Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Автомобільні відеореєстратори

 

Не так давно лише трохи водіїв знали про існування спеціальних автомобільних відеореєстраторів, а сьогодні вже складно знайти водія, у якого в машині не встановлено відеореєстратор.

Сучасні автовідеореєстратори стали невід'ємним атрибутом будь-якої машини. Водії, які турбуються про свою безпеку і про збереження своєї машини, вибирають єдине рішення - встановити відеореєстратор в свою машину.

Так найчастіше з придбанням машини купується і відеореєстратор. Таке рішення завжди виправдовує себе і істотно полегшує життя водієві.

Автомобільний відеореєстратор - це не просто камера спостереження, це ефективний інструмент захисту водія і його майна.

Відеореєстратор для авто - це пристрій для відеозапису з салону автомобіля всього, що відбувається на дорозі і біля машини.

Щоб не відбувалося на дорозі або з вашим автомобілем, ви завжди зможете побачити це з запису відеореєстратора.

Автовідеорегістратор або Аuto DVR (Digital Video Recorder) мають велику кількість різних можливостей і функцій. Вони дозволяють записувати не тільки відео, а й звук, і швидкість руху автомобіля, визначати місце розташування автомобіля.

Більшість виробників автомобільних відеореєстраторів турбуються про те, щоб установка таких пристроїв була простою для користувачів і не вимагала спеціальних навичок і знань. Так встановити відеореєстратор в салоні машини займає порядку декількох хвилин. Зазвичай авто відеореєстратори кріпляться на лобове скло за допомогою кріплень з вакуумною присоскою, або ж монтуються на стелю в салоні машини.

Залежно від якості зображення сучасні відеореєстратори для автомобілів можна розділити на такі типи:

· HD-відеореєстратори для автомобілів

· Full HD-відеореєстратори для автомобілів.

Користувачі самі визначають якої якості відеозапис вони хочуть отримувати: Full High Definition або High Definition. Але варто відзначити, що якість запису відеореєстраторів має дуже велике значення, оскільки забезпечує можливість збільшення зображення у випадку ДТП. Розглянути всі найдрібніші деталі події на дорозі дозволяють сучасні Full HD-автовідеореєстратори.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де ви зможете знайти автовідеореєстратори різних типів з самими різними технічними характеристиками.

Автовідеореєстратори можуть виконуватися в самих різних формах корпусу, але зазвичай це завжди досить портативний і компактний пристрій. Так автомобільний відеореєстратор не займає багато місця в салоні машини і навіть якщо він обладнаний дисплеєм, то такий дисплей досить маленький і зручний. Так виробники відеообладнання намагаються дотримуватися того, щоб всі автовідеореєстратори мали акуратні форми і приємний естетичний дизайн.

Підбираючи автовідеорегістратор користувачі повинні в першу чергу звертати увагу на наступні технічні характеристики:

· якість зображення

· наявність аудіо

· об'єм карти пам'яті

· кут огляду

· наявність і якість дисплея

· джерело живлення

· розміри і форма

· нічний режим зйомки.

Зазначимо, що залежно від способу кріплення автовідеореєстраторів можна виділити такий особливий вид, як знімні відеореєстратори. Вони дуже вигідні, так як їх можна переносити з собою, оперативно знімати те, що відбувається поза машиною і т.д.

Зазначимо, що автомобільні DVR здатні не просто записувати відео того, що відбувається, а й відображати запис на своєму дисплеї, програвати записане відео, і визначати дату і час подій.

Більшість водіїв купують відеореєстратор в свою машину з однією лише метою - уникати багатьох неприємностей на дорогах і мати можливість довести свою правоту в тій чи іншій ситуації.

Відеозапис з автомобільного відеореєстратора можна переглядати на комп'ютері, телевізорі, планшеті або смартфоні.

Головні моменти, в яких автомобільний відеореєстратор є просто незамінним помічником, це:

· доказ неправомірних дій співробітників різних органів і служб

· вирішення суперечки при ДТП

· у випадку ДТП без єдиного свідка на місці події

· будь-які конфлікти на дорозі

· неприпустиме перевищення своїх повноважень співробітниками ДПС.

Зазначимо, що автомобільні відеореєстратори гарантують безпеку вашого авто не тільки на дорозі або під час руху, також їх можна використовувати для відеоспостереження за машиною на стоянці, або налаштувати запис в нічний час, коли машина стоїть біля вашого будинку.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору відеореєстраторів для автомобілів самих різних виробників: NOVUS, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, DV-Tech, SAMSUNG, Panasonic, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Lightwell.

Скористайтеся нашою послугою адресної доставки по всій території України і ви зможете отримати свій автовідеорегістратор в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Сучасні автомобільні відеореєстратори настільки швидко влилися в повсякденне життя водіїв, часто можна почути, як їх називають неупередженими свідками в будь-якій ситуації або безкоштовними адвокатами в спірних пригодах.

Також багато реєстраторів для автомобілів мають таку функцію як розбивка зйомки дороги на окремі файли довжиною в задану кількість хвилин, наприклад кожні 15 хв. Це більш зручно ніж запис всього, що відбувається в один великий файл.

Купівля автомобільного відеореєстратора в вашу машину є повністю виправданою і швидко окупається. До того ж вартість автовідеореєстраторів не є високою і ніколи не буде перевищувати суму збитку, який можуть нанести вашій машині без такого пристрою.

Відзначимо, що на ринку представлена ​​ величезна кількість дешевих автовідеореєстраторів, але, на жаль, вони володіють низькою якістю зйомки. Тому завжди рекомендуємо вам перед покупкою відеореєстратора для вашого автомобіля проконсультуватися з фахівцями в цьому питанні. Зверніться до наших консультантів і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>