Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


gsm mms камери

 

Рівень злочинності в суспільстві зростає з кожним днем ​​і особиста добропорядність більшості людей залишає бажати кращого. У зв'язку з цим масової популярності набули охоронні сигналізації та системи безпеки.

В нашому магазині ви можете купити все необхідне охоронне обладнання для створення сучасної системі охоронного відеоспостереження на базі GSM мережі.

Так люди хочуть убезпечити себе, своїх близьких і своє майно. Найпростіший спосіб зробити це - це встановити охоронну сигналізацію. На даний момент найпопулярнішими охоронними сигналізаціями є GSM сигналізації.

GSM сигналізації дуже зручні у використанні і здатні оперативно оповіщати про тривогу самим надійним і доступним способом - через телефон. Але більшість користувачів зіткнулося з ситуаціями, коли сигналізація інформує про тривогу, але при цьому залишається загадкою, що ж відбувається в цей момент на об'єкті, що охороняється. Виходом з таких ситуацій стали gsm камери відеоспостереження.

Велику кількість помилкових тривог і спрацьовувань сигналізації на неіснуючі загрози можна уникнути за допомогою камери відеоспостереження з gsm модулем.

У більшості випадків охоронна gsm камера розробляється виробниками охоронного обладнання, саме тому сучасні gsm камери спостереження ідеально підходять для роботи в комплексі з GSM сигналізаціями.

Більше того більшість gsm камер мають вбудовані охоронні датчики. Так при спрацьовуванні будь-якого з датчиків відбувається автоматичне включення запису відео або ж створення фотознімків того, що відбувається на об'єкті. Такі знімки або відео передаються користувачам сигналізації через мережу GSM.

Відразу відзначимо, що gsm камери можуть оповіщати користувачів про тривогу на об'єкті самими різними способами:

· Телефонний дзвінок

· Відправлення SMS з конкретним текстом загрози

· Відправлення MMS з фотозображенням того, що відбувається на об'єкті.

Саме завдяки можливості оперативної відправки фото через MMS на телефон власника, така gsm відеокамера часто називається gsm mms камера.

Функція відправки MMS повідомлень з камери дійсно дуже затребувана і популярна.

Зазначимо, що gsm камера відеоспостереження може бути встановлена ​​в самих різних місцях. Так всі охоронні відеокамери можна розділити на дві категорії:

· Gsm камера вулична

· Gsm камера внутрішня

У gsm камеру відеоспостереження можуть бути вбудовані самі різні охоронні датчики. Це можуть бути інфрачервоні датчики руху, датчики розбиття скла і т.д.

Якщо розглядати варіант реєстрації в камеру безпровідних охоронних датчиків, то він теж передбачений і в кожну gsm камеру спостереження можна зареєструвати певну їх кількість (найчастіше до 10 штук).

gsm камера відеоспостереження може бути обладнана вбудованим мікрофоном і таким чином здійснювати запис відбувається з усіма звуками і розмовами.

Також охоронні gsm камери можна використовувати для нічної зйомки, якщо в ній є функція нічного бачення і вбудована інфрачервона підсвітка.

Найчастіше gsm камера спостереження входить в комплект охоронної GSM сигналізації і користувачі купують комплексний захист для свого об'єкта. Але купити gsm камеру можна і окремо.

Зараз на ринку представлені gsm камери для охоронного відеоспостереження від різних виробників: ArmaVision, Edimax, Grandstream, J-cam, JMK, MicroDigital, Moxa, Orcam, ReVizor, Servision, Teltonika, Jablotron та інших. Ціна gsm камери залежатиме від технічних характеристик і виробника.

Якщо вас цікавить охоронна gsm камера і її ціна, зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Для того щоб купити охоронні gsm mms камери відеоспостереження ви можете зателефонувати за контактним телефоном нашої компанії (044) 222-50-35 або ж оформити онлайн-замовлення на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua 

Будемо раді вашому зверненню!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>