Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безкорпусні відеокамери

 

Модульні відеокамери - це безкорпусні пристрої, які складаються з однієї плати і невеликого об'єктива. Саме тому можна зустріти дві різних назви такого типу камер - безкорпусні відеокамери та модульні відеокамери.

Самі по собі безкорпусні відеокамери дуже маленькі і їх невеликий розмір дозволяє монтувати їх в різні пристрої, елементи декору та інтер'єру, стіни приміщень і т.д.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де ви знайдете модульні камери відеоспостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити клієнтів.

Також модульні камери відеоспостереження можна розміщувати в різні короби і кожухи. Так якщо користувач має намір використовувати модульну камеру для вуличного відеоспостереження, то необхідно буде розмістити її в термокожух з підігрівом для захисту. Зазначимо, що для роботи модульних відеокамер корпус не є обов'язковим, самі користувачі вирішують, як буде виглядати ця камера, і яку зовнішню форму мати.

Зазначимо, що за рахунок своєї простоти і невеликих розмірів модульні камери є найдоступнішими за ціною з камер відеоспостереження. Таким чином, модульні (безкорпусні) камери виявляться недорогим рішенням для організації системи охоронного відеоспостереження на будь-якому об'єкті.

За рахунок того, що модульні камери являють собою міні-об'єктиви на друкованій платі, їх можна встановлювати практично в усі можливі прилади та пристрої.

Головною особливістю безкорпусних відеокамер можна виділити простоту підключення і легкість монтажу. Модульні камери можна легко вбудувати в стіни приміщень і організувати приховане відеоспостереження.

У домашньому відеоспостереження люди часто використовують недорогі модульні відеокамери не тільки для установки в квартирі або будинку, а й для монтування в домофонні системи. Використання безкорпусних камер в відеодомофонах істотно збільшує особисту безпеку людей і їхніх будинків.

Також ще одним напрямком застосування модульних камер є відеоглазки, саме тут використовуються модульні відеокамери. Завдяки безкорпусним відеокамер користувачі можуть самостійно організувати домашню систему відеоспостереження, не витрачаючи на неї багато грошей і часу.

Незважаючи на невелику вартість модульних відеокамер, вони все ж забезпечують досить високу якість зображення. Стандартні модульні відеокамери мають матрицю розміром близько 1/3 дюйми.

Безкорпусні відеокамери дійсно є мініатюрними, і їх вага може бути 20-50 г, що дозволяє монтувати їх де завгодно і в чому завгодно. Так не складає ніяких труднощів вмонтувати мініатюрну модульну камеру в меблі в своїй квартирі. Наприклад, вмонтовані модульні камери в стелю приміщення будуть настільки непомітні, що у відвідувачів не буде ні найменшої підозри про наявність відеоспостереження.

Але варто відзначити, що приховане відеоспостереження є незаконним і в такому випадку потрібно просто вішати інформаційну табличку про те, що тут ведеться охоронне відеоспостереження.

За технічними характеристиками більшість модульних відеокамер є одноплатними конструкціями, але також бувають двох і трьох-платні камери. До безкорпусним відеокамер можна використовувати вбудований мікрофон для запису звуку в приміщенні.

Ще однією технічною особливістю, на яку варто звертати увагу при виборі камер, є спосіб кріплення об'єктива до плати. Так об'єктиви для модульних камер поділяються на категорії М12, М13, М7 і C / CS. Це різні типи посадкового гнізда об'єктивів.

Для особистої безпеки людей часто використовують модульні камери у вигляді автомобільних відеореєстраторів або камер заднього виду.

З метою забезпечення комерційної безпеки ми можемо спостерігати як модульні камери відеоспостереження використовуються в банкоматах і різних платіжних терміналах. Так користувачі таких пристроїв можуть легко виявити, що за їх діями спостерігає мініатюрний об'єктив - це і буде бескорпусной камерою.

Мабуть, недоліком безкорпусних камер відеоспостереження є відсутність будь-якого захисту від зовнішніх впливів, які можуть легко пошкодити об'єктив або плату.

Всі модульні камери спостереження можна розділити на кольорові і чорно-білі. Монохромні модульні відеокамери мають високу світлочутливість.

Зазначимо, що без корпусні камери широко застосовуються для організації найпростіших і нескладних систем відеоспостереження. І постійний інтерес покупців до цих камер легко пояснити суттєвою економією. Також модульні камери відеоспостереження дійсно прості і зручні і є такі об'єкти для відеоспостереження, де ну ніяк не обійтися без модульних відеокамер.

Кожен раз, коли користувачі стикаються з необхідністю вмонтувати кудись камеру, додати об'єктив в якийсь пристрій, встановити камеру в предмет або об'єкт, вони завжди приходять до рішення придбати модульні камери.

Одними з найпоширеніших є безкорпусні камери від виробника Sony, вони відрізняються високою якістю і надійністю. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати модульні камери відеоспостереження від самих різних виробників: Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Axis, SAMSUNG, Panasonic.

На нашому сайті будь-яка покупка оформляється в замовленні покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>