Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Інтегровані системи безпеки

 

Інтегровані системи безпеки - це комплекс безпеки об'єкта на єдиній основі. Інтегровані системи безпеки (ІСБ) забезпечують захист охоронюваного об'єкта відразу від декількох видів загроз, наприклад, пожежа, злом, крадіжка, проникнення і т.д.

Інтегрована система безпеки - це повноцінний програмно-апаратний комплекс високотехнологічних пристроїв, які функціонально взаємопов'язані на всіх рівнях побудови системи безпеки для об'єкта.

Відзначимо, що всі процеси в роботі інтегрованої системи безпеки управляються з одного центру - багатофункціонального центрального пульта, де знаходяться співробітники служби охорони.

Сучасні інтегровані системи безпеки мають чітку автоматизацію управління, простоту в використанні і стають невід'ємною частиною охоронюваного об'єкта відразу ж після їх установки.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору обладнання інтегрованих систем управління безпеки серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: NOVUS, SAMSUNG, Panasonic, Dahua, CNB, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, STS, InterVision, Twist, Lightwell, Atis, Smartec, Rainbow, D-link, LAICE, Optivision, Praxis, Qtum, Sunell Viatec, Vision Hi-Tech, Аvtech, Infinity, KT & C, HIKVISION, Axis, Evidence, Linovision, Hitron.

Залежно від того які цілі користувач ставить для інтегрованої системи безпеки, необхідно вибирати обладнання з відповідним функціоналом. Так наші фахівці допоможуть вам виконати повне проектування інтегрованої системи безпеки і придбати обладнання для системи.

Інтегровані системи безпеки являють собою багатофункціональний програмно-апаратний комплекс з спільним інформаційним середовищем. Інтегровані системи управління безпекою можуть бути застосовні на найрізноманітніших об'єктах, таких як підприємства, офіси, фабрики чи заводи незалежно від їх сфери діяльності. Також такі системи встановлюють на охоронюваних об'єктах незалежно від їх розміру, чисельності людей або знаходження:

· невеликі об'єкти, такі як склади, магазини, офіси, супермаркети, готелі;

· великі промислові об'єкти, такі як заводи, фабрики, електростанції;

· великі адміністративні установи, такі як стадіони, банки, державні установи, вокзали, метро.

Також великою перевагою є те, що все обладнання в нашому інтернет магазині формується до замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Так клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Інтегровані системи безпеки встановлюються на об'єкті із заздалегідь спроектованою конфігурацією, яка і дозволяє системі виконувати конкретні завдання. Будь-яка система безпеки на об'єкті зі зміною будь-яких істотних параметрів об'єкта, може бути переобладнана або розширена.

Сучасна інтегрована система управління безпекою призначена для комплексного захисту офісів, підприємств, установ та інших об'єктів на основі функціональних систем охоронного відеоспостереження (CCTV), систем контролю і управління доступом (СКУД), охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) та пожежогасіння, систем гучного зв'язку і оповіщення.

Зазначимо, що сучасні системи безпеки настільки комп'ютеризовані і автономні, що при їх експлуатації будь-якому користувачеві, будь то адміністратору, охоронцю або оператору, будуть потрібні лише мінімальні знання по роботі з комп'ютером та інтернетом.

Налаштування інтегрованих систем безпеки дозволяють виконувати багато функцій системи в автоматичному режимі - без будь-якої участі співробітників служб охорони і безпеки.

Важливо виділяти спосіб інтеграції при побудові інтегрованої системи безпеки:

   · проектна платформа - інтеграція складових на етапі проектування системи;

   · програмна платформа - інтеграція обладнання за допомогою спеціально розробленого для інтеграції програмного забезпечення;

   · апаратно-програмна платформа - інтеграція обладнання та програмного забезпечення, тобто апаратні і програмні засоби функціонують у рамках єдиної системи;

   · апаратна платформа - інтеграція на апаратному рівні.

Більше того якщо інтегрована система безпеки реалізована на базі ip технологій, то адміністратори системи та керівники можуть контролювати об'єкт, що охороняється і управляти системою незалежно від того, де вони знаходяться, і при необхідності з будь-якої точки світу де є доступ до мережі інтернет.

Інтегрована система управління безпекою не просто фіксує всі дії на об'єкті, вона передає тривожні сигнали між підсистемами, приводить в дію підсистеми, а також розсилає повідомлення власникам про можливу небезпеку.

Мета інтегрованих систем безпеки достатньо проста і передбачає об'єднання всіх окремих підсистем безпеки в єдиний комплекс з підтриманням їх злагодженої та взаємної роботи.

Зазначимо, що інтегровані системи безпеки нового покоління - це сучасні мережеві системи безпеки з використанням ip-технологій. Такі системи дозволяють здійснювати контроль, управління і доступ до даних по мережі інтернет. Також сучасні інтегровані системи найчастіше включають в себе:

· пожежну систему;

· пожежну сигналізацію і систему пожежогасіння;

· охоронну і тривожну сигналізації;

· систему контролю та управління доступом (СКУД);

· систему оповіщення і гучного зв'язку;

· систему охоронного відеоспостереження;

· систему безперебійного живлення;

· систему контролю та моніторингу стану технологічного обладнання;

· систему передачі сповіщень;

· систему організації зв'язку та мережі інтернет, а також закритих конфіденційних телефонних ліній;

· систему обліку відвідувачів та ідентифікації людей;

· системи обліку робочого часу співробітників.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» з проектування та встановлення інтегрованих систем безпеки доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти по всій території України.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для створення інтегрованих систем безпеки на будь-якому об'єкті.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>