Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

    

Безпровідне відеоспостереження 3g

 

Думаєте, що безпровідне відеоспостереження можливе тільки за допомогою wi-fi інтернету? Сучасне охоронне відеоспостереження пропонує кілька варіантів створення безпровідного відеоспостереження на об'єкті.

Безпровідне відеоспостереження 3g - це сучасне віддалене відеоспостереження з використанням новітніх технологій звязку.

Існують такі об'єкти, на яких в силу своєї важкодоступності чи віддаленості території неможливо провести стандартний інтернет. У таких випадках люди часто віддавали перевагу GSM сигналізаціям, щоб хоч якось убезпечити такі об'єкти.

Саме виробники охоронного обладнання для GSM сигналізацій почали розвивати цей напрям, і були розроблені GSM і 3G відеокамери. 3G відеокамери здатні передавати відеосигнал по безпровідних мережах мобільного інтернету 3G і 4G.

Мобільний інтернет давно не новина, а от використання його для передачі відеопотоку стало реально лише недавно, коли з'явилися високошвидкісні канали 3G і 4G.

Безпровідний відеонагляд з використанням 3g мереж можна організувати лише на тих територіях країни, де є таке покриття. Тому в першу чергу ми завжди рекомендуємо ознайомитися з картами покриття всіх операторів мобільного інтернету в Україні:

· «PeopleNet»

· «MTC Коннект»

· 4G WiMax «Freshtel»

· «ТриМоб» (Utel)

· «CDMA УКРАЇНА» (ITC)

· «Інтертелеком»

Безпровідний відеонагляд 3g можна створити як на підставі спеціальних 3G камер відеоспостереження, так і на підставі стандартних ip відеокамер. Обидва варіанти передбачають використання безпровідного 3g інтернету для передачі відеосигналів.

Так якщо будувати охоронне відеоспостереження на базі 3g відеокамер, то такі камери мають вбудований usb порт в який і підключається 3g модем з сім-картою мобільного оператора. Такі відеокамери повністю автономні і самостійно здійснюють передачу відео в мережу.

Також можна створити систему безпровідного відеоспостереження з використанням окремого 3g модему і роутера. Більше того для виконання деяких завдань можна навіть підключити відеореєстратор в таку систему.

Безпровідний відеонагляд через інтернет 3g - це нововведення на ринку безпеки. Більш того такий продукт дозволяє вирішувати раніше існуючі проблеми користувачів з недоступністю відеоспостереження через стандартний інтернет. Тепер же проблема вирішена за рахунок мобільного інтернету.

Відразу відзначимо, що безпровідне відеоспостереження 3g швидко набирає популярність, так як створення і встановлення такої системи дуже просте і зручне для сучасних користувачів мобільних технологій.

За допомогою безпровідного відеоспостереження 3g ви завжди будете в курсі подій, що відбуваються у вашому будинку, квартирі, заміській дачі або котеджі, а також офісі або будь-якому іншому місці.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» спеціалізується на створенні самих різних систем відеоспостереження, в тому числі і сучасних систем 3g відеоспостереження. Звертайтеся до нас і наші фахівці допоможуть вам створити кращу охоронну систему.

 


 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>