Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідні відеодомофони

 

Новинками на ринку домофонного обладнання є безпровідні відеодомофони. Так безпровідні відеодомофони забезпечують новий рівень комфорту для своїх користувачів і роблять їх використання простим і зручним.

Зазначимо, що безпровідні радіодомофони часто мають компактні розміри і виконані у вигляді відео трубки з вбудованим переговорним пристроєм.

Таку відеотрубку домофона користувачі можуть носити з собою по всьому будинку і відповідати на виклик відвідувачів. Як ви розумієте це дуже зручно для користувачів і створює комфортні умови існування в своєму будинку.

Часто такі безпровідні радіодомофони користувачі називають просто переносні домофони, так як їх дійсно можна переносити куди завгодно.

Масове поширення відеодомофонів призвело до того, що виробники охоронного обладнання розробляли все більше різних моделей і типів відеодомофонів. Зараз можна виділити дві головні категорії відеодомофонів:

· Провідні відеодомофони

· Безпровідні відеодомофони

Безпровідні відеодомофони є свого роду новим етапом в еволюції відеодомофонів і забезпечують комфорт і зручність своїм користувачам.

Безпровідні відеодомофони не використовують у своїй роботі дроти і за рахунок цього користувачі уникають громіздкої прокладки кабелів. Безпровідні відеодомофони встановлюють на тих об'єктах, де прокладка кабелю неможлива або небажана.

Найпершими безпровідними відеодомофонами були радіоканальні відеодомофони. Безпровідні радіодомофони дозволяють здійснювати зв'язок між викличною панеллю і пристроєм трубки по радіоканалу. Використання радіоканалу - це використання безпровідних мереж в роботі, де зв'язок  може здійснюватися в радіусі 100 метрів.

Безпровідні відеодомофони зручно використовувати в заміських котеджах, дачах, офісах і складах. Часто можна зустріти ситуацію, коли літнім батькам діти купують безпровідні радіодомофони. До того ж зараз на ринку представлені недорогі моделі безпровідних відеодомофонів китайського та корейського виробництва.

Не так давно з'явилися безпровідні ip відеодомофони, які використовують у своїй роботі мережу передачі даних Wi-Fi. Вартість таких моделей дуже висока, але при цьому вони являють собою дійсно цілі системи контролю доступом та автоматизованого керування об'єктом.

У нашому інтернет магазині представлені найпопулярніші на ринку моделі безпровідних відеодомофонів. До того ж ми не тільки продаємо безпровідні відеодомофони в нашому магазині, а й займаємося установкою і налаштуванням безпровідних відеодомофонів. Так у нас можна придбати:

   · Безпровідний відеодомофон Intercom

   · Безпровідний домофон COMMAX

   · Безпровідний відеодомофон I-VISION

   · Безпровідний відеодомофон NeoVizus

Скористайтеся послугою швидкого замовлення на нашому сайті і в короткі терміни отримаєте своє замовлення у себе вдома. Ми надаємо послуги оперативної кур'єрської доставки по місту Києву, і адресну доставку по всій території України.

Якщо у вас є питання або виникли труднощі при виборі безпровідних відеодомофонів - дзвоніть нам за телефоном (044) 222-50-35 або ж замовте зворотній дзвінок у нас на сайті і наші менеджери зв'яжуться з вами.

Ми завжди раді допомогти нашим користувачам. Звертайтеся!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>