Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


IP відеокамери

 

Що таке ip камера?

IP-камера - це камера відеоспостереження, яка має вбудований веб-сервер, мережевий інтерфейс (Ethernet або Wi-Fi) і яка має можливість підключення до мереж інтернет LAN, WAN, Wi-Fi.

IP-камери відеоспостереження являють собою не просто записуючий пристрій охоронних систем відеоспостереження, а й сучасний передавач відеоданих в будь-яку точку світу за допомогою інтернет протоколу.

До того ж більшість сучасних IP-камер мають такий додатковий функціонал як:

· динамік для прослуховування відео зі звуком,

· мікрофон для можливості гучного зв'язку,

· датчики руху,

· підключення будь-яких спеціальних датчиків,

· відправка повідомлень електронною поштою,

· робота з модемом.

Великий вибір сучасних відеокамер на базі IP представлений в нашому онлайн-магазині. Він включає в себе дуже широкий товарний асортимент самих різних виробників IP відеообладнання: SAMSUNG, Infinity, Axis, Brickcom, Аvtech, HIKVISION, Z-BEN, DV-Tech, Panasonic, LAICE, Arecont Vision, NOVUS, InterVision, Atis, Smartec, Qihan, Optivision, Vision Hi-Tech, Rainbow, D-link, Dahua, CNB, Evidence, Hitron, Twist, Lightwell.

На сьогоднішній день кількість людей, які стикалися з і користуються IP-відеокамерами спостереження неухильно зростає і для більшості користувачів ip відеоспостереження вже не новинка, а нагальна потреба.

Користувачі IP-камер можуть використовувати в роботі з ip відеокамерами як стандартні веб-браузери так і спеціальне програмне забезпечення для мережевого відеоспостереження, яке як правило, йде в комплекті разом з камерою.

Зазначимо, що кожен користувач, в залежності від налаштувань камери і політики своєї особистої та мережевої безпеки, може встановлювати доступ до відеоданих з IP-камери. А також навпаки камери можуть бути з відкритим доступом для всіх користувачів мережі, як наприклад, у випадку з мережевими камерами загального використання з якихось масових місць відвідування або всесвітньо відомих пам'яток.

IP-відеокамери роблять можливим здійснення візуального контролю, як на окремих локальних об'єктах, так і повністю територіально віддалених об'єктах. Так ви можете вирішувати будь-які складні проблеми контролю автоматично працюючого обладнання, наприклад під землею на нафтовидобувній шахті, а також на великих полях, де система IP-відеоспостереження вирішує завдання повного візуального контролю за подіями за відсутності людей.

Для того, щоб ви як користувач могли отримати більше реальності про те, що ж собою предстваляє сучасна мережева камера для відеоспостереження, пропонуємо вам подивитися відеоогляд мережевої камери від виробника обладнання D-Link. Функціональні можливості таких камер просто вражають, а використання інноваційних технологій забезпечує найкращі переваги:

Також у разі необхідності прихованого відеоспостереження користувач може встановити приховану міні IP камеру, яка буде непомітною для оточуючих і більше того найголовніше, що користувач зможе також непомітно управляти камерою через інтернет і це дозволить уникнути особистої присутності біля камери. Таким чином, саме приховані IP камери з їх індивідуальною IP-адресою в мережі інтернет роблять відеоспостереження легким, зручним і непомітним.

Якщо ви коли-небудь задавалися собі питання чому IP-камери часто називають мережевими камерами спостереження, то відповідь досить проста оскільки кожна IP камера має присвоєний їй IP адреса в мережі інтернет. І відповідно саме завдяки такій приналежності до мережі IP камери називають мережевими камерами відеоспостереження або інтернет відеокамерами.

