Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


GSM сигналізація, охоронні GSM сигналізації

 

Всі найсучасніші розробки з ціллю максимально убезпечити життя людей і створити найбільш швидкі пристрої реагування на можливі загрози, були створені в сучасних системах охоронної сигналізації.

Як тільки ви встановлюєте охоронну сигналізацію у себе вдома або в квартирі, або в офісі, ви відразу відчуєте спокій і впевненість у своїй безпеці.

Зараз дуже поширеними серед населення стали охоронні GSM сигналізації. У першу чергу це викликано тим, що телекомунікації і мобільний зв'язок стали невід'ємною частиною існування кожної людини, і вже на цій основі поширюється GSM сигналізація.

Так для користувачів надзвичайно зручно і комфортно контролювати свій будинок або квартиру на мобільному телефоні, бути в курсі всіх подій, що відбуваються в будинку за допомогою мобільного телефону, дізнаватися про загрозу безпеці для свого будинку миттєво на мобільний телефон.

Ось і недивно, що зараз мобільне суспільство і сучасна молодь все більше віддають перевагу охоронним GSM сигналізаціям для своїх будинків і квартир.

Зараз так склалося, що охоронні GSM сигналізації стали популярні саме для домашньої безпеки або для маленьких офісів з одним власником і невеликою територією.

Охоронні GSM сигналізації формують повідомлення про тривогу, в результаті сигналів від датчиків, і сповіщають користувачів за допомогою дзвінка, SMS або MMS по телефону. Для оповіщення такі сигналізації використовують GSM мережі операторів мобільного зв'язку.

Зазначимо, що можливості сучасних GSM сигналізацій дозволяють записувати в базу даних системи кілька різних номерів для оповіщення. Так існують сигналізації з можливістю дозвону на 5, 10 номерів. Так ви можете записати номери телефонів сусідів, родичів і що саме ефективно центрального пульта охорони для негайного реагування.

Купуючи дорогу нерухомість, люди все частіше відразу ж встановлюють охоронні сигналізації, адже економія на сигналізації зовсім не виправдовує ризики. Так GSM сигналізацію можна встановлювати у квартирі, будинку, заміському котеджі, на дачі, у гаражі та багатьох інших об'єктах.

На сайті www.видеокамеры.com.ua ви можете знайти найпопулярніші охоронні GSM сигналізації:

   · Сигналізація Страж

   · Сигналізація LifeSOS

   · Сигналізація Ajax

   · Сигналізація Optex

   · Сигналізація Texecom

   · Сигналізація Visonic

   · Сигналізація Jablotron

Більшість охоронних GSM сигналізацій виконані у вигляді готового рішення охоронної системи, так щоб користувачі могли встановити її самостійно. Так готові комплекти охоронних сигналізацій дуже вигідні і економічні.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити як готові комплекти GSM сигналізацій, так і окреме обладнання для охоронних сигналізацій. Також ми займаємося встановленням всього охоронного обладнання та охоронних систем в цілому. Навіть якщо ви придбали готовий комплект охоронної GSM сигналізації для вашого будинку, вам не обов'язково намагатися встановити його своїми руками, ви можете звернутися до нас і скористатися нашими послугами з монтажу і встановлення.

Відзначимо, що всі пристрої в системі GSM сигналізації повністю відповідають роботі пристроїв звичайних охоронних сигналізацій і так само сповіщають про можливу загрозу, про несанкціонований доступ на об'єкт або злом.

Встановлюючи охоронні GSM сигналізації, користувачі істотно економлять на оплаті праці звичайних охоронців, і отримують автоматизовану, стабільно і цілодобово працюючу систему.

Зазначимо, що охоронні GSM сигналізації знайшли своє застосування і на невеликих об'єктах торгівлі: магазинах, торгових точках і ларьків. Це пов'язано з тим, що такі об'єкти вимагають цілодобової охорони (особливо в неробочий час доби), але при цьому не мають багато коштів для забезпечення такої. Саме охоронні GSM сигналізації вирішують всі проблеми безпеки для таких об'єктів.

GSM сигналізації можуть бути як провідними, так і безпровідними залежно від того як передаються сигнали між обладнанням сигналізації.

Безпровідна GSM сигналізація складається з різних бездротових датчиків, для їх встановлення не потрібно прокладання проводів. І тут варто відзначити, що готові комплекти сучасних безпровідних GSM сигналізацій користувачі встановлюють за 30 хвилин. Це дуже простий і легкий процес, що не вимагає професійних знань і навичок. Більше того безпровідні GSM сигналізації ніяк не впливають на цілісність інтер'єру і не руйнують його.

GSM сигналізації дійсно популярні серед молоді. Такий сервіс автоматичної відправки на мобільні телефон тривожних повідомлень їм до душі.

Встановивши GSM сигналізацію в своєму будинку власник сам приймає рішення про те як відреагувати на той чи інший тривожний сигнал.

Охоронна GSM сигналізація при певних налаштуваннях системи може автоматично приводити в дію різні пристрої, наприклад, включати потужні звукові сирени, або включати режим прослуховування об'єкта для власника і т.д.

Сучасні GSM сигналізації працюють з усіма мобільними операторами і не створюють ніяких труднощів власникам. Так для роботи GSM сигналізації необхідно вставити мобільну SIM-карту в слот GSM сигналізації.

Дуже зручними є GSM сигналізації з MMS-оповіщенням, так як вони відправляють тривожне повідомлення на мобільний телефон користувачів разом з фотографіями.

Відзначимо, що власники GSM сигналізації можуть відразу встановити процедуру оповіщення органів міліції або пульта центральної охорони.

Ще однією перевагою роботи GSM сигналізації є використання тільки безпровідних ліній зв'язку мобільних операторів. Так вам не потрібно прокладати кабель стаціонарної телефонної лінії для такої системи.

Основними елементами охоронної GSM сигналізації є:

· Охоронні датчики різних видів,

· Контролери,

· Центральні модулі управління,

· Пристрої подачі сигналів та оповіщення,

· Джерела живлення.

На сайті www.видеокамеры.com.ua ви можете купити саме різне обладнання для роботи охоронної GSM сигналізації і вже готові комплекти GSM сигналізацій. Ми намагаємося зробити наш сервіс максимально зручним для клієнтів і пропонуємо послуги адресної доставки по всій території України.

Наші фахівці встановлюють охоронні GSM сигналізації під ключ швидко і якісно.

Ми завжди надаємо нашим користувачам спеціалізовані консультації у виборі обладнання для GSM сигналізацій. Так наші фахівці допоможуть розібратися з усіма тонкощами у роботі GSM сигналізацій і підкажуть, як швидко встановити таку систему самостійно.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» надано величезний вибір готових комплектів бездротових і провідних GSM сигналізацій різних виробників. Наші менеджери завжди працюють над тим, щоб ціни на GSM сигналізації в нашому магазині були найкращими на ринку. Ми постійно оновлюємо прайс і стежимо за актуальністю цін.

Зараз на ринку можна знайти зовсім дешеві GSM сигналізації китайського та корейського виробництва, але перш ніж здійснювати таку покупку вивчіть всі технічні можливості таких систем.

Зверніться до нас в компанію і ми забезпечимо вам гарне обслуговування і якісну продукцію. Чекаємо вас серед наших клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>