Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


HD-SDI відеокамери

 

HDTV відеоспостереження головним чином складається з HD-SDI камер і HD-SDI реєстраторів.

HD-відеокамери забезпечують створення відео високої якості і найвищу стабільність роздільної здатності зображення.

Так HD-SDI відеокамери стали ефективним вирішенням проблеми низької якості аналогового зображення. Сучасні HDTV камери можуть записувати таку роздільну здатність зображення, що буде в 5 разів вище, ніж аналогічна функціональність аналогових камер.

В системі HDTV відеоспостереження нестислий відеосигнал передається з камер без затримки і без перешкод по коаксіальному кабелю.

HD відеокамери мають велику кількість переваг, і це дозволяє їм займати все більшу частку ринку відеоспостереження. Так користувачі систем безпеки з кожним днем ​​все краще орієнтуються у важливих плюсах таких камер і віддають їм перевагу при побудові системи відеоспостереження на своєму об'єкті.

Сучасні HD-SDI відеокамери - це високоякісні відеокамери, які передають відеопотік по коаксіальному кабелю зі швидкістю до 1,5 гігабайт за секунду на відстань до 150 метрів.

У той момент, коли аналогове відеоспостереження було досить поширене більшість користувачів стикалося з найголовнішою проблемою цих систем, а саме брак деталізації і нечітке зображення. На той час головним рішенням цієї проблеми якості зображення було збільшення кількості камер. 

На превеликий жаль користувачів, заміна якості кількістю не призводила до бажаного результату і тільки робила систему відеоспостереження дуже дорогою. Саме вирішення проблем деталізації відеоспостереження і викликало необхідність появи нових стандартів зображення із застосуванням сучасних технологій передачі даних.

На сьогоднішній день всі проблеми аналогового відеоспостереження вирішені в HDTV відеоспостереженні. Дійсно HD відеокамери забезпечують чудову деталізацію зображення і чітку картинку.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для HDTV відеоспостереження, яке задовольняє найрізноманітніші запити користувачів.

HD відеокамери дозволяють отримувати роздільну здатність зображення, яка буде до п'яти разів вище, ніж роздільна здатність в стандартних аналогових камерах відеоспостереження.

HD-SDI камери використовують більш широкий формат 16:9. А якість звуку з камер дуже високе.

Сам формат HD-SDI для камер високої чіткості зображення був стандартизований Співтовариством кіно і телеінженерів SMPTE (Society of Motion Picture and Television Engineers). І завдяки їх роботі та створеним стандартам сформувалося два основних типи камер відеоспостереження високої роздільної здатності:

   · Відеокамери HDTV 720p стандарту SMPTE 296M, які дозволяють отримувати роздільну здатність 1280х720 пікселів, з високою точністю передачі кольору, форматом 16:9 і використанням прогресивного (порядкового) розгорнення 25/30 Гц і 50/60 Гц.

   · Відеокамери HDTV 1080p стандарту SMPTE 274M, які дозволяють отримувати роздільну здатність 1920х1080 пікселів, з високою точністю передачі кольору, форматом 16:9 з використанням прогресивного (порядкового) розгорнення 25/30 Гц і 50/60 Гц.

Різницю в одержуваному зображенні з камер цих двох форматів можна подивитися на наступному відео. І дійсно переконатися в тому, що чіткість зображення 1080p істотно вище і відповідно робить спостереження більш деталізованим.

Так завдяки таким параметрам роботи HD-SDI камери охоронного відеоспостереження стають все більш поширеними і багатообіцяючим. HD-SDI камери забезпечують передачу по кабелю нестислого і не пакетованого відеозображення.

Немає жодного сумніву, що саме HD камери дали новий ривок застарілому проводовому аналоговому відеонагляду. І якщо розглядати існуючу систему відеоспостереження з аналоговими камерами на якомусь об'єкті, то перехід на HD-SDI камери можна здійснити просто і це маловитратно. 

Так для HD відеокамер використовуються вже існуючі коаксіальні кабеля для аналогових камер відеоспостереження, і немає необхідності в новій прокладці комунікацій. Саме тому користувачі аналогових систем відеоспостереження прагнуть обладнати охоронну систему HD-SDI камерами.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору HD відеокамер для відеоспостереження високої чіткості самих різних виробників: Everfocus, Praxis, Qihan, Dahua, CNB, Qtum, Vision Hi-Tech, NOVUS, InterVision, Atis, Аvtech, HIKVISION, Optivision, Axis, Brickcom, STS, SAMSUNG, Panasonic, Twist, Lightwell, LuxRiot Evidence, Linovision, Hitron. Так підібравши вподобану вам камери ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. 

Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті або звернутися до наших менеджерів.

Ви можете замовити будь-яке обладнання для систем відеоспостереження та безпеки в нашому інтернет-магазині і отримати своє замовлення в будь-якій точці України. Також послуги компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" з установки систем охоронного відеоспостереження доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.

HD відеокамери по праву є технологічним досягненням в області охоронного відеоспостереження. Мегапіксельні HD камери відеоспостереження забезпечують деталізоване якість зображення, що в свою чергу дозволяє успішно виконувати найголовніші завдання охоронного відеоспостереження:

· Ідентифікувати особу;

· Визначення предметів;

· Відстеження дій людей.

