Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Геркони або магнітоконтактні сповіщувачі

  

Постійно зростаючий рівень злочинності в країні тягне за собою масове поширення систем охоронної сигналізації серед населення.

Так люди все більше стали турбуватися про свою безпеку, про захист і збереження власного майна.

В основі всіх систем охоронної сигналізації лежать різні датчики або сповіщувачі. У нашому інтернет-магазині ви можете купити самі різні охоронні датчики або ж замовити установку готової системи охоронної сигналізації для вашого об'єкта.

У цьому розділі нашого онлайн магазину можна вибрати і придбати геркони для охоронних систем.

Геркон (скорочення від герметичний контакт) в системах охорони і безпеки більше відомий як датчик відкриття дверей.

Геркони або датчики відкриття використовуються для охорони контактних конструкцій, це можуть бути двері, ворота, вікна. Вся суть роботи герконів полягає в реагуванні на розмикання контактів цього сповіщувача.

Охоронні датчики відкриття миттєво сповіщають про несанкціоноване проникнення на об'єкт. Таке повідомлення передається на центральний пульт охорони відразу ж як відбувається зсув або розмикання контактів датчика.

Зазначимо, що охоронні датчики відкриття знайшли своє застосування і в галузі безпеки матеріальних цінностей. Так у себе вдома ви можете встановити геркон на двері сейфа, або тумбочку з коштовностями, або шафи з дорогими предметами.

Сучасні охоронні датчики відкриття дверей або вікон широко використовуються в магазинах і торгових залах з продажу ювелірних виробів, коштовностей, годинників і т.д. Ними дуже легко обладнати скляні вітрини магазинів, так що власники можуть відчувати надійну захищеність і безпеку майна.

Геркони або магнітно-контактні сповіщувачі мають дуже компактні форми і практично не кидаються в очі стороннім людям.

Охоронний герметичний контакт можна закріплювати на будь-яку поверхню. Так найпоширенішими поверхнями для кріплення є дерево, пластик і метал.

Як і всі сучасні охоронні датчики, геркони можуть бути як провідні, так і бездротові.

Магнітоконтактні сповіщувачі можуть бути виконані в самих різних кольорах: білі, сірі, коричневі, чорні - на розсуд користувачів.

За способом установки всі геркони або датчики відкриття можна розділити на дві великі групи:

· Врізні геркони

· Накладні геркони.

Накладні магнітоконтактні датчики встановлюються на поверхню дверей, вікон, воріт, шаф і їх можна побачити. Їх установка дуже проста і достатньо їх правильно закріпити.

Врізні магнітоконтактні датчики повністю врізаються в контактну конструкцію: двері, вікно, ворота або шафа. Їх взагалі не видно людському оку, а тим більше зловмисникам.

Звичайно установка врізних герконів досить складна і вимагає трудомісткої компетентної роботи. Особливо якщо об'єктом установки врізних герконів є металеві двері.

Зараз на ринку обладнання для сигналізації представлений широкий асортимент магнітно-контактних сповіщувачів відомих виробників: Страж, Visonic, Ajax, LifeSOS, Optex, Оріон, Texecom та інші.

Датчики відкриття дверей або вікон цих виробників ви можете купити і в нашому он-лайн магазині. Наші менеджери допоможуть вам вибрати потрібні геркони і підкажуть всі нюанси в їх установці. Також у нас ви можете замовити послугу установки герконів.

Якщо ви знаходитесь в Києві, наш кур'єр оперативно доставить вам ваше замовлення. Також ми забезпечуємо клієнтів послугою адресної доставки по всій території України.

Наша компанія займається не тільки реалізацією герконів або датчиків відкриття дверей і вікон для охоронної сигналізації, а і установкою комплексних систем охорони і безпеки. Так саме в нас ви можете замовити проектування і монтаж всієї системи охоронної або пожежної сигналізації.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>