Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Домофони

 

Ще 15 років тому звичайні мешканці будинків і квартир і думати не могли про те, що можливо віддалене спілкування з тим, хто перебуватиме у них за дверима.

Так батьки постійно розповідали дітям про те, що ні в якому разі не можна відкривати двері, коли нікого з дорослих немає вдома. Та й дорослі самі піддавалися небезпеці, коли відкривали двері всім підряд, щоб як мінімум дізнатися, хто ж прийшов.

Мабуть, всі люди прекрасно розуміли відсутність будь-якого захисту в той момент, коли вони відкривали двері. Саме тому винахід домофонів і був таким важливим, а що вже говорити про їх вихід на ринок безпеки.

Відразу ж після появи домофони стали блискавично поширюватися серед людей.

Домофони настільки ефективно вирішують проблему захисту людей від сторонніх, що вони відразу стали популярні. Так домофони почали встановлювати в кожну квартиру в багатоповерхових будинках, на під'їздах, біля воріт приватних будинків, в офісах і офісних центрах.

Зараз ви підходите до дверей будинку і першим ділом ви спілкуєтеся з мешканцями. Саме за допомогою домофона ви можете почути і побачити, хто стоїть за вашими дверима. Зазначимо, що з часом люди стали використовувати домофони не просто як засіб захисту і безпеки, а і як інструмент особистого комфорту.

Так людина може не хотіти впускати в дім якихось своїх знайомих і саме домофони надають їй таку можливість вибору: бачити хто прийшов і робити вигляд, що нікого немає вдома.

Встановити домофон можна на будь-якому об'єкті, будь то квартира, будинок, заміський котедж, дача, офіс, складські приміщення і т.д.

Більшість жителів багатоквартирних будинків встановлюють загальний домофон на двері під'їзду з метою перепинити шлях зловмисникам, хуліганам і підліткам, які часто смітять на поверхах, шумлять, б'ють вікна тощо.

Так встановивши стандартний домофон на вхідні двері мешканці будинку отримують чистоту, тишу і цілісність у своїх парадних.

Домофони з електромагнітним замком - це стійка перешкода для небажаних відвідувачів.

Якщо розглядати офіс компанії або велику кількість офісних приміщень в бізнес-центрі, то тут домофони також є незамінними інструментами безпеки і контролю доступу. За допомогою домофона компанія може управляти доступом людей до свого приміщення. Так саме домофон дозволяє контролювати доступ людей.

Більше того в офісних приміщеннях вам не потрібно наймати ще одного співробітника для відкриття і закриття дверей, це все виконує домофон з електромагнітним замком. Все що потрібно в такій ситуації це секретар компанії або офіс менеджер, який за допомогою домофона приймає рішення кого впускати в приміщення, а кого ні, після чого натисканням однієї кнопки на домофонній панелі спрацьовує відкриття замку і дверей. 

Більше того і секретарю компанії не потрібно щоразу бігати до дверей і дивитися хто прийшов, він просто сидить на своєму робочому місці і дивиться за допомогою домофона на відвідувачів.

Історично домофони прийшли на зміну дверним глазкам і дверним ланцюжкам. Очевидно, що функціонал сучасних домофонів уже зовсім не нагадує ці старі елементи захисту.

Домофони - це найпопулярніші переговорні пристрої систем безпеки. Домофони забезпечують комунікаційний зв'язок між терміналами і можливість ідентифікувати людину.

На сучасному ринку безпеки представлений широкий асортимент домофонів від різних виробників: Cyfral, Hyundai Telekom, Eltis, Vizit, JEJA, Метаком, Commax, LUX, Kocom, Fortress, Gardi, Kenwei, Samsung і багато інших.

В інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» користувачі можуть знайти домофонне обладнання всіх найпопулярніших виробників.

Якщо розглядати мешканців квартири, то домофони, мабуть, єдиний інструмент первинного захисту та безпеки для них. Саме домофони є тим бар'єром, який дозволяє уникнути особистого фізичного контакту мешканців з відвідувачами. Квартирні домофони дозволяють повністю убезпечити життя людей і збереження їх майна. 

Домофони для квартир і багатоквартирних будинків встановлюються на вхідні двері і їх можна відкрити кількома способами:

· Магнітна кнопка Touch memory

· Картка з кодом для зчитування

· Ввести код на клавіатурі домофонної панелі

Сучасні домофони є засобом спілкування людей, ви можете вступити в комунікаційний контакт з відвідувачами, дізнатися мету їхнього візиту, ідентифікувати особу і т.д. Ви як керуючий домофоном самі визначаєте, кому дозволити доступ до приміщення, а кому заборонити вхід, не побоюючись при цьому фізичної реакції з боку відвідувача.

