Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


GSM відеоспостереження

 

Прагнучи убезпечити себе і своє майно люди встановлюють охоронні сигналізації. Найпопулярнішим видом охорони сталі - охоронні GSM сигналізації. Такі сигналізації дуже зручні і оперативні, оскільки відразу ж сповіщають користувачів про будь-яку небезпеку по телефону.

Сучасні безпровідні сигналізації можна купити в нашому інтернет-магазині. Наші спеціалісти завжди раді допомогти клієнту в вирішенні його завдань.

З активним використанням GSM сигналізацій користувачам стало очевидно, що така сигналізація має деякі мінуси в роботі і вирішити їх можливо тільки завдяки створенню додаткового інструменту - GSM відеоспостереження.

Охоронне GSM відеоспостереження дозволяє уникнути помилкових спрацьовувань, марних викликів міліції чи служб охорони і т.д.

GSM відеоспостереження отримало поштовх у розвитку завдяки масовій популярності охоронних GSM сигналізацій. Так виробники охоронного обладнання для GSM сигналізацій розширили область своєї діяльності і розробили багатофункціональні gsm відеокамери.

Хорошим прикладом цього є лідер ринку охоронних сигналізацій компанія JABLOTRON, яка випускає зараз і gsm камери відеоспостереження. Так лідери ринку охорони та безпеки створюють повноцінні комплекти - gsm відеоспостереження та сигналізації.

Зазначимо, що найчастіше GSM відеоспостереження встановлюється в тих випадках коли на об'єкті вже встановлена ​​GSM сигналізація, або ж на об'єкті немає доступу до інтернет мереж і неможливо встановити Wi-Fi відеоспостереження.

Так GSM відеоспостереження відноситься до тієї ж категорії безпровідних систем відеоспостереження, що і Wi-Fi відеоспостереження.

При установці gsm відеоспостереження не потрібно прокладка громіздких проводів і виконання складних робіт.

Також охоронне gsm відеоспостереження передбачає можливість підключення охоронних датчиків. Так якщо охоронна система побудована на безпровідних датчиках, то в gsm відеокамеру може бути зареєстровано 10-15 датчиків залежно від технічних характеристик камери.

Також у gsm відеокамеру можуть бути вбудовані інфрачервоні датчики руху, датчики розбиття скла, датчики диму і т.д. GSM камери відеоспостереження здатні передавати сигнал тривоги від усіх охоронних датчиків.

Використання gsm відеоспостереження разом з охоронними датчиками дозволяє отримати дійсно комплексну систему безпеки.

Більше того раціональне використання відеокамер може бути досягнуто завдяки наявності датчика руху. Так камера буде робити запис або робити фото тільки в тому випадку, коли на об'єкті щось відбувається або хтось є.

Варто відзначити, що gsm відеоспостереження передбачає дистанційне керування такою системою. Так користувач системи може керувати відеокамерою шляхом відправки SMS повідомлень з встановленими командами для виконання. Також власник може просто зателефонувати на відеокамеру і прослуховувати що відбувається на об'єкті.

Ціна на gsm відеоспостереження залежить від того хочете ви купити комплект охоронної GSM сигналізації з відеоспостереженням або ж окремі GSM відеокамери. Зараз на ринку представлено багато варіантів того як організувати GSM відеоспостереження в будинку, квартирі, дачі або офісі.

GSM відеоспостереження не просто так набуло такої популярності. Його головний плюс в способі оповіщення користувачів, а саме в сигналізуванні на мобільний телефон користувачів. А так як мобільні телефони люди завжди тримають при собі, то і про небезпеку вони дізнаються миттєво. А така оперативність відіграє дуже важливу роль і часом дозволяє запобігти найстрашніші наслідки.

У нашому інтернет магазині користувачі можуть купити як GSM сигналізації, так і GSM відеоспостереження, так і окремі GSM відеокамери.

Звертайтеся до наших фахівців за телефоном (044) 222-50-35. Ми раді кожному клієнту!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>