувати вам повністю автономні камери відеоспостереження, а точніше зробити їх такими. Це можна здійснити кількома способами. Якщо у вас є доступ до інтернету, тоді крім камер можна підключити до акумуляторів і роутер, який дасть можливість віддаленого перегляду, навіть якщо на об'єкті, що охороняється відключать електрику.

У даному випадку краще використовувати ip камери відеоспостереження, які спочатку розроблялися для доступу до них по інтернету віддалено.

Якщо ж у вас є аналогова система відеоспостереження, і ви хочете зробити її автономною, ми радимо вам скористатися акумуляторними батареями, які в свою чергу можуть заряджатися від альтернативних джерел живлення. Під альтернативними джерелами мається на увазі сонячні батареї, вітрові станції і т.д.

Існує дуже багато варіантів, як можна зробити камери відеоспостереження автономними. Питання тільки в ціні. Таке задоволення коштуватиме чимало грошей.

На даний момент багато виробників відеообладнання проводять розробки в сфері альтернативних незалежних джерел енергії для охоронного обладнання.

Можливо, через деякий час ми зможемо насолоджуватися з вами, і повністю автономними камерами відеоспостереження, які не тільки будуть записувати потрібну нам інформацію, але і оповіщати нас про пригоди, або ситуації по автономному інтернету.

Ідеальна автономна камера відеоспостереження мала б високий дозвіл, віддалений доступ по інтернету, зберігала б у собі інформацію, і отримувала енергію сама від сонця, вітру чи чого-небудь іншого, що не потребує втручання людини.

Звичайно ж це поки мрія, але пару років тому ті характеристики, які сьогодні включає в себе мегапіксельна ip камера, теж були просто мріями, які хтось здійснив.

Так як технології розвиваються дуже стрімко, можна очікувати, що таке рішення, буде оформлено у реальному продукті дуже скоро. Основний момент такого рішення полягав би в масовості та доступності його.

Але сьогодні, хоча таке рішення є, воно не є тим, що стоїть на конвеєрі, тому і коштувати може чимало. Якщо вас дійсно цікавить така автономна система відеоспостереження, ми з радістю надамо вам всі розрахунки, і якщо вас влаштують її характеристики, можливості і вартість, ми її вам встановимо.

 


 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>