Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеопанелі чорно-білі

 

Чорно-біла відеопанель являє собою спеціальний викличний блок для переговорного пристрою. У більшості випадків цим переговорним пристроєм є домофон.

Більше того якщо мова йде про відеопанелі, то призначені вони виключно для роботи відеодомофонів.

Якщо в панелі виклику встановлена ​​кольорова міні камера спостереження, то такі відеопанелі називаються кольоровими.

Якщо в панелі виклику встановлена ​​монохромна міні камера спостереження, то такі відеопанелі називаються чорно-білими.

У сучасному світі люди все більше турбуються про безпеку і використовують різні інструменти захисту та охорони себе і свого майна. Так викличні відеопанелі - це досить прості пристрої, але вони дійсно забезпечують високий рівень захисту.

Викличні відеопанелі дозволяють бачити відвідувача, ідентифікувати його, дізнатися мету його візиту, визначити його настрій і забезпечують можливість відмовити йому в доступі без ризику для користувачів.

Для функціонування відеодомофоних систем необхідним елементом є виклична панель. Так коли людина підходить до дверей їй необхідно якось оповістити про свою присутність і в цьому допомагає виклична панель. Виклична відеопанель з чорно-білої відеокамерою складається з кнопки виклику, мікрофона і динаміка, і вбудованої чорно-білої мініатюрної відеокамери.

Залежно від кількості абонентів чорно-білі викличні відеопанелі можна розділити на такі типи:

   · Одноабонентні

   · Малоабонентні (від 2 до 10 абонентів)

   · Багатоабонентні (до сотні абонентів і більше).

Залежно від способу установки відеопанелі виконуються в різних формах. Так розрізняють врізні відеопанелі, накладні відеопанелі і відео панелі, що встановлюються під кутом.

Так як викличні відеопанелі встановлюються біля зовнішнього входу на вулиці, то вони часто стають об'єктом руйнування зловмисниками. Саме тому зараз на ринку представлений широкий вибір викличних відеопанелей в металевих антивандальних корпусах з різним рівнем захисту.

Часто користувачі купують відеопанелі з невеликим козирком, щоб пом'якшити вплив погодних умов для викличних панелей на відкритому просторі.

Зазначимо, що більшість людей знаходять у викличних панелях аналогію зі звичайним дверним дзвінком. Десь воно так і є, це скоріше просто еволюція дверних дзвінків, адже встановлюючи панель виклику користувачі вже не використовують дверні дзвінки.

Викличні чорно-білі відеопанелі для переговорних пристроїв використовуються не лише для домашньої безпеки в квартирах або будинках, а і в офісних центрах, де так само існує необхідність контролювати доступ людей у ​​приміщення та ідентифікувати відвідувачів перед входом.

На сайті www.видеокамеры.com.ua  представлені найпопулярніші моделі чорно-білих викличних панелей від відомих виробників: Atis, Commax, Kocom, Vizit, Cyfral, Gardi, Eltis, Kenwei, Ercon, Samsung. У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити монохромні відеопанелі для переговорних пристроїв, а й замовити їх установку.

Для того щоб покупці могли з вигодами для себе купити чорно-білі викличні відеопанелі через інтернет, ми надаємо своїм клієнтам послуги адресної доставки по всій території України. Якщо ви знаходитесь в Києві, то наш кур'єр оперативно доставить вам куплену панель виклику для переговорного пристрою.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» - це надійний постачальник і інсталятор сучасного обладнання для переговорних пристроїв, в тому числі і викличних панелей з вбудованою відеокамерою спостереження. Ми виконуємо проекти на установку відеодомофонів і викличних відеопанелей швидко і якісно.

Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас в будь-яких питаннях щодо чорно-білих відеопанелей, і підкажуть всі тонкощі в їх установці. Звертайтеся до нас і ви будете задоволені такою співпрацею.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>