Мегапіксельні HD камери забезпечують не просто деталізовану якість зображення, а й завдяки високій роздільній здатності дозволяють здійснювати масштабованість картинки і наближати спостережуване без втрати якості. Ця властивість HD камер дуже важлива при організації системи відеоспостереження на великих територіях, де наближення об'єктів зйомки необхідно. І користувачі зможуть отримувати детальне зображення з усієї території об'єкта.

Більше того при установці мегапіксельних HD камер відеоспостереження можна скористатися послугами будь-якого фахівця в цій області, немає необхідності вдаватися до послуг професіоналів зі знанням конфігурації мережі та інтернет, даними в області IТ, як при установці ip-камер.

Звичайно для ефективної роботи мегапіксельних HD відеокамер потрібний спеціальний HD-відеореєстратор, який і обробляє відеосигнали з камер, і здійснює миттєвий запис. Більш детальну інформацію про це можна знайти в розділі HD відеореєстратори на нашому сайті і, звичайно, придбати необхідний HD-відеореєстратор в нашому інтернет магазині.

Як і всі камери відеоспостереження, так і мегапіксельних HD відеокамери поділяються на:

   · Зовнішні HDTV відеокамери для організації відеоспостереження на вулиці і на відкритих територіях об'єктів;

   · Внутрішні HDTV відеокамери для організації відеоспостереження в закритих приміщеннях.

Вуличні HDTV відеокамери обладнані спеціальним термокожухом, також можуть мати антивандальний і протиударний корпус.

Відзначимо, що зараз HDTV відеокамери отримують дуже багато позитивних відгуків від користувачів. Так наші клієнти гідно оцінюють всі переваги HD відеокамер і дуже задоволені їх роботою. 

Дуже популярними HD відеокамери стали для організації відеоспостереження на парковках, коли потрібно точно фіксувати номерні знаки всіх машин, для відеоспостереження в банківських установах, де фіксація осіб відвідувачів вкрай необхідна, а також у торгових точках, коли важливий кожен окремий товар.

Також одним з головних переваг HD-SDI камер відеоспостереження є відсутність затримки при перегляді зображень. Так це найбільш актуально при організації охоронного відеоспостереження у фінансових установах, аеропортах, на міському транспорті.

За рахунок того, що мегапіксельні HD відеокамери передають відеопотік по кабелю, то при цьому користувачі системи отримують саму мінімальну втрату даних картинки або взагалі відсутність такої.

Головною технічною характеристикою сучасних HD-SDI камер є роздільна здатність. Так максимальну роздільну здатність 1920х1080 мають 2,1 мегапіксельні камери. Така кількість мегапікселів є максимум для HD відеокамер, але варто відзначити, що саме такого дозволу зображення більш ніж достатньо для якісного деталізованого відео. При цьому можливий подальший розвиток HD відеокамер в напрямку збільшення максимальної роздільної здатності камер.

Але все ж необхідно відзначити, що на сьогоднішній день більшість користувачів професійних систем відеоспостереження та власники елітних об'єктів вимагають вже як стандарт 5-мегапіксельні камери (дозвіл 2560х1920, що в 2,5 рази більше ніж у HD камер 1080p). 

А до продажу вже давно пропонуються відеокамери для спостереження 10 Мпкс і більше. Так що для деяких користувачів HD відеокамер мають істотний мінус зі своєю максимальною роздільною здатністю.

Важливою технічною характеристикою HD-камер є світлочутливість, адже на більшості об'єктів, що охороняються існують різні моменти часу, коли присутнє погане освітлення, або недостатня кількість денного світла, або ж необхідність здійснення нічної зйомки. У всіх цих умовах на об'єкті необхідні камери з такою світлочутливістю, щоб користувачі змогли отримувати якісну картинку того, що відбувається.

Так стандартна чутливість HD відеокамер становить 0,1-0,01 люкса. Але існують моделі HD-SDI відеокамер з чутливістю до 0,000006 люкса із застосуванням ІЧ-прожекторів і ІЧ-підсвічування.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" ви можете купити HD відеокамери самих різних видів: купольні HD камери, безкорпусні боксові HD камери, внутрішні та зовнішні HD камери, поворотні PTZ HD камери, HD камери з вбудованим трансфокатором, HD камери з автофокусом і багато інших. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами і вони допоможуть вам підібрати саме те, що потрібно для кожної конкретної системи охоронного відеоспостереження.

Також хочемо представити вашій увазі запис HD-SDI камери та IP камери. На цьому відео ви можете подивитися, що насправді мається на увазі, коли фахівці говорять про затримку відеопотоку при передачі по мережі і зображення ривками з ip-камер, а також про real time відтворення відео з hd-камер і абсолютної відсутності перешкод при цій передачі.

Зазначимо, що вартість HD відеокамер нижче, ніж сучасних ip відеокамер. І цей фактор також істотно впливає на вибір користувачів систем охоронного відеоспостереження. Таким чином, HD відеокамери - це свого роду золота середина між аналоговими відеокамерами і сучасними ip відеокамерами.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>