Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Інтернет магазин відеоспостереження "ВІДЕОКАМЕРИ"


Ви знаходитесь в інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ», де представлена ​​велика кількість товарів для охоронного відеоспостереження. Наші менеджери завжди готові надати клієнтам професійну консультацію та допомогти в вирішенні самих різних проблем і задач.

Ми не тільки продаємо охоронне обладнання, а й виконуємо його монтаж. Наші спеціалісти виконують проектуванння та установку систем охоронного відеоспостереження на самих різних обєктах.

Наш інтернет магазин відеоспостереження вміщує в собі саме різне охоронне устаткування для створення систем відеоспостереження, охорони та безпеки.

Наші каталоги містять широкий асортимент самих різних типів охоронного обладнання та забезпечують нам впевненість в тому, що наші клієнти завжди знайдуть потрібні їм товари.

Ми ставили собі за мету створити інтернет магазин відеоспостереження, який би включав в себе всі найсучасніші і популярні види і типи відеокамер і додаткового устаткування для організації охоронного відеоспостереження на будь-якому об'єкті.

Наш інтернет магазин відеоспостереження виконаний з максимальною простотою і зручністю для користувачів. Так в каталогах обладнання ви можете ознайомитися з технічними характеристиками, описом, фото і відео товарів, а також дізнатися актуальні ціни на товар.

Ми забезпечуємо наших клієнтів якісним і перевіреним обладнанням і завжди турбуємося про те, щоб товар був у наявності.

Наш інтернет магазин системи відеоспостереження представляє користувачам все необхідне обладнання для стабільної роботи будь-якої системи відеоспостереження:

· Відеокамери

· Відеореєстратори

· Відеосервера

· Плати відеозахоплення

· Монітори для відеоспостереження

· Відеодомофони

· Аксесуари

· Гермобокси для камер

· Змінні об'єктиви

· Охоронні датчики

· Програмне забезпечення.

У той же час ми не обмежуємося конкретним виробником і не просуваємо його продукцію. Ми представляємо своїм клієнтам право вибору серед товарів величезної кількості виробників відеообладнання. Таким чином, ми надаємо нашим клієнтам можливість вибрати обладнання для конкретних завдань, а не орієнтуючись на відомий бренд виробника.

Так інтернет магазин відеоспостереження «ВІДЕОКАМЕРИ» представляє своїм користувачам можливість купити відеокамери та інше охоронне обладнання від виробників Axis, Pelco, Brickcom, Dahua, CNB, D-link, Infinity, KT & C, STS, Evidence, Linovision, Everfocus, Panasonic, Kocom, BEWARD , Аvtech, HIKVISION, Twist, DSSL, NOVUS, ACUMEN, Jablotron, Sony, OPTEX, InterVision, Atis, Bosch Security Systems, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, MAGvision, Smartec, Commax, Exitec, Vision Hi-Tech , D-TEG, Rainbow, LAICE, Optivision, CnM Secure, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, SANYO, Kenwei, Gardi, Ercon, Vizor, Visonic, Hitron, SAMSUNG, SeeCam, MICRODIGITAL, Lightwell, LuxRiot, Partizan, Rosslare та інших.

Здійснювати покупки в нашому інтернет-магазині відеоспостереження можна 24 години на добу, оформивши онлайн-замовлення на сайті. Ми організуємо адресну доставку вашого замовлення по всій території України. Якщо ж адреса доставки в Києві, то наші кур'єри швидко доставлять ваше замовлення.

Також користувачі онлайн-магазину «ВІДЕОКАМЕРИ» можуть зв'язатися з нашими фахівцями по телефону компанії (044) 222-50-35 і підібрати потрібне обладнання разом з професіоналами. Або ж поставити запитання консультанту на сайті компанії.

У нашому інтернет-магазині відеообладнання повністю дотримано співвідношення ціна-якість на все обладнання і ми регулярно моніторимо ринок відеоспостереження на адекватність цін.

Також у нас можна не тільки купити відеокамери і все необхідне для створення систем відеоспостереження, а й замовити проектування та встановлення такої системи. Ми встановлюємо все обладнання, яке представлене в нашому інтернет магазині.

Будемо раді вашому зверненню!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>