Окремо варто звернути увагу на роздільну здатність сучасних IP-відеокамер спостереження. Адже ні для кого вже не в новинку побачити IP-відеокамеру з роздільною здатністю в 10 мегапікселів (як варіант Arecont Vision) і насолоджуватися якістю такого зображення на екрані комп'ютера. Але відзначимо, що для використання таких багатомегапіксельних мережевих ip камер також істотно і зростає і потреба в пропускній здатності мережі та програмного забезпечення.

Варто відзначити, що все обладнання в нашому інтернет магазині формується в замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Якщо ви шукаєте, де купити IP камери відеоспостереження, то на нашому сайті ви знайдете максимальний виборів відеокамер різних видів. Так якщо розглянути характеристики і функціональні можливості IP відеокамер, то можна виділити кілька різних видів відеокамер, які дійсно мають відмінні риси.

Так залежно від територіального призначення і області застосування IP камери відеоспостереження поділяють на такі види:

· внутрішні IP відеокамери;

· зовнішні (вуличні) IP відеокамери.

Залежно від зовнішніх характеристик структури і форми IP камери відеоспостереження поділяють на такі види:

· корпусні IP відеокамери;

· купольні IP відеокамери;

· циліндричні IP відеокамери;

· поворотні IP відеокамери.

Залежно від специфічних функціональних особливостей форми IP камери відеоспостереження поділяють на такі види:

· IP відеокамери моделі «день-ніч»;

· приховані IP відеокамери;

· IP відеокамери з ІЧ-підсвічуванням;

· IP відеокамери з датчиками руху;

· IP відеокамери з динаміком і мікрофоном.

Також на ринку безпеки можна знайти мережеві камери з двостороннім звуковим зв'язком, якщо того вимагають технічні вимоги для камери. Так часто такі камери використовують при необхідності запису подій, що відбуваються зі звуком. Або ж при відеозв'язку будь-то відеоконференція в офісі або ж у вигляді відеодомофона.

Всі мережеві відеокамери характеризуються високою швидкістю передачі даних по мережах інтернет. Саме це і забезпечує оперативність і доступність відеоданих з камер.

Сучасні IP камери відеоспостереження здійснюють обробку відеопотоку у форматі якості зображення Motion JPEG з високою роздільною здатністю HD. Також істотною перевагою IP відеокамер є те, з якою легкістю і швидкістю записані відеодані в такому форматі зображення можуть передаватися в мережі інтернет. Теж саме стосується і передачі даних з IP камер відеоспостереження і в бездротових мережах Wi-Fi.

В Україні серед широкого вибору Wi-Fi IP відеокамер самих різних виробників, особливою популярністю користуються мережеві камери від компанії D-Link, вони відрізняються гарною якістю, простотою у використанні і доступною ціною. Ви можете подивитися відео про те, що собою являє сучасна мережева Wi-Fi відеокамера від D-Link:

Більшість користувачів звикли називати IP-камери спостереження просто мережевими відеокамерами за принципом їх роботи. Так для всіх очевидно, що IP-відеокамери працюють в мережі і записують і передають відеодані по мережі інтернет.

Також можна зустріти таку ситуацію, коли IP-відеокамери спостереження відносять до категорії web-камер або інтернет-камер, такі назви також є прийнятним, так як вони в будь-якому випадку передають характерну особливість функціонування таких камер - робота в мережі.

Послуги компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" доступні в самих великих містах України, таких як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" швидко і якісно реалізує проекти по всій території України.

У нашому інтернет-магазині також можна підібрати ip-відеокамери у вже готових комплектах для охоронного відеоспостереження, які створені для самостійної установки. Такі готові комплекти відеоспостереження на базі IP-камер не вимагають установки фахівцем і підійдуть для індивідуальної установки своїми руками.

Для більш детальної інформації можна звернутися до наших менеджерів, і вони підберуть вам готовий комплект для охоронного відеоспостереження з потрібною кількістю мережевих відеокамер і допоможуть розібратися з самостійною установкою.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де можна знайти будь ip-відеокамери для охоронного спостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити.

