Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

    

Безпровідне відеоспостереження

 

Сучасні люди вже звикли до того, що практично всі сфери діяльності пройняті новітніми технологіями комунікації і передачі даних.

Так безпровідні технології передачі сигналів використовуються у мобільному зв'язку, інтернет зв'язку, телефонії, телебаченні і т.д.

У сферу охоронного відеоспостереження безпровідні технології увійшли не так давно. Але вже зараз безпровідне відеоспостереження займає лідируючі позиції на ринку.

Сучасне безпровідне відеоспостереження - це не просто інструмент системи безпеки, а і елемент комфортного існування людей. Так ознайомившись з тими можливостями і зручностями, які користувачі одержують від безпровідного відеоспостереження, люди вже просто не можуть погодитися на щось інше.

Якщо розглянути сучасні системи безпровідного відеоспостереження, то можна виділити кілька найважливіших переваг такої системи:

· Відсутній громіздкий процес прокладки кабелю на об'єкті

· Збереження цілісності приміщення і ніяких змін в інтер'єрі

· Управління системою в мережі інтернет

· Віддалений доступ до відео з камер

· Оповіщення власників по мережі

· При використанні орендованих приміщень легко встановлювати і демонтувати таку систему

· Можна використовувати як приховане відеоспостереження непомітне для очей відвідувачів.

Переваги безпровідного відеоспостереження можна довго перераховувати, але саме завдяки таким позитивним моментам у роботі, безпровідне відеоспостереження стає з кожним днем ​​все більш популярним.

В основі роботи безпровідного відеоспостереження лежать безпровідні відеокамери. У безпровідному відеоспостереженні можуть використовуватися як стандартні відеокамери, так і мініатюрні або приховані камери спостереження.

Безпровідний відеонагляд можна встановлювати на будь-яких об'єктах. Немає жодних обмежень для встановлення безпровідного відеоспостереження в квартирах, заміських будинках, котеджних селищах і т.д.

Для таких об'єктів як офіси, супермаркети, торговельні центри, підприємства, заводи і фабрики безпровідне відеоспостереження стає просто незамінним. Саме безпровідне відеоспостереження забезпечує просте і зручне цілодобове спостереження за об'єктом.

Зазначимо, що безпровідне відеоспостереження справді не замінне на об'єктах з великими територіями, на транспортних парковках і периметрі об'єкта. Так безпровідні відеокамери можуть покривати область огляду дуже великих об'єктів.

Існує багато об'єктів, де безпровідне відеоспостереження дозволяє спростити весь процес охорони і здешевити установку. 

Наприклад, стандартне відеоспостереження у відкритих літніх ресторанах було б дуже витратне з прокладання системи проводів і з демонтажу такої системи перед зимовим періодом, а безпровідне відеоспостереження забезпечує легку установку і швидкий демонтаж. Або ж на орендованих об'єктах можна демонтувати систему безпровідного відеоспостереження відразу ж після закінчення строку оренди.

Якщо розглядати безпровідне відеоспостереження в будинку або квартирі, то тут явними плюсами буде схоронність ремонту в квартирі, непомітність такого відеоспостереження і може використовуватися як приховане відеоспостереження за домашньою прислугою або нянею і дітьми.

Всі безпровідне відеоспостереження можна розділити на три великі категорії:

· Радіовідеоспостереження

· IP відеоспостереження

· GSM відеоспостереження

Всі ці види відеоспостереження передбачають використання в роботі відеокамер різні типи безпровідного зв'язку.

Безпровідний відеонагляд набув такої масової популярності, що більшість виробників відеообладнання побачили необхідність ще більше спростити цей інструмент безпеки і почали випускати готові комплекти безпровідного відеоспостереження. 

Комплекти безпровідного відеоспостереження передбачає самостійну установку користувачами своїми руками. І варто зазначити, що це просто і швидко.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити комплект безпровідного відеоспостереження для самостійної установки.

Найновішими розробками у сфері відеоспостереження є безпровідне відеоспостереження з використанням наступних каналів передачі даних:

· Bluetooth;

· Wi-Fi;

· 3G;

· GSM;

· WiMax;

· CDMA.

У зв'язку з небувалим раніше розвитком безпровідної інтернет мережі Wi-Fi, яку використовують в квартирах, будинках, офісах, торгових і розважальних центрах, ресторанах та кафе, особливо популярним стало і безпровідне Wi-Fi відеоспостереження. 

Звичайні користувачі часто називають таке відеоспостереження інтернет відеоспостереженням. Це логічно, адже воно являє собою відеоспостереження через інтернет.

Все більш популярним стає безпровідне GSM відеоспостереження та GSM охоронна сигналізація. Пов’язано  це з важливими моментами в їх використанні - користувачі управляють такими системами за допомогою свого мобільного телефону і отримують повідомлення від систем на мобільний телефон. Таким чином, з GSM відеоспостереженням користувачі завжди в курсі всіх подій на об'єкті.

У нашому інтернет магазині можна підібрати і купити як безпровідні камери спостереження, так і готові комплекти для безпровідного відеоспостереження. Просто зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть вам з покупкою.

Ми завжди раді допомогти своїм клієнтам професійною консультацією. Зв'яжіться з нами і ви будете задоволені такою співпрацею.

 


 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>