Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

 

IP відеодомофони

 

Розвиток нових технологій передачі даних і телекомунікаційних мереж спричинив революційний переворот практично в кожній сфері життєдіяльності людини.

Так революційні технології не обминули й домофонні системи.

І в домофонних системах прийшов час мережевих пристроїв.

Якщо розглянути як розвивалася область домашньої безпеки і контролю доступу в будинок, то ми побачимо, що найпершим етапом були дверні глазки, потім масове поширення аудіодомофонів, після чого активний перехід на відеодомофони. А зараз ми спостерігаємо за новим етапом в еволюції домофонів і це - ip домофони.

Ті користувачі, які хочуть отримати більше функціональних можливостей домофонної системи, ніж є у існуючих домофонів, вже активно розглядають новинку на ринку охорони та безпеки - ip відеодомофони.

Відзначимо відразу, що IP-відеодомофони - це абсолютна новинка на ринку. Виробників IP відеодомофонів можна перерахувати на пальцях, і ціни відповідно на такі моделі для багатьох користувачів є космічними.

Першими IP відеодомофонами на ринку СНД стали домофонні IP системи від англійського виробника BAS-IP - British Advancen Solution Ltd.

Домофонні системи від BAS-IP - це інструменти контролю доступу, засновані на технологіях IP відеоспостереження і IP телефонії. Зазначимо, що домофонні IP системи від компанії BAS-IP це повністю інноваційне рішення на українському ринку, що не має аналогів.

Ми пропонуємо користувачам ознайомитися з оглядом сучасних ip домофонів від BAS і дізнатися про деякі нюанси застосування таких домофонів у квартирах і будинках.

Відразу хочемо відзначити, що комплексні домофонні системи від BAS-IP більше схожі на систему Розумний будинок у якій є функції домофона, ніж на стандартний домофон. Цей фактор і визначає високу вартість домофонних IP систем від компанії BAS-IP.

При цьому користувачі можуть купити окремі елементи домофонних IP систем BAS-IP, наприклад відеодомофон і панель виклику.

IP відеодомофони BAS-IP складаються з сенсорного монітора, відеокамери, не мають переговорної трубки, а працюють в режимі «вільні руки». Такі домофони мають функцію запису і зберігання в пам'яті відвідувачів. У пам'яті домофона зберігається до 100 фотографій відвідувачів. Вибравши IP відеодомофон BAS-IP ви купуєте стильний дизайн, сенсорне управління і доступ до системи через інтернет.

Сучасні IP відеодомофони обладнані мегапіксельними відеокамерами для відеозв'язку і звичайно користувачі отримують такої якості зображення, що не може не радувати око. Так як це домофонні IP системи, то і камери в таких системах використовуються мережні. Більше того користувач може підключити будь-яку IP камеру до системи IP відеодомофона.

Вся суть роботи сучасних IP відеодомофонів полягає в тому, що вони підключені до домашньої інтернет мережі, і в той момент, коли до вас приходить відвідувач здійснюється з'єднання з власником системи, наприклад по локальній мережі інтернет до вашого смартфону iPhone або Android, планшету iPad і т . д. Все, що потрібно мати для функціонування такої домофонної IP системи - це встановлене програмне забезпечення для роботи IP відеодомофона на вашому пристрої.

Домофонні IP системи виконують функції, які виходять далеко за межі традиційних аудіодомофонів і відеодомофонів. Багатьом користувачам ще складно розібратися в технічних можливостях цього інноваційного продукту. Тому якщо ви прийняли рішення придбати IP відеодомофон, то ми радимо вам звернутися за консультацією до фахівців. Зверніться в нашу компанію, і ми допоможемо вам зробити правильний вибір при купівлі IP відеодомофона для вашого будинку, квартири або офісу.

У нашому інтернет магазині користувачі можуть купити IP відеодомофони виробників Dahua, BAS-IP, MOBOTIX, Fermax Lynx та інших.

Після оформлення покупки IP відеодомофонів в нашому магазині, ви можете скористатися послугою адресної доставки в будь-яке місто України, а якщо ви перебуваєте в Києві, то наші кур'єри оперативно доставлять вам куплений IP відеодомофон.

Наші фахівці завжди раді допомогти кожному у виборі потрібного IP відеодомофона. Чекаємо вашого дзвінка!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>