Більше того як власник відеодомофона ви отримуєте дуже комфортне управління вхідними дверима, воротами та іншими огородженнями. Так вам не потрібно вставати, йти до вхідних дверей, або ж виходити на вулицю до воріт, щоб відкрити їх, цю роботу зробить домофон з електромагнітним або електромеханічним замками.

Якщо розглядати особисту безпеку людей, то при проектуванні та встановленні систем безпеки для дому домофони є невід'ємною частиною системи.

 

Види домофонів

Найголовніший поділ усіх домофонів відбувається за їх початковою функціональної можливістю передачі аудіо або відео сигналів. Так дві головні групи домофонів це аудіодомофони і відеодомофони.

Аудіодомофони дозволяють користувачам здійснювати тільки звукове спілкування без можливості бачити зображення. Головна панель аудіодомофонів дуже маленька і компактна, і призначена для двох-трьох кнопок і трубки.

Відеодомофони дозволяють користувачам здійснювати відео зв'язок. Власник відеодомофона бачить зображення відвідувачів і чує, що вони говорять. За рахунок того, що відеодомофони обладнані панеллю для зображення їх додатково поділяють на кольорові відеодомофони і чорно-білі відеодомофони.

Спочатку популярними були відеодомофони з чорно-білим дисплеєм, так як звичайно вони були в рази дешевші кольорових відеодомофонів. Але зараз сучасні технології значно просунулися вперед, покращилася якість і додаткову функціональність кольорових дисплеїв, і суттєво знизилася їх ціна. Так споживачі все частіше купують кольорові відеодомофони і задовольняються всіма їх можливостями і якісним зображенням.

Також відеодомофони в залежності від типу камери і способу передачі відеосигналів можна розділити на:

   · цифрові відеодомофони;

   · аналогові відеодомофони.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна підібрати і купити як аудіо так і відеодомофони самих різних характеристик.

Залежно від кількісного параметра користування домофонами їх можна розподілити на:

· індивідуальні домофони;

· групові домофони;

· многовкартирні  домофони під'їзного типу.

Зазначимо, що існує й інша розбивка домофонів згідно цього критерію, а саме:

   · малоабонентські домофони;

   · багатоабонентські домофони.

Багатоабонентські домофони зазвичай встановлюють в багатоповерхових будинках або великих офісних будівлях. При цьому використання багатоабонентських домофонів настільки інтенсивне, що краще встановлювати на вхідні двері електромагнітний замок, ніж електромеханічний. Це робиться з міркувань великої витривалості електромагнітних замків.

Сучасні домофони бувають як провідні, так і безпровідні. Бездротові домофони працюють на основі безпровідного радіозв'язку і не вимагають прокладки проводів.

До найбільш інноваційних типів бездротових відеодомофонів можна віднести GSM відеодомофони і IP відеодомофони. GSM домофони працюють на основі GSM мереж. IP домофони функціонують в мережі інтернет і дозволяють керувати ним по інтернету.

Зараз користувачі можуть вибрати самі різні моделі домофонів, будь то домофони з панелями або з трубками, з дисплеями або ЖК-моніторами, з пластмасовими, скляними або металевими антивандальними панелями, з дизайнерським корпусом і багато інших.

Найбільшою популярністю серед покупців користуються домофони виробників Цифрал (Cyfral), Візит (VIZIT), Комакс (Сommax) і Коком (Kocom). Ці виробники поставляють на ринок широку лінійку продукції дуже високої якості.

У нас ви можете купити будь-який домофон з послугою адресної доставки по всій території України. Після покупки ви можете отримати свій домофон в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами або ознайомтеся з інформацією в розділі ДОСТАВКА на нашому сайті.

Більше того ми займаємося не тільки продажем домофонного обладнання, але і встановлюємо, підключаємо і налаштовуємо роботу домофонів та інших переговорних пристроїв. Також ми завжди раді допомогти нашим покупцям в обслуговуванні домофонів.

Сучасні домофони - це найпростіший і мабуть самий недорогий засіб охорони та безпеки. Так наявність домофона в будинку замінює необхідність охоронця біля дверей.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлено широкий вибір домофонів за найкращими цінами на ринку. Так ми завжди підтримуємо актуальність цін на домофони і пропонуємо споживачам купити тільки найкращі домофони для дому, квартири або офісу.

Зверніться до наших менеджерів і ви отримаєте спеціалізовану консультацію щодо вибору домофонів і в тому як встановити домофон самостійно.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>