Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Аудіодомофони

   

Навіть перебуваючи в своєму будинку або квартирі, люди наражаються на небезпеку відкрити двері незнайомцям або зловмисникам.

Рішенням цієї проблеми безпеки було створення спеціального типу переговорних пристроїв для вхідних дверей. Так найперші домофони були аудіодомофонами, тобто забезпечували можливість віддалено поговорити з відвідувачем не відкриваючи вхідні двері.

Аудіодомофони стрімко набули масову популярність серед населення і стали найпоширенішими переговорними пристроями у сфері безпеки.

Зараз аудіодомофони можна знайти в кожній квартирі і практично кожному будинку. Люди масово встановлюють аудіодомофони у своїй квартирі, так як це найпростіший і дешевий інструмент особистої безпеки. 

Купивши і встановивши аудіодомофон людина убезпечує себе від фізичного контакту з незнайомими відвідувачами і можливо зловмисниками. Саме аудіодомофони дозволяють управляти доступом до приміщення і захищати мешканців та їх майно.

Раніше за відсутністю аудіодомофонів дорослі просто розповідали дітям про те, що не можна нікому відкривати двері, коли батьків немає вдома. 

У свою чергу самі дорослі зіштовхнулися з тим, що їм самим загрожує пряма небезпека, коли вони відкривають двері, адже зловмисникам нічого не страшно. Поява аудіодомофонів вирішує ці проблеми безпеки і дозволяє віддалено спілкуватися з відвідувачами, з'ясовувати їх особу та мету візиту.

Користувачі аудіодомофонів самі вирішують, кому відкривати двері і коли це робити. Зазначимо, що купуючи аудіодомофон для багатоквартирного будинку, мешканці одного під'їзду економлять істотну кількість грошей на його установку.

Аудіодомофон - це не просто пристрій зв'язку, це ще й автоматична система відкриття вхідних дверей. Так що мешканцям квартири не потрібно йти до дверей і відкривати її самостійно.

Аудіодомофони забезпечують дистанційний зв'язок між людьми і можуть бути встановлені на абсолютно будь-якому об'єкті. Аудіодомофон можна монтувати і в приміщеннях, і на вулиці або відкритій території.

Аудіодомофони дуже прості у використанні за рахунок своєї елементарної конструкції. Так аудіодомофони складаються із зовнішньої панелі з динаміком і мікрофоном, і внутрішньої панелі з переговорною трубкою.

За допомогою внутрішньої панелі управління користувачі аудіодомофона можуть відкривати електромагнітні або електромеханічні замки на дверях.

Зовнішня панель аудіодомофона також є свого роду замком на вхідні двері. Так зовнішня панель аудіодомофона може відкрити замок двері кількома способами:

· Ввести код на клавіатурній панелі

· Скористатися магнітної кнопкою Touch memory

· Скористатися карткою з кодом для зчитування.

Зараз на ринку представлений широкий вибір аудіодомофонів від різних виробників: Vizit, JEJA, Cyfral, Hyundai Telekom, Eltis, Commax, LUX, Kocom, Gardi, Kenwei, Samsung і багато інших. Серед великої кількості різних типів аудіодомофонів можна вибрати самий відповідний для себе.

В інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна знайти домофонне обладнання різних виробників. Якщо вам важко самостійно розібратися з технічними характеристиками аудіодомофонів і вибрати якийсь один, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за професійною консультацією.

Більше того широке поширення аудіодомофонів серед населення не тільки підвищило безпеку людей і збереження їх майна, але і дозволило підтримувати під'їзди та сходові майданчики в чистоті і порядку.

Всі аудіодомофони можна розділити на:

· аудіодомофони з пластиковою панеллю

· аудіодомофони зі скляною панеллю

· аудіодомофони з антивандальним корпусом панелі.

Сучасні аудіодомофони можуть бути як провідними, так і безпровідними. Безпровідні аудіодомофони дуже прості в установці і полегшують користувачам їх використання.

Ми спеціалізуємося не тільки на продажі аудіодомофонів, а й на встановлення та налаштування їх роботи. Якщо ж вам не потрібна установка, ви можете купити аудіодомофони в нашому магазині з послугою адресної доставки по всій території України. 

Після придбання ви отримаєте ваш аудіодомофон в тому місці, де ви знаходитесь. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами або перейдіть в розділ ДОСТАВКА на сайті і ознайомтеся з усіма подробицями.

Найпопулярнішими зараз аудіодомофонами є переговорні пристрої від виробників Commax, Kocom і Hyundai Telekom.

На ринку не так давно з'явилися домофони і вітчизняних виробників. Так зараз виробляються в Україні домофони під марками Ercon і Gardi, також у Росії виробляються домофони JSB.

Також у нас ви можете підібрати комплекти аудіодомофонів з усіма комплектуючими для установки своїми руками.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна купити аудіодомофони за найвигіднішими цінами на ринку. Ми завжди стежимо за тим, щоб наші ціни на аудіодомофони завжди були актуальними. Станьте нашим клієнтом і ви залишитеся задоволені співпрацею!

Ми виконуємо самі різні проекти з встановлення аудіодомофонів, всі проекти здійснюються в точності до вимог клієнтів. Також ми проектуємо і встановлюємо комплексні системи безпеки для всього будинку, в які входить і така складова як домофони.

Якщо у вас виникли будь-які питання про аудіодомофони, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів по телефону компанії або ж відправити запит на сайті про те, щоб з вами зв'язалися.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>