Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Інтернет-магазин обладнання для відеоспостереження

 

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» працює на ринку безпеки і відеоспостереження з 2007 року. Понад шість років наша компанія є постачальником якісного обладнання для систем відеоспостереження і систем охорони і безпеки.

Наша компанія надає своїм клієнтам можливість вибору самого різноманітного обладнання для систем безпеки від лідерів ринку і всесвітньо відомих виробників.

Все охоронне обладнання, яке представлене в нашому інтернет-магазині ми також встановлюємо. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» має у своєму арсеналі велику кількість фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері безпеки та телекомунікації.

В інтернет-магазині з безпеки компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонується широкий асортимент обладнання - всього більше 3000 найменувань товарів. Так в онлайн-магазині нашої компанії споживачі можуть підібрати необхідне обладнання самих різних виробників: Panasonic, Twist, NOVUS, OPTEX, InterVision, Atis, Smartec, Commax, Exitec, Vision Hi-Tech, Kocom, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D-link , Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Jablotron, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Visonic, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG , Lightwell, LuxRiot, Kenwei, Gardi, Ercon, Rosslare та багато інших.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» стежить за тим, щоб пропонувати своїм клієнтам тільки передові сучасні системи охорони та безпеки.

Наша компанія головним чином працює над проектуванням, монтажем та встановленням наступних систем:

· системи безпеки

· системи охоронного відеоспостереження,

· охоронна сигналізація,

· системи оповіщення та звукової трансляції,

· системи контролю та управління доступом,

· пожежні системи,

· системи пожежогасіння та димовидалення,

· системи охорони периметра.

Таким чином ви можете побачити, що ми займаємося продажем і встановленням усіх підсистем і складових елементів сучасних систем управління безпеки. Ми розробляємо проекти для найрізноманітніших об'єктів: будинок, квартира, дача, заміський котедж, гараж чи будь-яке приміщення, підприємство, завод, офіс або бізнес-центр, магазин, торговий центр або склад, готель, клуби та розважальні комплекси.

Пріоритетами в роботі компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» є:

· якісне та швидке обслуговування клієнтів,

· оперативне виконання проектів,

· вигідні та розумні ціни,

· професійне консультування,

· висококваліфікована технічна підтримка під час співпраці.

Ви можете ознайомитися з інформацією про наші проекти та замовників на нашому сайті в розділі Наші клієнти. Відзначимо, що одним з напрямків діяльності компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» є проведення проектних, установчих і пуско-налагоджувальних робіт з обладнання об'єктів сучасними комплексними системами безпеки.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» - технологічний лідер у своїй галузі діяльності і завжди пропонує найсучасніше обладнання для забезпечення безпеки та управління системами відеоспостереження та відеоаналітики.

Нашими основними напрямками діяльності є продаж обладнання в нашому інтернет-магазині і установка систем відеоспостереження і різного відеообладнання.

Мета нашої компанії - надати клієнту краще рішення в сфері безпеки. Тому проектні менеджери нашої компанії завжди в роботі з клієнтами орієнтуються на такі фактори як якість і надійність обладнання, простота і зручність в експлуатації самої системи та економічна ефективність всього проекту. Завдяки такому підходу наші проекти з установки систем безпеки нам легко обслуговувати і надавати подальший технічний сервіс.

Наша цінова політика передбачає постійний моніторинг цін на ринку і надання своїм клієнтам найбільш вигідних цін на обладнання та комплектуючі систем безпеки.

Просто зателефонувавши по телефону в контактах компанії, ви можете отримати якісну консультацію від наших спеціалістів з підбору необхідного обладнання. Ми самостійно виконуємо проектування систем відеоспостереження та безпеки будь-якої складності, а також установку таких систем під ключ з подальшим їх гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Крім цього в нашому онлайн-магазині представлені готові комплекти систем відеоспостереження, систем безпеки, систем оповіщення та охоронної сигналізації для установки самостійно користувачами. Так у наших клієнтів завжди є вибір, яку систему замовити та можливість істотно заощадити на установці систем своїми руками.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» спеціалізується на установці систем відеоспостереження. Тому головна група товарів в нашому інтернет-магазині - це камери для відеоспостереження. Адже ні для кого не секрет, що головною складовою будь-якої системи відеоспостереження є відеокамера для спостереження.

Ми надаємо користувачам нашого сайту можливість підібрати необхідні їм відеокамери для спостереження самих різних функцій і комплектацій. Так в нашому інтернет-магазині пропонуються для ознайомлення всі основні технічні характеристики різних камер відеоспостереження.

Самі по собі камери спостереження є інструментом для запису відеозображення на об'єкті, що охороняється. Тільки наявність відеокамер дозволяє забезпечувати цілодобову безпеку і збереження майна. Такий простий елемент безпеки як камери спостереження здатні запобігати дії зловмисників, знижувати рівень злочинності і статистику крадіжок.

В інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» можна підібрати камери відеонагляду самих різних типів:

· IР камери відеоспостереження (мережеві)

· Відеокамери без об'єктиву

· Вуличні камери відеоспостереження (зовнішні)

· Безкорпусні камери відеоспостереження (модульні)

· Купольні камери відеоспостереження

· Відеокамери «день / ніч»

· Мініатюрні камери відеоспостереження

· Відеокамери з трансфокатором

· Відеокамери PTZ

· Поворотні камери відеоспостереження

Ще якийсь час тому камери відеоспостереження були якимось секретним інструментом безпеки людей, але в наш час сучасні камери все більшою мірою стають невід'ємною частиною будь-якого об'єкта або будинку і є способом природного спостереження за подіями. 

Так погано це чи добре, але сьогодні камери відеоспостереження оточують нас скрізь: будь ми вдома, або в банку, або в метрополітені або на вулиці.

Великою популярністю на сучасному ринку відеоспостереження користуються мережеві або ip-камери. Так вони стали масово поширяться завдяки високій якості відеозображення і розповсюдження мережі інтернет. Такі камери допомагають створити повноцінні системи охорони та безпеки на об'єктах.

Для того щоб отримати більше реальності відносно можливостей сучасних камер мережевого відео нагляду і як вони використовуються в звичайному житті людей, пропонуємо користувачам подивитися наступний відеоогляд.

Коли сучасна людина дізнається про всі функціональні можливості ip-камер, то вони відразу ж стають бажаним інструментом забезпечення безпеки його власного будинку або квартири.

Замовляючи обладнання на нашому сайті, клієнти можуть скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається установкою і реалізацією проектів по всій території України. Наші послуги доступні в таких містах як Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ.

Інтернет-магазин охоронної безпеки компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це найкраще місце для придбання необхідного обладнання для відеоспостереження, охорони, безпеки та сигналізації, яке задовольняє найрізноманітніші запити користувачів.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» по праву є одним з найбільших учасників українського ринку систем відеоспостереження та безпеки.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>