Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


HD відеоспостереження


Здавалося б, що всі вже звиклися з думкою про те, що ip-відеоспостереження зайняло лідируючі позиції на ринку, і більш революційного прориву в області технологій передачі даних найближчим часом і бути не може. І таке бачення було практично у всіх користувачів систем відеоспостереження, і рідко хто сумнівався, що найсучасніший вид відеоспостереження може бути не найкращим.

Показником цього було масове поширення ip-відеоспостереження і небувалий до цього часу попит на самі системи відеоспостереження.

Більше того потрібно зазначити, що коли в системи відеоспостереження впровадили технології передачі даних в мережу, то мабуть саме це нововведення вплинуло на багаторазове збільшення всього ринку відеоспостереження.

Адже раніше відеоспостереження встановлювали виключно через вимушені заходи безпеки, і це тягло за собою великі затрати і витрати часу.

А з появою ip-відеоспостереження, з його простотою, зручністю в користуванні, доступності для користувачів мережі інтернет, мінімальними витратами часу на встановлення та налаштування, все різко змінилося. Так зараз відеоспостереження може встановити собі кожен, так як масово поширилася ідея, що це легко, недорого і головне зручно і маловитратно.

Часом здається, що сучасні люди встановлюють ip-відеоспостереження не так для охорони і безпеки, як просто для того, щоб бути в курсі, що відбувається на об'єкті, що охороняється, щоб вгамувати свій інтерес.

У свою чергу аналогове відеоспостереження все частіше асоціюється з колишніми часами, поганою якістю зображення і застарілими технологіями. Багато користувачів і чути не хочуть про можливість установки аналогового відеоспостереження.

Так лише нещодавно з'явилися нові стандарти передачі некодованих сигналів. І це новий рівень у розвитку відеоспостереження, адже саме некодовані сигнали можуть забезпечити найвищу якість зображення. І говоримо ми зараз про відеоспостереження HD SDI (High-Definition Serial Digital Interface).

HD відеоспостереження - це сучасне відеоспостереження, що підтримує стандарт HD-SDI.

Сучасний стандарт HD-SDI (High-Definition Serial Digital Interface) - це цифровий відеоінтерфейс, який спочатку був призначений для телебачення високої чіткості (ТВЧ).

Стандарт High-Definition-SDI дозволяє здійснювати високошвидкісну передачу некомпрессірованних і некодованих цифрових відеосигналів високої роздільної здатності через звичайний коаксіальний кабель.

Відеоспостереження стандарту HD-SDI - це дуже хороший вибір на користь якості зображення.

HD відеоспостереження - це відеоспостереження високої роздільної здатності у форматі Full HD. І на сьогоднішній день відеоспостереження Full HD є максимально можливим стандартом передачі відео високої роздільної здатності. HD відеоспостереження дозволяє отримувати зображення з камер спостереження в розмірі 1920x1080.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для hd-відеоспостереження та замовити встановлення всієї системи HD ССTV на вашому об'єкті.

Відеоспостереження у форматі Full HD - це на сьогоднішній день пік досконалості передачі відео високої роздільної здатності, використовуючи кабель для передачі сигналів. Дана технологія дозволяє отримати зображення з відеокамер в розмірі 1920x1080, використовуючи інноваційну технологію передачі нестисненого потоку відео.

До того ж саме масова популярність і поширення технологій плазмових і рідкокристалічних моніторів дозволяє повністю оцінити можливість отримувати зображення високої роздільної здатності і насолоджуватися його деталізованим переглядом.

Якщо розглядати сам стандарт HD-SDI, то з'явився він спочатку у сфері телебачення високої чіткості HDTV. HD-SDI був стандартизований Товариством інженерів кіно і телебачення (SMPTE) для забезпечення передачу відео потоку даних по коаксильному кабелю. Успішне використання стандарт HD-SDI в телебаченні, спричинило створення можливості застосування цього стандарту і для охоронного відеоспостереження за об'єктами.

У HD відеоспостереженні обробка відеозображення здійснюється за допомогою сучасного кодека H.264, який є одним з варіантів кодека MPEG4. І якщо подивитися на це більш масштабно, то як користувачі системи ви можете отримати незаперечну перевагу в тому, що з використанням сучасних мегапіксельних камер можна охопити на багато більше спостережуваного простору, ніж якщо б ви використовували аналогові камери відеоспостереження.

