Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


IP камери 


З появою ip камер на ринку відеоспостереження перестало бути недосяжною розкішшю для людей, а набуло масового поширення. Так масове виробництво ip камер забезпечило їх доступність для широких мас населення.

IP відеокамери стали стандартним інструментом забезпечення безпеки на будь-якому об'єкті.

Поява IP камер зобов'язана масовій комп'ютеризації населення Землі і широкому розповсюдженню мереж інтернет. Так IP камери використовують у своїй роботі інтернет мережі передачі даних.

IP-камери давно вже не новинка на ринку охоронного відеоспостереження. Багато людей використовують IP-камери у своєму повсякденному житті як для особистої або домашньої безпеки, так і для комерційної безпеки офісів, підприємств і т.д.

Якщо ви хочете убезпечити своє життя і зберегти своє цінне майно, то самим надійним інструментом охорони та безпеки є сучасне охоронне відеоспостереження на підставі IP камер спостереження.

IP камери забезпечують користувачам відеоспостереження в режимі реального часу без будь-яких затримок передачі або затримок обробки сигналу. Так користувачі бачать, які події відбуваються на охоронюваному об'єкті прямо зараз і можуть оперативно реагувати на події.

IP камера - Internet Protocol camera представляє собою спеціальний відео пристрій, який передає створені сигнали за допомогою інтернет протоколу.

Кожна IP відеокамера має свій власний IP-адреса в мережі інтернет. Саме завдяки наявності індивідуальної IP-адреси в мережі користувачі можуть віддалено переглядати відео з камер спостереження.

Інтернет IP-камери забезпечують своїм користувачам віддалене відеоспостереження через всесвітню мережу інтернет. Так де б ви не знаходилися, в якому місці Землі, ви завжди можете подивитися, що відбувається на вашому об'єкті, якщо у вас є доступ до мережі інтернет.

Залежно від місця установки IP-камер їх можна розділити на такі категорії:

· внутрішні IP камери

· зовнішні IP камери для вулиці і відкритих територій.

Внутрішня IP камера призначена для організації охоронного відеоспостереження усередині приміщень і на закритих територіях.

Зовнішня IP камера призначена для охоронного відеоспостереження на вулиці і відкритих територіях. Зовнішні IP камери часто називають вуличними.

Якщо розглядати якість зображення сучасних IP камер, то тут можна виділити кілька категорій:

· HD ip-камери з високою чіткістю зображення (High Definition)

· Full HD ip-камери з абсолютно високою чіткістю зображення (Full High Definition)

· Мегапіксельні IP камери

Відразу відзначимо, що зараз можна вже купити ip-камери на 5, 10, 20, 30 і більше мегапікселів. Такі багато мегапіксельні ip-камери дозволяють отримувати неймовірно детальне зображення і проводити точну ідентифікацію осіб, картинок, предметів, об'єктів і т.д.

Наші фахівці виконують послуги з монтажу, установки і обслуговування IP камер. Найчастіше ми виконуємо наступні типи робіт:

· Установка ip-камер в квартирі

· Установка ip-камер в офісі

· Установка ip-камер в магазинах

· Установка ip-камер в супермаркетах

· Установка ip-камер в школі чи садочку

· Установка ip-камер на складі

· Установка ip-камер в барі

· Установка ip-камер в заміських котеджах

· Установка ip-камер на дачі

· Установка ip-камер в нічних клубах

· Установка ip-камер в ресторанах

· Установка ip-камер в кафе

· Установка ip-камер в будинку

· Установка ip-камер в банку

· Установка ip-камер в готелі

· Установка ip-камер на заводі чи фабриці

· Установка ip-камер в торгових центрах

В онлайн магазині www.видеокамеры.com.ua  ви можете придбати IP камери від виробників Axis, Atis, ACTi, Geovision, Sunell, Partizan, Panasonic Infinity, Foscam, HIKVISION, Vision Hi-Tech, SAMSUNG, Sony, D-link, DV- Tech, InterVision, Vivotek та інших. Якщо ви не можете зорієнтуватися в широкому асортименті відеообладнання, то наші фахівці завжди підкажуть вам ключові технічні характеристики IP-камер і область застосування.

Зателефонуйте нам по телефону (044) 222-50-35 або ж відправте запит на електронну пошту, і з'ясуйте всі ваші запитання про IP-камери відеоспостереження.

Ми раді кожному клієнту!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>