Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

 

Охоронні датчики

 

Забезпечення безпеки життя людей, їх близьких і збереження їх майна є головною ідеєю виживання людства. Так більшість людей, які створювали або встановлювали будь-які системи безпеки, охорони або сигналізації завжди стикаються з такими пристроями як датчики.

Датчики складають основу будь-якої охоронної системи або сигналізації.

Охоронні датчики - це пристрої, які здатні визначати або вимірювати що-небудь.

Так датчики можуть вимірювати величину якогось явища або дії, це може бути температура в приміщенні, рівень задимленість, тиск або швидкість, напруга і багато іншого.

Зараз вводитися практика того, щоб називати датчики терміном сповіщувачі або вимірювальні перетворювачі. Це свого роду технічні нюанси і для звичайних користувачів більш зрозумілим і реальним все одно залишається термін датчик.

Датчики також використовуються в новітніх системах автоматизації "Розумний дім". Так при установці системи Розумний будинок встановлюються датчики руху, датчики витоку води, датчики електрики, датчики відкриття дверей і вікон і багато інших. 

Зазначимо, що саме в системах Розумний дім датчики (з англ. Sensor) придбали нову назву з використанням англійської кальки сенсор. Встановлюючи Розумний будинок на своєму об'єкті, ви часто будете чути про купівлю сенсорів руху, сенсорів світла і т.д.

У будь-яких системах безпеки, охорони або сигналізації використовуються сповіщувачі. 

Охоронні сповіщувачі - це ті пристрої, завдяки яким стало можливим автоматизувати системи охорони і безпеки, і мінімізувати витрати людської праці при цьому. Так охоронні датчики виконують такий обсяг роботи, що не кожен користувач зміг би собі дозволити утримувати такий загін охорони на своєму об'єкті.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлено широкий вибір охоронних датчиків самих різних типів:

  »   Датчики руху

  »   Пожежні датчики

  »   Димові датчики

  »   Датчики витоку газу

  »   Датчики розбиття скла

  »   Датчики магнітоконтактні відкриття

  »   Датчики температури або теплоти

  »   Датчики вологості

  »   Датчики освітленості

  »   Датчики вібрації

  »   Датчики затоплення

  »   Комбіновані датчики

Зазначимо, що це не весь перелік існуючих типів датчиків. Так виробники охоронного обладнання щодня працюють над тим, щоб створювати все нові моделі датчиків з кращими можливостями. 

У першу чергу виробники охоронних і пожежних датчиків орієнтуються на потреби і завдання користувачів такого устаткування. Можна сказати, що практично кожна проблема безпеки так чи інакше вирішена завдяки створенню конкретного типу датчика для її вирішення.

Зазначимо, що також важливою перевагою охоронних і пожежних датчиків є їх стабільність і цілодобовість роботи, так їм не потрібно спати, відпочивати, вони працюють завжди і скрізь.

Якщо розглядати системи безпеки великих підприємств, заводів або фабрик, то в цій області охоронні датчики дозволили скоротити величезні витрати на утримання цілих підрозділів охорони. Більше того охоронні датчики настільки надійні і оперативні, що ні у кого навіть не виникає сумніву в їх ефективності.

Навіть у системах відеоспостереження застосовуються датчики. Так можна створити систему охоронного відеоспостереження, в якій відеокамери обладнані датчиками руху, і починати запис спостереження вони будуть тільки за наявності будь-кого на об'єкті, тобто наявності руху. Це дуже економно і продумано для забезпечення безпеки.

Більше того зараз на ринку користувачі можуть купити як провідні датчики, так і безпровідні.

Користувачам систем охоронно-пожежної сигналізації більше не потрібно піклуватися про прокладання кабелів, ламати голову над тим як зберегти ремонт у приміщеннях і т.д. Природно бездротові датчики на порядок дорожче провідних сповіщувачів.

При виборі будь-яких датчиків завжди звертайте на таку характеристику сповіщувачів, як площа дії. Мабуть, це найважливіша технічна характеристика для датчиків, оскільки не звертаючи на неї уваги користувачі можуть просто на просто отримати непрацюючу систему охоронної сигналізації.

Так користувач може встановити один датчик в приміщенні, де необхідно як мінімум 5 таких датчиків для покриття всього периметра. У підсумку ви отримаєте датчик, який зможе визначити загрозу тільки на 1/5 частині цього приміщення, а якщо джерело загрози не добереться до цієї частини приміщення, то користувачі такої системи і не дізнаються, що що-небудь відбувається на цьому об'єкті.

Зараз на ринку України найпопулярнішими виробниками різного роду охоронних і пожежних датчиків є Ajax, LifeSOS, Артон, Страж, Visonic, Texecom, Optex, Balluff, Baumer Electric, BD Sensors, Buerkert, Carlo Gavazzi, Contrinex, Crydom, DATASENSOR, Druck, BM , IFM Electronic, KEYENCE, Kuebler, Leuze Lumiflex, Merten, Microchip Technology, Schneider Electric, Sensortechnics, Vernet, Visolux, Wenglor, Термоприлад.

Більшість з них ви можете купити в нашому інтернет-магазині і замовити послугу адресної доставки по всій території України. Якщо ви знаходитесь в Києві, то наш кур'єр оперативно доставить ваше замовлення вам додому.

Ми не тільки продаємо охоронні датчики і різного роду сповіщувачі, ми встановлюємо системи охоронних та пожежних сигналізацій на об'єктах будь-якої складності.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>