Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Домашні системи відеоспостереження

 

Домашнє відеоспостереження набуває все більшої популярності. Встановлення системи відеоспостереження в будинку давно стало звичайною справою. Власники будинків і мешканці таких об'єктів хочуть жити безтурботно і не турбуватися про збереження свого майна. Домашнє відеоспостереження дозволяє запобігти будь-якій небезпеці в будинку.

Домашні системи відеоспостереження набувають все більшої популярності. Люди хочуть відчувати себе впевнено у своєму особистому будинку і не турбуватися за життя своїх близьких. І допомогти в цьому їм може сучасне домашнє відеоспостереження.

Домашня система відеоспостереження здатна забезпечити потрібний рівень захисту, як самого нерухомого майна, так і всіх матеріальних цінностей в будинку.

Рівень злочинності та кількість крадіжок будинків і квартир часом вражає і єдиним виходом у такій ситуації для людей є самостійне забезпечення свого захисту. Системи домашнього відеоспостереження організовуються на підставі відеокамер самих різних типів і моделей.

Так якщо ви хочете встановити домашнє відеоспостереження, яке б привертало до себе найменшу кількість уваги, то вам підійдуть мініатюрні відеокамери для дому. Міні камери відеоспостереження компактно монтуються в інтер'єр будинку і не кидаються в очі.

Ми не радимо власникам будинків і квартир встановлювати приховане відеоспостереження в своєму будинку або квартирі, так як це заборонено на рівні законодавства. Використання прихованого відеоспостереження карається відповідно до Кримінального Кодексу України і тягне за собою покарання.

Наші фахівці завжди рекомендують клієнтам використовувати для організації домашнього відеоспостереження мережеві відеокамери. Так ip відеокамери дозволяють передавати відеозапис того, що відбувається у всесвітню мережу інтернет, і у користувачів з'являється можливість переглядати відео з камер спостереження в режимі реального часу.

Найпопулярнішим зараз є домашнє відеоспостереження на мобільному телефоні користувачів. Так сучасні люди завжди з собою мають мобільні телефони, смартфони або планшети і наявність системи домашнього відеоспостереження саме на цих пристроях дуже зручна.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає послуги з організації домашнього відеоспостереження на телефонах користувачів. З такою системою домашнього відеоспостереження ви можете в будь-яку секунду переглядати події в своєму будинку, з єдиною умовою того, що ваш телефон має доступ до мережі інтернет.

Зараз домашнє відеоспостереження дуже поширене. Цьому сприяють помірні ціни на відеокамери і обладнання, і постійне удосконалення систем відеоспостереження. Так вартість домашнього відеоспостереження стає все більш доступною для більшості населення.

У нашому магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна купити відеокамери для встановлення в будинку по самим різними цінами. Так ми забезпечуємо своїм клієнтам вибір в широкому ціновому діапазоні, щоб можна було організувати систему домашнього відеоспостереження з будь-яким бюджетом.

У нас ви можете купити обладнання для домашньої системи відеоспостереження від виробників AvTech, Axis, Atis, D-Link, HikVision, Infinity, KT & C, Novus, Optivision, Samsung, Smartec, Z-Ben.

Домашнє відеоспостереження може складатися з двох різних напрямків:

   · Внутрішнє відеоспостереження

   · Зовнішнє відеоспостереження

Зовнішнє відеоспостереження за будинком організовується на підставі установки вуличних відеокамер спостереження. Вуличні відеокамери для домашнього відеоспостереження мають спеціальний захисний корпус і можуть працювати в будь-яких погодних умовах. 

Для того, щоб організувати цілодобове вуличне відеоспостереження за будинком і територією ділянки необхідно використовувати ІЧ-прожектори або ж відеокамери з вбудованим іч-підсвічуванням для нічної зйомки.

Якщо ви є власником дорогого елітного житла, то життєво важливим є установка сучасної системи домашнього відеоспостереження. Не економте на своїй безпеки і збереженні свого майна. Системи охоронного відеоспостереження дозволяють жити спокійно і впевнено.

Внутрішнє відеоспостереження в будинку створюється за рахунок установки простих корпусних відеокамер різних форм і моделей.

Зателефонуйте нам за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35 і дізнайтеся всі подробиці створення системи відеоспостереження у вашому домі!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>