Це найбільш очевидно в створенні охоронного відеоспостереження на невеликих об'єктах. Так якщо вам потрібно організувати спостереження в офісі, будинку, невеликому магазині або кафе, то достатньо буде 2-3 камер відеоспостереження, щоб охопити весь об'єкт. Що вже говорити про об'єкти з великою територією, де HD ССTV може в рази зменшити кількість встановлених камер і забезпечити користувачів охоронної системи деталізованим чітким зображенням.

Користувачі охоронних систем HD ССTV більше не переживають з приводу поганої якості зображення або неможливості розглянути деталі подій на об'єкті, вони можуть збільшувати зображення без втрати якості картинки.

Якщо розглядати охоронне відеоспостереження стандарту HD-SDI, то тут можна чітко виділити два різних формати:

   · HD Ready 720p (1280 x 720т, відношення сторін зображення 16:9), забезпечується камерами з 1,3-мегапіксельним зображенням;

    · Full HD 1080p (1920 x 1080т, відношення сторін зображення 16:9), забезпечується камерами з 2-мегапіксельним зображенням.

На наступному відео ви можете подивитися запис з відеокамери і побачити дійсну різницю між цими двома форматами зйомки.

У сучасному мовному HD телебаченні існує багато інших форматів, але в відеоспостереженні виділяють саме ці два.

Ще зовсім недавно відео зображення з роздільною здатністю Full HD асоціювалося у всіх тільки з IP-відеоспостереженням, але вже зараз стала можливою передача по аналоговому кабелю нестисненого потоку відеозображення найвищої якості.

Більше того відзначимо, що вартість камер відеоспостереження HD-SDI істотно нижче, ніж IP-відеокамер. Так у кожного типу відеоспостереження є свої переваги і недоліки. І з появою нового охоронного телебачення HD-SDI з'явилося все більше суперечок і дискусій на тему що ж краще для користувачів.

Кожен користувач може самостійно вибирати який тип відеоспостереження йому більше підходить. Але варто ще раз відзначити, що саме hd відеоспостереження відкрило двері перед майже забутим аналоговим відеоспостереженням. Більше того ті об'єкти, на яких були встановлені великі професійні системи аналогового відеоспостереження, можна з мінімальними витратами переобладнати в системи сучасного hd відеоспостереження.

Коли на об'єкті побудована хороша аналогова інфраструктура, то перехід на HD-CCTV більш раціональний, ніж на систему ip спостереження.

Якщо раніше користувачі стикалися з проблемою дуже дорогого переходу на сучасні системи відеоспостереження на базі ip технологій, то зараз вже є рішення для цієї проблеми - і це hd-відеоспостереження. HD-SDI відеосигнали передаються за допомогою коаксіальних кабелів миттєво - без будь-яких затримок трансляції. Швидкість передачі HD-SDI відеосигнали становить до 1.485 гігабіт / сек.

На даний момент аналітики ринку відеоспостереження не прогнозують бурхливого зростання популярності і затребуваності нового HD-CCTV відеоспостереження. Адже такий прорив як ip відеоспостереження воно не зможе повторити. У свою чергу HD-CCTV це хороший варіант для оновлення існуючих аналогових систем відеоспостереження.

До того ж у нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору камер для hd-відеоспостереження самих різних виробників: Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Infinity, Optivision, Praxis, DV-Tech, Axis, CNB, STS, Evidence, SAMSUNG, Panasonic. Просто оформіть замовлення в нашому інтернет магазині і скористайтеся послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Більше того існує думка про те, що HD-CCTV відеоспостереження являє собою ні що інше як повернення до минулого століття, як спроба реанімувати давно віджиле аналогове відеоспостереження.

Мабуть, ні в кого немає сумнівів щодо того, що в недалекому майбутньому відеоспостереження стандарту HD-cctv успішно займе свою нішу на ринку систем відеоспостереження та безпеки.

Не дивлячись на те, що ще дуже мало користувачів знайомі з цим новим напрямком у розвитку відеоспостереження. Якщо вам цікаво більше дізнатися про HD-CCTV відеоспостереження ви можете скористатися консультацією наших фахівців. Ви отримаєте докладну консультацію з цього питання.

Також послуги компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" з проектування та встановлення охоронних систем HD-CCTV доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Львів, Ужгород, Луцьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" якісно реалізує проекти по всій території України.

 

 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>