Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

    

Автономні системи відеоспостереження

 

Багатьох користувачів цікавить автономна робота відеопристроїв і камер відеоспостереження. Існують об'єкти, для яких автономна робота відеопристроїв є важливою вимогою для роботи системи охорони і безпеки на такому об'єкті.

Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам в виборі охоронного відеоспостереження та створенні сучасної системи відеоспостереження.

Автономні системи відеоспостереження представляють собою звичайні системи відеоспостереження, які запитані акумуляторами. Залежно від того, які встановлені акумулятори, система відеоспостереження буде жити довго чи ні, коли відключать загальну електрику.

Якщо вам потрібні повністю автономні системи відеоспостереження, тоді потрібно зрозуміти яке джерело живлення, з альтернативних, вам підійде найбільше.

Якщо у вас відкрита місцевість, з хорошим цілорічним вітром, тоді можна поставити вітряки, які будуть генерувати електроенергію для системи охоронного відеоспостереження. І залежно від того, яка кількість електроенергії вам треба, вам потрібно організувати певну кількість вітряків.

Якщо вітру у вас немає, але є жарке сонце, вам підійдуть сонячні батареї. Причому тут потрібно правильно розрахувати кількість електроенергії, яку вам потрібно акумулювати, щоб потім вам вистачило її на іншу частину доби.

Весь цей прорахунок залежить, від загальної схеми. Звичайно, якщо у вас багато акумуляторів, вам немає необхідності думати наскільки їх вистачить. У вас завжди є енергія в запасі. І такий варіант найприйнятніший.

Тепер найважливіше це ціна системи автономного відеоспостереження. Сама система відеоспостереження коштує стільки, скільки вона б і коштувала стандартна система. Надбавка до вартості відбувається через автономність системи відеоспостереження. І залежно від того, наскільки ви хочете бачити її автономною, залежить додаткова вартість до самої системи.

Відразу відзначимо, що системи автономного відеоспостереження на базі альтернативних джерел енергії ще тільки починають розвиватися, і зараз ще немає стабільних розробок у цій області.

Хоча система відеоспостереження, що харчується «зеленою» енергією, вже зараз зацікавила б багатьох людей.

Систему автономного відеоспостереження найкраще організувати з використанням джерел безперебійного живлення для відеокамер. Джерела безперебійного живлення здатні на тривалий час забезпечувати стабільну безперервну роботу відеокамер та іншого відеообладнання.

Наприклад, якщо у вас відкрите поле і вам потрібно слідкувати за врожаєм, або як його збирають, вам краще звернути увагу на ip камери відеоспостереження, з високою роздільною здатністю, не нижче 3 Мп. Такі камери здатні замінити до 30 звичайних аналогових камер відеоспостереження.

Якщо у вас банк, тоді вам, звичайно ж, вистачить звичайних, аналогових камер, але тут буде поскладніше організувати їх автономність. Якщо у вас є питання, щодо цього, ми завжди раді вам допомогти, дзвоніть, або пишіть нам на електронну пошту.

Ми завжди будемо раді допомогти вам організувати автономну систему відеоспостереження, виходячи з того, що зараз є на ринку. Ми чекаємо на вашого дзвінка. 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>