Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Джерела безперебійного живлення

 

Відеокамери, відеосервера, відеореєстратори та інше обладнання для систем відеоспостереження працює на основі електроживлення. Саме ця особливість відеообладнання створює необхідність у забезпеченні постійної електрики.

У наш час ми часто стаємо свідками відключення електрики, різного роду перепадів напруги в електромережі і т.д. Так само як і згорає побутова техніка від перебоїв в електриці, так і відеокамери можуть вийти з ладу.

Єдиним рішенням для усунення проблем з електрикою є використання джерел безперебійного живлення (ДБЖ).

Так джерела безперебійного живлення для систем відеоспостереження це все ті ж всім звичні UPS (Uninterruptible power supply) для будь-якої іншої техніки, найчастіше комп'ютерів.

Блоки безперебійного живлення являють собою зарядні пристрої, які дозволяють нівелювати перепади напруги в електричній мережі.

Перепади напруги в електромережі можуть бути як короткочасними, так і дуже довгими, і блоки безперебійного живлення дозволяють справлятися з будь-якими з них. Так UPS підтримують однакову напругу в електромережі стабільно протягом всієї роботи обладнання.

Користувачі систем відеоспостереження повинні чітко усвідомлювати, що з існуючими перепадами в напрузі електрики може бути виведена з ладу вся система. 

Саме цим даним необхідно керуватися при проектуванні системи охоронного відеоспостереження і не економити на придбанні джерел безперебійного живлення. Адже не потрібно випробовувати на собі доказ життєвої приказки «скупий платить двічі».

Наша компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається не тільки продажем устаткування для відеоспостереження, а й проектуванням і створенням охоронних систем відеоспостереження. 

Так наші фахівці завжди знають де, які і в якій кількості блоки безперебійного живлення варто розмістити. Звертаючись до нас, ви отримаєте готовий проект системи відеоспостереження, що відповідає всім вашим завданням, і ми швидко зробимо установку такої системи на вашому об'єкті.

Навіть якщо ви плануєте самостійно встановлювати систему відеоспостереження, ми рекомендуємо вам отримати безкоштовну консультацію у наших фахівців, і вони підкажуть вам ті моменти, на які необхідно звернути увагу при самостійній установці. Більше того купивши готовий комплект відеоспостереження для установки своїми руками, завжди потурбуйтеся про наявність ДБЖ в ньому.

Сучасні джерела безперебійного живлення (UPS) дуже компактні, виконані у портативній формі і не займають багато місця в приміщенні. Блоки живлення складаються з вбудованої акумуляторної батареї, саме вона і дозволяє додавати або знижувати напругу в мережі і таким чином стабілізувати його для роботи обладнання.

Всі джерела безперебійного живлення можна розділити на такі види:

· Офф-лайнові джерела безперебійного живлення (off-line),

· Он-лайнові джерела безперебійного живлення (on-line),

· Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення (line-interactive).

Зазначимо, що джерела безперебійного живлення це повністю автоматизовані пристрої і не вимагають управління. Все що необхідно зробити - це встановити такий ДБЖ на ланцюгу між обладнанням і джерелом електроенергії.

Блоки безперебійного живлення не тільки захищають обладнання від коливань напруги, а й повністю забезпечують живлення обладнання при відключенні електропостачання на якийсь час.

У нашому інтернет-магазині можна купити найрізноманітніші блоки безперебійного живлення, акумулятори, зарядки, які забезпечать стабільну і безперервну роботу будь-якого обладнання для відеоспостереження.

Купивши у нас джерела безперебійного живлення, користувачі можуть скористатися послугою адресної доставки по всій території України. 

У разі виникнення будь-яких питань щодо джерел живлення для відеокамер спостереження зверніться до наших консультантів, вони завжди раді допомогти вам порадою!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>