Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

 

Електрозамки

 

Важливим елементом систем безпеки є замки. І в сучасних системах безпеки найчастіше функціонують електричні замки. Так електрозамки дуже надійні і, що найважливіше, до них неможливо підібрати ключі. Електрозамки відкриваються за допомогою електричного сигналу.

Електронні замки забезпечують контрольований доступ до приміщення. Встановлюючи електронний замок на двері ви можете легко обмежувати доступ в приміщення сторонніх осіб, а також, що в багатьох випадках дуже актуально, обмежувати вихід їх з цього приміщення.

Так є такі об'єкти, де блокування дверей в екстрених ситуаціях просто необхідно і допомогти в цьому можуть електрозамки на дверях.

Якщо ми розглядаємо безпеку квартири, то зараз люди ще рідко встановлюють електронні замки в вхідних дверях. Винятком є ​​лише випадки, коли встановлюється система, що складається з відеодомофона, відеокамери та електрозамка в дверях, який і спрацьовує з домофонної панелі керування. Так користувачам не потрібно йти до других дверей тамбура, щоб відкрити їх відвідувачам, це можна робити одним натисканням кнопки на панелі домофона.

Електрозамки набули масової популярності в будинках і офісах за рахунок їх комплексної роботи з системами аудіодомофонів або відеодомофонів.

Електронні замки є важливою частиною системи контролю та управління доступом і просто невіддільні від неї, оскільки саме вони забезпечують зручність і комфорт для користувачів.

Електрозамки функціонують на основі подання до них сигналів, це можуть бути сигнали з пульта управління, з кодовою клавіатури, з різних датчиків і сповіщувачів, з магнітних карт або брелків і т.д. Залежно від того яка система контролю доступу спроектована на об'єкті налаштовується робота електрозамків.

Електрозамки з магнітними картами дуже популярні для установки в офісах і бізнес-центрах. Так в компанії з великою кількістю співробітників такі замки просто незамінні і дозволяють здійснювати не тільки контроль доступу всередину приміщення, а й контроль кожного співробітника, облік робочого часу співробітників та багато іншого.

Електрозамки вирішують проблему охорони на дверях, тобто виділення окремого співробітника для контролювання дверей. Так з електрозамками відкрити двері зможуть тільки ті, у кого є спеціальний дозвіл на це.

Електрозамки з брелоками придбали масового поширення серед населення при установці домофонних систем у багатоквартирних будинках. Так, коли на вхідні двері під'їзду встановлюється домофон, то він монтується разом з електрозамком і спрацьовує такий замок за допомогою магнітного брелка.

Сучасні електрозамки діляться на дві групи:

· Електромагнітні замки

· Електромеханічні замки

Електромагнітні замки спрацьовують за рахунок магнітного впливу.

Електромеханічні замки спрацьовують за рахунок механічного впливу на запірний механізм. Такий вплив створюється за рахунок подачі електричного імпульсу.

Сама суть робота електромагнітних і електромеханічних замків полягає в тому, що ними необхідно управляти дистанційно, тобто на відстані. Саме ця можливість так приваблює користувачів.

Також всі електрозамки можна розділити на врізні і накладні залежно від зовнішнього розташування.

Зазначимо, що електричні замки зовні нагадують звичайні механічні замки, і недосвідченому оку буде важко визначити, що на цих дверях встановлений електрозамок.

Існують електрозамки, які можна відкривати і механічним шляхом - за допомогою стандартного ключа. Така характеристика замка важлива в тих випадках, коли пропадає електрика на об'єкті. Але знову ж, такі проблеми з електрикою завжди можна вирішити за рахунок установки безперебійних джерел живлення.

Зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть вам продумати всі деталі системи контролю доступу на вашому об'єкті.

Ми пропонуємо нашим покупцям тільки кращі електрозамки, що забезпечують зручність користувачам і відрізняються якістю і довговічністю. Зазначимо, що зупинивши свій вибір на електрозамками ви як користувач отримуєте високий рівень безпеки та комфортне використання.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору електрозамків від різних виробників: Arny, Atis, Cisa, Fass, Infinitex, Iron Logic, Smart Security, Viatec, Дорі та інших. Ми завжди підтримуємо ціни на електрозамки на актуальному рівні і відслідковуємо існуючі пропозиції для того, щоб надавати нашим покупцям тільки кращі ціни на ринку.

Компанія «Відеокамери» не тільки продає охоронне обладнання, а й встановлює все, що є в інтернет-магазині компанії. Купивши електрозамок в нашому магазині користувач може скористатися послугою адресної доставки по всій території України.

Якщо ви будете самостійно встановлювати електричний замок, то ви можете отримати сою покупку в будь-якій точці України, де б ви не знаходилися. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами або ж перейдіть в розділ ДОСТАВКА на сайті.

Якщо ви хочете купити електромагнітний або електромеханічний замок на двері, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами зручним для вас способом, будь то телефон або задати свої питання на сайті, і отримати спеціалізовану консультацію і підбір електрозамку.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>