Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Чорно-білі відеодомофони

 

Відеодомофон - це універсальний інструмент безпеки, який поєднує в собі функції переговорного пристрою, функції системи управління доступом і функції охоронного відеоспостереження.

Так користувачі отримують цілу систему особистої безпеки встановивши відеодомофон у себе вдома.

Недорогі відеодомофони принесуть стільки благ своїм користувачам, що їх важко буде оцінити.

Так будь-які спроби зловмисників і небезпечних відвідувачів розіб’ються об надійний бар'єр захисту у вигляді відеодомофона.

Всі відеодомофони оснащені вбудованим монітором на внутрішній панелі управління. І залежно від типу зображення на моніторі, відеодомофони діляться на кольорові та чорно-білі.

Чорно-білі відеодомофони обладнані монохромним дисплеєм. Механізм роботи чорно-білих відеодомофонів дуже простий: людина підходить до дверей і натискає на дзвінок відеодомофона, в цей час на внутрішній панелі відеодомофону лунає сигнал про відвідувача, користувач бачить на моніторі відеодомофона зображення відвідувача і може зняти переговорну трубку і почати комунікаційний зв'язок. 

Після чого користувач приймає рішення або відкрити двері, або відмовити в доступі цьому відвідувачу.

Також відзначимо, що завдяки функціям чорно-білих відеодомофонів користувачі також можуть уникати небажаних візитів знайомих людей. Так ви бачите на моніторі відеодомофона, хто до вас прийшов, і можете не знімати переговорну трубку і створити враження, що нікого немає вдома.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для систем відеодомофонів.

Всі чорно-білі відеодомофони можна розділити на два типи:

· Чорно-білі відеодомофони з переговорною трубкою;

· Чорно-білі відеодомофони «hands free».

Чорно-білі відеодомофони дешевші за вартістю, ніж кольорові, але при цьому по суті своїй вони виконують все той же функціонал. Також у роботі відеодомофона можна використовувати не одну відеокамеру, а кілька таким чином збільшуючи кількість ракурсів того, що відбувається і більше того розширюючи область огляду. На дисплеї чорно-білого відеодомофона ви можете просто перемикати відео з різних камер.

Така технічна можливість важлива не стільки в системах безпеки квартир, скільки офісів. Так чорно-білі відеодомофони це найкраще рішення для офісів. За рахунок їх невеликій вартості чорно-білі відеодомофони можна встановлювати у всіх компаніях великого офісного центру і таким чином забезпечувати повну безпеку.

Більше того потрібно зазначити, що відеодомофони володіють істотною перевагою в порівнянні з охоронним відеоспостереженням - вони дозволяють здійснювати спілкування між користувачем і відвідувачем, а в відеоспостереження цього немає. Саме завдяки цьому відеодомофони так полюбилися користувачам. 

Так людина абсолютно безпечно для себе може вступити в спілкування з сторонньою людиною і не побоюючись за своє життя з'ясувати у нього всі деталі візиту і навіть сміливо відмовити йому в доступі.

Також самою основою відеодомофона є контроль доступу до приміщення, за рахунок відкриття електромагнітного або електромеханічного замку. Це дуже зручно, наприклад, для літніх людей - їм не потрібно йти до дверей або воріт, щоб відкрити їх, вони просто натискають на одну кнопку на відеодомофоні - і двері відкриваються для відвідувачів.

Чорно-білі відеодомофони - це самий простий інструмент системи контролю і управління доступом. Намагаючись створити систему безпеки в квартирі або будинку ви безсумнівно прийдете до висновку про необхідність установки відеодомофона. Часто перше, що робить сім'я при переїзді в нову квартиру або будинок, так це купує хороший відеодомофон. Така поспішна покупка вельми виправдана і завжди приносить тільки велике благо користувачам.

Найцікавіше, що саме завдяки відеодомофонам ви більше не чуєте питання «хто там?» - Воно просто втратило свою потребу. Люди знайшли можливість бачити, що відбувається у них за дверима. І це дуже допомагає впевнено і комфортно жити.

Що вже говорити про безпеку дітей, які залишаються вдома самі. Так дитина завжди може побачити, що відбувається за дверима і в разі небезпеки оперативно повідомити батькам.

Зараз на ринку представлені чорно-білі відеодомофони від різних виробників обладнання: COMMAX, KOCOM, Fortress, Gardi, Kenwei, VIATEC, SAMSUNG, Vizit та інших. У нашому інтернет магазині користувачі можуть придбати відеодомофони цих виробників з послугою адресної доставки по всій території України. У розділі ДОСТАВКА на нашому сайті ви знайдете більше інформації про цю можливість.

В Україні першими на ринку були виробники відеодомофонів Commax і Kocom, і зараз вони і утримують свої лідируючі позиції. Чорно-білі відеодомофони Commax і Kocom відрізняються надійністю і якістю.

Також стали популярними відеодомофони українського виробника Gardi. Gardi виробляє відеодомофони з чорно-білим модулем, при цьому вони славляться одним з найбільших TFT-екраном - 10.4 дюйма, і найтоншими відеодомофонами.

Ми не тільки продаємо чорно-білі відеодомофони за хорошими цінами, але і встановлюємо все наше обладнання. Так ви можете звернутися до наших менеджерів з питаннями про технічні характеристики відеодомофонів і про особливості установки.

Замовте зворотній дзвінок на нашому сайті і ми зв'яжемося з вами в зручний для вас час. Завжди раді бачити вас в числі наших клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>