Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Автономні контролери

 

Щодня кожна людина стикається з величезною кількістю систем контролю і управління доступом, навіть не помічаючи цього. Так ми хочемо зайти в під'їзд,а там встановлено домофон, який відкриє двері тільки за наявності брелока, картки або коду. 

Ми використовуємо метрополітен і там також використовуються турнікети і система платного доступу. При приході на роботу до дверей офісу, потрібно пред'явити перепустку, щоб отримати доступ. І так далі.

Системи контролю й керування доступом міцно увійшли в життя людей і є вже чимось невід'ємним і буденним.

У всіх системах контролю і управління доступом основною ланкою є контролери. Контролери доступу отримують сигнали з усього обладнання, обробляють їх, приводять в дію інші автоматичні механізми або передають дані на центральний пульт.

Усі контролери залежно від розмірів систем контролю доступом та виконуваних завдань можна розділити на:

  · Локальні контролери,

  · Автономні контролери,

  · Мережеві контролери.

В інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете придбати контролери доступу будь-якого типу і замовити їх установку.

У цьому розділі сайту ми розглянемо автономні контролери. Автономні контролери використовуються в самих простих системах контролю доступу. Найчастіше автономні контролери йдуть в комплекті з одним зчитувачем / клавіатурою на двері. Також існують автономні контролери доступу на підключення 2, 4 і більше зчитувачів або кодових клавіатур.

Найпростішими автономними контролерами є комплекти кодової клавіатури і контролера. Програмування такого автономного контролера відбувається за допомогою тієї ж клавіатури, просто реєструються потрібні коди для доступу. Прикладом таких контролерів є прості під'їзні домофони.

До автономних контролерів системи доступу можна підключати зчитувачі, кодові клавіатури, електромагнітні та електромеханічні замки, охоронні датчики, джерела безперебійного живлення.

В основі роботи автономних контролерів лежить простий механізм звірки записаних в пам'ять даних з тими, які вони отримують від зчитувача. Так код на ключі iButon повинен збігатися з записаним в контролері і тоді відвідувач отримає право доступу в приміщення. Введена комбінація на кодовій клавіатурі передається на автономний контролер і повинна збігатися із записаною в його базі даних.

Зазначимо, що такі контролери мають назву автономні, так як вони функціонують повністю самостійно, вони не підключаються до комп'ютерів, з них не можна зчитувати дані про вхід якихось певних осіб, аналізувати архіви даних користувачів і т.д. Вони просто автономно приймають рішення про відкриття доступу в тому випадку, коли інформація збігається із записаною в базі.

Саме контролери подають сигнал для відкриття дверей пристроям електромеханічних і електромагнітних замків.

У базі пам'яті автономних контролерів записується і інформація про коди, прописані ключі та інші установки.

Зараз популярними виробниками автономних контролерів доступу є Iron Logic, Vizit, Atis, Rosslare.

Автономні контролери мають невисоку ціну і прості як в установці, так і в роботі.

У нашому інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua відвідувачі можуть купити самі різні моделі і типи контролерів для систем контролю і управління доступом. Ми завжди пропонуємо своїм покупцям тільки кращі ціни на охоронне обладнання і забезпечуємо якісний сервіс.

Зверніться до наших менеджерів, і ви отримаєте професійну консультацію у виборі автономних контролерів для СКУД і допомогу в покупці.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>