Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


IP системи відеоспостереження

 

Система ip відеоспостереження складається з ip-відеокамер, які передають оцифрований відеосигнал по мережевих каналах передачі даних. Сучасні ip-відеокамери забезпечують користувачам відеозображення високої якості з великою роздільною здатністю.

Так зараз вже можна купити 5, 10, 15, 25 мегапіксельні камери для відеоспостереження. Така кількість мегапікселів у ip-відеокамерах дозволяє отримувати настільки деталізоване зображення, що часом людське око не побачить стільки деталей всього, що відбувається.

Сучасне суспільство постійно використовує інтернет технології у своїй діяльності. Так практично всі сфери діяльності людини пронизані інтернет технологіями.

Сучасні люди працюють, спілкуються і відпочивають в мережі. Інтернет технології не обійшли стороною і область охоронного відеоспостереження. Застосування інтернет технологій в відеоспостереженні послужило причиною створення ip систем відеоспостереження.

Системи ip відеоспостереження - це охоронне відеоспостереження на базі інтернет технологій передачі даних.

Сучасні мегапіксельні ip-відеокамери забезпечують повноцінне функціонування професійних систем охоронного відеоспостереження.

Застосування систем ip відеоспостереження не має обмежень. Так користувачі можуть встановлювати ip системи відеоспостереження на самих різних об'єктах і в самих різних місцях.

Найпопулярнішими послугами зі створення ip систем відеоспостереження є наступні:

· Установка системи ip відеоспостереження в магазинах або супермаркетах

· Установка системи ip відеоспостереження у школі чи садочку

· Установка системи ip відеоспостереження на складі

· Установка системи ip відеоспостереження в квартирі

· Установка системи ip відеоспостереження в офісі

· Установка системи ip відеоспостереження в барі чи кафе

· Установка системи ip відеоспостереження у готелі

· Установка системи ip відеоспостереження на заводі чи фабриці

· Установка системи ip відеоспостереження в котеджах або дачах

· Установка системи ip відеоспостереження в нічних клубах чи ресторанах

· Установка системи ip відеоспостереження в торгових центрах

· Установка системи ip відеоспостереження в будинку

· Установка системи ip відеоспостереження в банку і інших кредитних установах

Всі системи ip відеоспостереження можна розділити такі види:

   · Провідні системи ip відеоспостереження

   · Безпровідні системи ip відеоспостереження

Провідна система ip відеоспостереження функціонує на підставі прокладених комунікацій у вигляді проводів. Для цього можуть використовуватися комунікації локальної обчислювальної мережі (ЛОМ / LAN).

Безпровідна система ip відеоспостереження має будуватися на підставі безпровідних пристроїв. Так безпровідні ip відеокамери передають сигнали по безпровідних інтернет каналах передачі даних. Безпровідні інтернет технології передачі відеоданих включають в себе Wi-Fi-мережі і USB канали.

Можна зустріти, що системи безпровідного ip відеоспостереження часто називають Wi-Fi відеоспостереженням. Така назва досить виправдана і користувачі безпровідного інтернету Wi-Fi часто за аналогією називають і відеоспостереження Wi-Fi.

Відразу відзначимо, що системи безпровідного ip відеоспостереження стають все більш популярні і сучасні користувачі віддають перевагу саме їм. У нашому інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  ви знайдете широкий вибір Wi-Fi відеокамер та іншого безпровідного відеообладнання.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає своїм клієнтам такі типи послуг:

· Проектування системи ip відеоспостереження

· Установка системи ip відеоспостереження

· Монтаж системи ip відеоспостереження

· Обслуговування системи ip відеоспостереження

· Продаж устаткування для системи ip відеоспостереження

У нашому онлайн магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете купити ip відеокамери, Wi-Fi відеокамери, ip відеореєстратори, ip відеосервера та інше обладнання, необхідне для створення ефективної IP системи відеоспостереження.

Якщо вас цікавить обладнання для IP системи відеоспостереження від виробників CNB, STS, Evidence, Arecont Vision, Axis, HIKVISION, Rainbow, Partizan, Panasonic, NOVUS, Infinity, KT & C, Qtum, Atis, Linovision, Hitron, Smartec, Praxis, Qihan, Exitec , Vision Hi-Tech, Аvtech, D-link, LAICE, Optivision, InterVision, Evolution, Z-BEN, DV-Tech, Brickcom, Dahua, SAMSUNG то ви можете просто звернутися до наших менеджерів.

Зв'яжіться з нами за телефоном (044) 222-50-35 для більш детальної інформації.

Також ви можете скористатися можливістю швидкого онлайн замовлення на нашому сайті та отримати потрібний товар у себе вдома. Наші кур'єри забезпечують оперативну доставку замовлень по всьому Києву і передмістю. Також ми організовуємо адресну доставку по всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>