Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідні gsm відеокамери

 

Можна простежити таку ситуацію, що виробники охоронних GSM сигналізацій є і лідерами у виробництві безпровідних gsm відеокамер. Це і не дивно. Адже технологія є тією ж, а коли досягнуто високого результату і майстерності в цьому, то можна з легкістю розширювати свій асортимент товарів за рахунок gsm відеокамер.

Сучасне охоронне відеоспостереження можна побудувати на самих різних типах відеокамер. Так велика кількість відеообладнання дозволяє спожитвачам ставити перед такою системою самі різні задачі.

Безпровідна відеокамера gsm передає фото і відео зображення за допомогою мережі стільникового зв'язку GSM. Зараз мережа покриває практично всю територію країни, хіба що за винятком нежитлових територій, чого не можна сказати про інтернет зв'язок.

Безумовно покриття мобільних мереж в рази перевищує інтернет покриття. Саме на тих територіях, де відсутня можливість провести інтернет мережу, найчастіше використовуються GSM камери відеоспостереження. Більше того це можуть бути видалені важкодоступні об'єкти.

GSM відеокамера являє собою свого роду аналогію ip відеокамері. Для передачі відеосигналу gsm камери використовують протокол зв'язку GRPS/EDGE. Сучасні безпровідні gsm камери відеоспостереження здатні оперативно інформувати користувачів про тривогу за допомогою дозвону, відправлення SMS або MMS з фото, або ж повідомлення по електронній пошті.

Більше того у випадку інформування по телефону можна задавати велику кількість контактів для оповіщення про тривогу. Це можуть бути телефонні номери родичів, сусідів, міліції і т.д.

Також є gsm камери, в яких запрограмований багаторазовий дозвон до абонентів, якщо телефон зайнятий, не відповідає або недоступний.

Таким чином, як бачите в плані інформування про тривогу gsm відеокамери, мабуть, є самими функціональними з усіх існуючих відеокамер. Саме завдяки тому, що розробниками безпровідних gsm камер відеоспостереження найчастіше є виробники охоронних gsm сигналізацій, то такі камери мають вбудовані охоронні датчики.

Так gsm відеокамери можуть мати вбудовані датчик руху, інфрачервоні датчики, датчики відкриття і т.д. Також користувачі можуть активувати відеокамеру і почати запис всього, що відбувається на об'єкті за допомогою SMS-повідомлення або просто дозвону.

Така функція дуже актуальна в тих випадках, коли немає необхідності в організації цілодобового запису того, що відбувається на об'єкті, але періодично потрібно бачити чи не трапилось чогось.

Зазначимо, що безпровідна gsm відеокамера найчастіше використовується в комплекті охоронної сигналізації. Так при спрацьовуванні сигналізації користувачі мають можливість відразу побачити відео або фото з об'єкту.

Безпровідна відеокамера gsm - це саме ідеальне рішення для віддаленого відеоспостереження за важкодоступними об'єктами використовуючи при цьому мобільний зв'язок. У нас можна купити безпровідні gsm відеокамера і замовити адресну доставку вашого замовлення. Звертайтеся до нас за контактними телефонами на сайті!

Безпровідна GSM відеокамера може бути встановлена ​​на будь-якому об'єкті.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>