Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


GSM відеокамери

 

Стрімкий розвиток і масова популярність охоронних GSM сигналізацій призвели до створення нового типу відеокамер - GSM відеокамери.

Саме створення GSM відеокамер дозволило вирішити всі проблеми з помилковим спрацьовування сигналізацій і з оповіщенням про несуттєві загрози. Сучасні GSM камери відеоспостереження можна купити в нашому інтернет-магазині.

Так GSM відеокамери здатні оперативно оповіщати про всі загрози на об'єкті шляхом відправки фото MMS. Також користувачі можуть бути сповіщені за допомогою дозвону або SMS з встановленим текстом про загрозу.

Саме функція MMS повідомлень дозволяє власникам сигналізації в точності знати, на що спрацювала сигналізація і які заходи необхідно приймати. Завдяки популярності функції відправки MMS повідомлень такі камери часто називають GSM MMS відеокамери.

Зазначимо, що сучасні GSM відеокамери можна запрограмувати на сповіщення відразу декількох абонентів. Так ви можете запрограмувати для оповіщення телефони сусідів, родичів, міліції і т.д.

Завдяки тому, що GSM відеокамери розроблялися як додатковий пристрій для охоронної GSM сигналізації, вони здатні здійснювати налагоджену роботу разом з різними охоронними датчиками.

Якщо сигналізація складається з безпровідних датчиків, то такі датчики можна зареєструвати в камеру для подачі сигналу запису відео або створення фото.

Так більшість GSM відеокамер передбачає до 10 безпровідних охоронних датчиків, зареєстрованих у відеокамеру.

Також GSM відеокамери можуть випускатися з вбудованими датчиками, такими як інфрачервоні датчики руху, датчики розбиття скла, датчики диму, датчики газу і т.д.

GSM відеокамери можуть бути встановлені як в приміщеннях, так і на вулиці. Вуличні GSM відеокамери обладнуються спеціальним захисним корпусом - термокожухом для роботи в будь-яких погодних умовах.

Більше того користувачі можуть використовувати GSM відеокамери для нічної зйомки, якщо в камері є режим день/ніч і вбудована інфрачервона підсвітка.

Якщо перед системою охорони стоїть завдання записувати звуки того, що відбувається на об'єкті, то GSM відеокамери також можуть бути обладнані вбудованим мікрофоном. Так користувачі зможуть переглядати відео і слухати звуки і розмови.

GSM відеокамера є суто інструментом охорони та безпеки і не використовується за іншим призначенням, як сучасні ip відеокамери.

У нашому інтернет-магазині можна купити gsm відеокамери від самих різних виробників охоронного обладнання: Jablotron, JMK, MicroDigital, Moxa, ArmaVision, Edimax, ReVizor, Servision, Grandstream, J-cam, Orcam, Teltonika та інших.

GSM відеокамери можна налаштувати на передачу відеозаписів на Пульт центральної охорони, або ж користувачі можуть самостійно переглядати запис через Web або FTP.

Зараз на ринку представлено багато моделей gsm відеокамер з дистанційним управлінням. Так gsm відеокамера з дистанційним управлінням припускає управління камерою і її записом шляхом відправки SMS повідомлень з телефону власника встановлених команд. Це свого роду дистанційне управління відеокамерою через SMS повідомлення.

Також користувач gsm відеокамери з дистанційним управлінням завжди може зателефонувати на таку камеру і почати переглядати відео або прослуховувати те, що відбувається.

Купити gsm відеокамеру можна оформивши онлайн замовлення у нас на сайті www.видеокамеры.com.ua  або зв'язатися з нашими менеджерами по телефону.

Якщо у вас виникли питання при виборі потрібної gsm відеокамери, просто зателефонуйте нам за телефоном (044) 222-50-35 і наші фахівці допоможуть вам розібратися!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>