Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Блоки живлення для камер відеоспостереження

   

При проектуванні і створенні будь-якої системи відеоспостереження необхідно точно продумувати якими будуть джерела живлення для всього обладнання. Так ні для кого не секрет, що для повноцінної роботи системи відеоспостереження необхідно забезпечувати безперервну подачу живлення для камер, відеореєстраторів, серверів і т.д.

Так все обладнання систем відеоспостереження є електропристроями, що вимагають постійного електропостачання для своєї роботи.

Спроектувавши систему безпеки, ви як користувач повинні брати до уваги той факт, що стаціонарна електрика в приміщенні може пропадати, відключатися і в такі моменти і система відеоспостереження перестає функціонувати.

Після таких подій ви вже не зможете дізнатися, що відбувалося в цей момент на об'єкті, що охороняється. Запобігти такій ситуації можуть джерела живлення.

Саме стабільне живлення для відеообладнання забезпечують блоки живлення. Блоки живлення використовуються не тільки для побудови систем відеоспостереження, вони знайшли своє застосування в самих різних областях зв'язку та телекомунікацій, електротехніки і т.д.

У деяких системах відеоспостереження блоки живлення не є екстреним живленням, а служать стабільним постійним джерелом живлення. Наприклад, це можуть бути безпровідні системи відеоспостереження, які не отримують електроживлення по стандартним дротам.

Джерела живлення головним чином потрібні для роботи камер відеоспостереження. Так щоб відеокамери працювали стабільно і без перебоїв, необхідно правильно підібрати джерело  живлення.

І не важливо в якому місті України ви проживаєте, будь то навіть Київ, ваша система охоронного відеоспостереження завжди буде піддаватися різним перепадам напруги в електромережі. Найчастіше при таких перепадах напруги обладнання просто псується, виходить з роботи, вимикається і т.д. І ви як користувачі системи відеоспостереження не тільки не отримуєте постійне стеження за подіями на об'єкті, а й стаєте власником зіпсованого устаткування, термін використання якого все зменшується.

Перебої електричної напруги просто вкорочують строк експлуатації відеообладнання. Рішенням в таких ситуаціях є установка безперебійних джерел живлення. Саме джерела живлення усувають проблему з перепадами в мережі і забезпечують користувачам дійсно безперервне цілодобове відеоспостереження.

Зараз на ринку безпеки популярністю користуються блоки живлення від виробників обладнання Atis, Smart Security, Orient, Optex, Infinity та інші. Зазначимо, що більшість виробників відеокамер спостереження самі виробляють і всі аксесуари для камер, в тому числі і блоки живлення.

У першу чергу це стосується виробників обладнання для безпровідного відеоспостереження, оскільки саме для функціонування цієї системи потрібні надійні джерела живлення. І часто самі виробники камер спостереження просто не хочуть, щоб у користувачів складалася погана думка про роботу їх камер тільки через те, що користувачі використовують неякісні китайські блоки живлення.

Вибираючи блок живлення для відеокамер необхідно точно знати на скільки він вольт: 9Вт, 12Вт, 24Вт, 36Вт. Кількість необхідних вольт в блоці живлення залежить від того, яка потреба існує в споживанні електрики. Так як користувач ви можете подивитися на маркування камер спостереження і побачити напис щодо необхідної величини постійної напруги і сили струму.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлено широкий вибір джерел живлення для відеокамер спостереження самих різних технічних характеристик. Так в залежності від типу блоки живлення для відеокамер спостереження можуть бути імпульсними або трансформаторними.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором потрібного блоку живлення для камер спостереження, ви завжди можете звернутися за консультацією до наших менеджерів і вони допоможуть вам розібратися у всіх технічних описах блоків живлення і вибрати необхідний вам.

Зробивши замовлення в нашому магазині ви завжди можете скористатися послугою адресної доставки. Доставка товарів з нашого магазину здійснюється по всій території України.

Для більш детальної інформації як купити джерело живлення для відеообладнання з послугою доставки зверніться до наших менеджерів або замовте дзвінок на ваш телефон.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>