Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


ip камери відеоспостереження

 

Сучасні ip камери відеоспостереження це найпопулярніші пристрої відеофіксації і відеомоніторингу на самих різних об'єктах.

IP відеокамери спостереження не мають ніяких обмежень по установці, і монтаж ip камери відеоспостереження може бути виконаний у будь-якому місці.

IP камера відеоспостереження (Internet Protocol videocamera) - це спеціальний оптичний пристрій, здатний передавати оцифровані відеосигнали високої якості зображення, використовуючи інтернет канали передачі даних.

Використовуючи сучасні IP камери відеоспостереження, ви отримуєте можливість перегляду відео в режимі реального часу. Користувачі ip камер спостереження переглядають відеоподії саме в той момент, коли вони відбуваються в житті. Відсутність будь-яких затримок на відео дозволяє вчасно і швидко відреагувати на будь-які загрози і ситуації.

IP камери відеоспостереження забезпечили появу віддаленого відеоспостереження через інтернет. Де б не знаходилися користувачі, вони завжди можуть дізнатися, що відбувається в їхньому будинку, квартирі, офісі або на дачі. Для цього потрібно лише підключитися до мережі інтернет і знайти ip камери спостереження по їх індивідуальним ip-адресам.

Відразу відзначимо, що переглядати відео з ip камер відеоспостереження дуже просто. Користувачі можуть використовувати для перегляду відео звичні для них веб-браузери або ж спеціальні програми для відеоспостереження через інтернет.

Купити ip камери відеоспостереження можна на сайті www.видеокамеры.com.ua , де представлений широкий асортимент самих різних відеокамер та відеообладнання для охоронного відеоспостереження.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» виконують монтаж і установку ip камер спостереження на будь-яких об'єктах. Залежно від того, де ви хочете встановити ip камери відеоспостереження, їх можна розділити на два класи:

· Внутрішні ip камери відеоспостереження

· Вуличні ip камери відеоспостереження

Вулична ip камера відеоспостереження має спеціальний корпус і термокожух і може працювати в самих різних умовах. Зовнішні камери відеоспостереження встановлюють на відкритих територіях та вулицях.

Внутрішні ip камери відеоспостереження призначені для установки в закритих приміщеннях і можуть бути виконані в самих різних формах:

· корпусні ip камери відеоспостереження

· безкорпусні ip камери відеоспостереження

· ip камери відеоспостереження зі змінними об'єктивами

· купольні ip камери відеоспостереження

· циліндричні ip камери відеоспостереження

· мініатюрні ip камери відеоспостереження

Найрізноманітніші види, типи, моделі та комплектації ip камер відеоспостереження представлені в нашому онлайн магазині. Якщо вас цікавить ціна ip камер відеоспостереження ви можете ознайомитися з докладною інформацією про камери на нашому сайті або ж зв'язатися з нашими фахівцями за контактним телефоном (044) 222-50-35. Також ми завжди відповідаємо на запити клієнтів електронною поштою.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» виконують установку і обслуговування ip камер відеоспостереження на самих різних об'єктах. Так ми спеціалізуємося на наступних областях застосування ip камер спостереження:

· ip камери відеоспостереження в квартирі

· ip камери відеоспостереження на складі

· ip камери відеоспостереження в барі

· ip камери відеоспостереження в заміських котеджах

· ip камери відеоспостереження в будинку

· ip камери відеоспостереження в банку

· ip камери відеоспостереження в магазинах

· ip камери відеоспостереження в супермаркетах

· ip камери відеоспостереження в офісі

· ip камери відеоспостереження у школі чи садочку

· ip камери відеоспостереження на дачі

· ip камери відеоспостереження в нічних клубах

· ip камери відеоспостереження в ресторанах

· ip камери відеоспостереження в готелі

· ip камери відеоспостереження на заводі

· ip камери відеоспостереження на фабриці

· ip камери відеоспостереження в торгових центрах

· ip камери відеоспостереження в кафе

Типи і види ip камер відеоспостереження найчастіше відрізняються лише виробником. У нас ви можете купити ip камери відеоспостереження від виробників HIKVISION, Vision Hi-Tech, Axis Atis, Sunell, Partizan, InterVision, Panasonic Infinity, Foscam, SAMSUNG, Sony, D-link, DV-Tech, ACTi, Geovision, Vivotek.

Наші фахівці завжди готові надати якісну консультацію і підібрати найбільш підходящі камери для вашого об'єкта. Це можуть бути самі різні камери для відеоспостереження:

· ip камери відеоспостереження з датчиком руху

· безпровідні ip камери відеоспостереження

· ip камери відеоспостереження «день-ніч»

· ip камери відеоспостереження з сигналізацією

· поворотні ip камери відеоспостереження

· мініатюрні ip камери відеоспостереження

· інфрачервоні ip камери відеоспостереження

· ip камери відеоспостереження з вбудованим мікрофоном

· ip камери відеоспостереження з вбудованим динаміком

Звертайтеся в нашу компанію. Ми надаємо якісне обслуговування і кращі ціни своїм клієнтам!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>