Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Готові рішення для відеоспостереження

  

З розвитком і масовим поширенням систем безпеки і охоронного відеоспостереження збільшилася і кількість різного роду послуг охоронних компаній. Ні для кого не секрет, що послуги з проектування і створення сучасних систем відеоспостереження коштують чимало грошей, і часто саме це стає перешкодою для простих користувачів в установці таких систем.

Проблема з тим, що у людей була фіксована ідея про велику вартість систем відеоспостереження вирішилась виробниками охоронного обладнання за рахунок створення готових рішень для систем відеоспостереження.

Такі готові рішення для відеоспостереження можуть бути призначені як для самостійної установки користувачами своїми руками, так і з залученням фахівців.

Готові комплекти містять типові рішення для відеоспостереження і тому підходять для охорони багатьох об'єктів. У нас в онлайн магазині клієнтам пропонується вибрати комплекти відеоспостереження для кожного конкретного об'єкта:

· готові рішення відеоспостереження для будинку або квартири

· готові рішення відеоспостереження для вулиці та охорони периметра

· готові рішення відеоспостереження для офісів і компаній

· готові рішення відеоспостереження для нічної зйомки

Також всі комплекти готових рішень для охоронного спостереження можна розділити на провідні і безпровідні, залежно від способу передачі відеосигналів від камер.

Купити готове рішення для відеоспостереження можна на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua і при цьому ми забезпечимо вам оперативну кур'єрську доставку вашого замовлення по місту Києву, або ж адресну доставку в будь-яке місце України.

У нашому онлайн магазині ми пропонуємо для придбання клієнтам тільки якісне обладнання кращих виробників. Наші фахівці допоможуть вам вибрати відповідне для вашого об'єкта готове рішення для системи відеоспостереження і займуться його установкою.

Сучасні комплекти готових рішень для відеоспостереження складаються з усіх необхідних складових для надійної роботи такої системи:

· Відеокамер спостереження

· Відеореєстратор або відеосервер

· Джерела безперебійного живлення або акумулятори

· Кабель

· Жорсткий диск

· Додаткові аксесуари

· Інструменти

Готові рішення для відеоспостереження зараз дуже популярні серед населення і попит на них зростає з кожним днем. Адже маючи таку просту можливість убезпечити себе і своє майно, чому б не скористатися нею?! 

Установка готового рішення для відеоспостереження у вашому будинку, заміському котеджі або квартирі забезпечить вам хороший рівень захисту і дозволить бути в курсі того, що відбувається і постійно відстежувати всі події на об'єкті.

Зараз на ринку охорони і безпеки України представлений величезний вибір готових рішень для відеоспостереження різних виробників. Широкий асортимент обладнання ви можете знайти і в нашому інтернет-магазині. 

Ми рекомендуємо нашим користувачам звернути увагу на популярні зараз комплекти відеоспостереження від виробників DANROU, KINGWAVE, Smartwave і Wavetech. Такі комплекти підходять для самих різних об'єктів і можуть бути встановлені користувачами самостійно за лічені хвилини.

Купуючи готові рішення для відеоспостереження, користувачі отримують захист, спокій і впевненість у цілістності  свого майна. Що вже говорити про безпеку рідних та близьких людей.

У кожному разі якщо ви вирішили встановлювати комплект готового рішення для відеоспостереження своїми руками, то обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями. Так ви можете звернутися до наших менеджерів і вони розкажуть вам про всі нюанси в установці таких комплектів.

Ми будемо раді вашому зверненню і завжди готові надати спеціалізовану допомогу. Звертайтеся за телефоном (044) 222-50-35 або замовте зворотний дзвінок на свій мобільний телефон на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>