Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідні відеокамери

 

Безпровідні відеокамери для охоронного відеоспостереження стають все більш популярними серед користувачів. Їх сфера застосування з кожним днем ​​розширюється.

Тільки розвиток технологій передачі даних і розробка безпровідних каналів зв'язку зробили можливим появу безпровідного відеоспостереження.

В основі безпровідних систем відеоспостереження лежить робота безпровідних відеокамер.

Зараз безпровідні камери відеоспостереження є інноваційним продуктом для ринку охорони та безпеки. Купуючи безпровідні камери, користувачі отримують всі стандартні функціональні можливості відеокамер плюс зручності безпровідного користування і керування.

Прийнявши рішення встановити систему відеоспостереження з безпровідними камерами, ви відразу ж отримуєте кілька головних переваги:

· Відсутність громіздкого монтажу проводів

· Економія грошей на оплаті послуг монтажників

· Економія часу на установці системи

· Цілісність ремонту приміщення

· Відсутність змін в інтер'єрі приміщення.

Ці переваги безпровідних камер відеоспостереження стосуються їх використання в самому приміщенні, але є ще маса плюсів в роботі камер і в управлінні ними.

Так найголовнішим параметром всіх безпровідних відеокамер спостереження є те, які безпровідні лінії передачі сигналів вони використовують.

Так всі безпровідні камери відеоспостереження можна розділити на:

· Wi-Fi відеокамери безпровідного спостереження

· GSM відеокамери безпровідного спостереження

· Bluetooth / USB відеокамери безпровідного спостереження

· Wi-Max відеокамери безпровідного спостереження.

Найсучаснішими безпровідними камерами відеоспостереження є Wi-Fi IP відеокамери. Такі камери здатні не тільки передавати відеосигнали по безпровідній мережі, а й забезпечують якісне зображення високої роздільної здатності та доступ до нього в мережі інтернет.

Варто відзначити, що розвиток технологій у сфері телекомунікацій справив свій вплив на охоронне відеоспостереження. Так розробники відеообладнання створили нові типи безпровідних камер спостереження, які використовують у своїй роботі телефонні мережі. Так можна виділити найпопулярніші типи безпровідних відеокамер на базі телекомунікаційних ліній передачі даних:

   · безпровідні GSM відеокамери

   · безпровідні CDMA відеокамери

   · безпровідні GPRS відеокамери

   · безпровідні 3G-відеокамери

Використання в роботі відеокамер безпровідних мобільних мереж дуже зручно для користувачів, так як вони отримують постійний доступ і керування камерами на своєму мобільному телефоні. Більше того на телефон їм приходять повідомлення про всі події на об'єкті.

Зараз на ринку відеообладнання представлена ​​величезна кількість безпровідних камер відеоспостереження самих різних типів, моделей і комплектацій.

Залежно від місця розташування об'єкту, що охороняється безпровідні камери можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Так зовнішні безпровідні відеокамери призначені для вуличного відеоспостереження і виконані в спеціальному термокожуху або спеціальному корпусі.

Також залежно від того який тип сигналу передають безпровідні камери, їх можна розділити на аналогові і цифрові. Так склалося, що аналогові камери відеоспостереження асоціюються з безпровідним відеоспостереженням з використання радіозв'язку. А ось цифрові камери вже асоціюються з безпровідним ip відеоспостереженням.

У нашому онлайн магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ми пропонуємо своїм клієнтам купити безпровідні камери відеоспостереження від компаній Avtech, Atis, CNB, HIKVISION, D-link, SAMSUNG, CnM Secure, InterVision, Infinity, Panasonic та інших. Також ми надаємо послуги з встановлення та налаштування роботи безпровідних відеокамер. Наші фахівці виконують якісну і швидку установку всієї системи безпровідного відеоспостереження.

Якщо ви хочете самостійно встановлювати безпровідні камери для відеоспостереження, то ми рекомендуємо вам ознайомитися з можливостями готових комплектів безпровідного відеоспостереження. Такі комплекти забезпечують користувачам просту і швидку установку безпровідних камер.

Зверніться в нашу компанію, і ми підберемо будь-яке необхідне вам обладнання. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>