IP-відеоспостереження і зокрема IP-камери - це одне з найпопулярніших і перспективних напрямків у розвитку сучасних систем безпеки. Так більшість користувачів систем безпеки хочуть встановлювати тільки сучасні високоякісні IP-відеокамери і насолоджуватися всіма перевагами в їх роботі.

Якщо IP-камери працюють в бездротовій мережі Wi-Fi, то такі камери спостереження називають Wi-Fi камери. Таку назва абсолютно точно відображає специфіку роботи таких камер для відеоспостереження.

Також варто відзначити, що крім свого прямого призначення в охоронному відеоспостереженні, сучасні IP-камери часто використовують для різних додаткових подій і дій. Так можна побачити використання IP-відеокамер в самих різних сферах:

· для відеоконференцій, зборів і нарад;

· для здійснення дистанційного навчання онлайн;

· для онлайн трансляції якоїсь події у себе на сайті;

· для організації віртуальної виставки на сайті компанії.

Велика кількість користувачів IP-відеоспостереження свідчать про те, що IP-відеокамери стають все популярнішими і доступнішими. Адже більшість користувачів вже випробували зручність ведення віддаленого відеоспостереження з будь-якої точки світу.

Мережеві IP-камери також мають функціональні можливості аналізу та моніторингу відеоданих, ідентифікацію особистостей, аудіо виявлення загроз, детекцію руху, а також функцію сигналізування про тривогу.

Кожна IP камера має свій особистий IP адреса в мережі інтернет, він присвоюється камері при установці. За рахунок наявності адреси в мережі інтернет, користувачі камер можуть здійснювати віддалене управління настройками IP-відеокамери через мережу інтернет з будь-якого місця на Землі, і не турбуватися про час і особисту присутність біля відеокамери.

Таку перевагу мережевих камер можна використовувати при прихованому відеоспостереженні, коли необхідно залишатися непомітним для оточуючих людей, власник камери може здійснювати управління нею віддалено.

Для зручності користування мережевими відеокамерами існує безліч спеціальних програмних продуктів, які можуть забезпечувати показ картинки з відеокамер в режимі реального часу або ж робити запис із камер і працювати з архівами відеоданих.

Такі програми також дозволяють налаштувати автоматичні дії з архівом відеоданих, наприклад, видалення всього по закінченню 3 тижнів чи місяця. Такі відеодані з мережевих камер можуть архівувати на сервері провайдера, на сервері охоронюваного об'єкта або на комп'ютері користувача.

Зазначимо, що природно найбільш безпечним є зберігання даних у віддаленому місці, що знижує ризик втрати таких даних і знищення їх злочинцями або зловмисниками.

Можна налаштувати мережеві відеокамери так, щоб вони автоматично передавали відеоданні для збереження на центральний комп'ютер або ж використовувати програмне забезпечення для автоматичного пошуку даних з ip-відеокамер в мережі інтернет.

Сучасні Wi-Fi відеокамери володіють розширеною функціональністю і чудовою якістю зображення. Варто відзначити, що найчастіше користувачі, після покупки і установки сучасних мережевих камер, бачать записане зображення з камер і захоплюються тією картинкою, яку вони бачать, її чіткістю і реалістичністю фарб.

Саме такими можливостями володіють сучасні камери для відеоспостереження, і саме це дозволяє їм стає все більш і більш популярними в самих різних областях застосування. Ознайомиться з усіма перевагами мережевих камер для відеоспостереження ви можете на нашому сайті в статті на цю тему.

Мережеві камери відеоспостереження дозволяють забезпечити абсолютний контроль над будь територією чи об'єктом. Навіть якщо вам здається, що ваш об'єкт дуже складний для проектування і він не піддається повному контролю інструментами безпеки, ви все ж можете звернутися до фахівців нашої компанії і ми обов'язково зроби так, щоб контроль на вашому об'єкті був абсолютним і постійним.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>