- Все для Победы ВСУ
- Блоки питания
- Видеокамеры
- Аналог видеонаблюдение
- HD видеонаблюдение
- IP Видеонаблюдение
- Беспроводное видеонаблюдение
- Тепловизионные системы
- Контроль Доступа
- Охранные системы
- КОМПЛЕКТЫ сигнализации
- Сигнализации "под ключ"
- Пультовые сигнализации
- Приемно-контрольные приборы
- Датчики
- Датчики движения
- Комбинированные датчики
- Датчики разбития стекла
- Датчики вибрационные
- Датчики открытия (герконы)
- Датчики затопления
- Датчики газа
- ИК барьеры
- Сирены
- Устройства для управления сигнализацией
- Cигнализация Ajax
- Cигнализация Jablotron
- Пожарная сигнализация
- Домофоны
- Техника контршпионажа
- Кабельная Продукция
- Аксессуары
- Готовые проекты
IP відеосервера, мережеві відеосервери
Сучасне IP відеоспостереження будується на основі ip відеокамер і відеосерверів. Системи ip відеоспостереження головним чином забезпечують передачу отриманих даних від камер спостереження на будь-яку відстань за допомогою мереж інтернет (у тому числі по провідних локальних мережах і wi-fi мереж).
Зазначимо, що сучасне IP відеоспостереження дає своїм користувачам можливість доступу до відео з камер спостереження з будь-якого пристрою, наприклад, зі стаціонарного комп'ютера, КПК, телефону, смартфона, де є доступ в Інтернет.
IP відеосервера являють собою вже свого роду готове рішення для створення мережевих систем відеоспостереження на базі як аналогових, так і IP-відеокамер.
Зараз IP відеоспостереження багато користувачів асоціюють лише з ip-камерами. Частково, навіть встановивши лише одну ip-камеру в своїй квартирі, користувач отримує сучасну систему IP-відеоспостереження. IP-камери широко застосовуються всюди: в приватних квартирах і будинках, в офісах і торгових центрах, на великих підприємствах і великих заводах.
Але все обладнання для IP відеоспостереження не складається лише з відеокамери для спостереження, існує багато різних пристроїв.
Сучасні мережеві відеосервера являють собою єдину платформу з програмним забезпеченням для швидкого налаштування та використання системи мережевого відеоспостереження. Якщо розглянути область застосування мережевих відеосерверов, то можна помітити, що найчастіше їх використовують там, де вже є працююча система відеоспостереження з аналоговими камерами, але виникла природна необхідність в оновленні та вдосконаленні системи.
Так IP-відеосервера масово застосовуються в системах відеоспостереження у великих магазинах, офісних приміщеннях, аеропортах і вокзалах, де необхідно забезпечити можливість передачі відеоданих з декількох аналогових відеокамер і одночасно запис на зовнішній накопичувач даних.
Так мережеве відеоспостереження через Інтернет використовує таке обладнання:
· мережеві камери спостереження;
· мережеві відеореєстратори;
· ip відеосервер;
· ip декодер.
У ip-відеоспостереженні мережевий відеореєстратор архівує отримані відеодані з IP-камер. Мережеві відеореєстратори Network Video Recorder часто називають NVR (за аналогією з DVR). NVR отримують дані від ip-камер по інтернет мережі в цифровому форматі. Варто відзначити, що мережеві відеореєстратори можуть працювати і з аналоговими відеокамерами.
Так якщо на етапі проектування системи мережевого відеоспостереження приймається рішення використовувати аналогові відеокамери з якоїсь з причин, то рішенням для такої системи відеоспостереження буде використання IP відеосерверів.
Сучасні IP відеосервера роблять можливим підключення будь-якої аналогової відеокамери до мережі інтернет. Таким чином, сучасні системи IP відеоспостереження можуть включати в себе і аналогові камери.
Мережевий відеосервер приймає сигал від аналогових камер і перетворює його в цифровий формат запису з можливістю подальшої передачею даних по мережі інтернет. Сучасні мережеві відеосервера мають маленькі розміри, дуже компактні і зручні.
Зазначимо, що саме за рахунок маленьких розмірів IP відеосерверів їх можна розміщувати в безпосередній близькості від камер або навіть в термокожух. Це дуже вигідно при скороченні відстані між аналоговими камерами і відеосервером, так як мінімізує ймовірність втрати якості зображення, яка може бути при передачі відеопотоку на довгі відстані по коаксіальному кабелю.
Мережеві відеосервера оснащуються потужними процесорами для швидкої передачі відеоданих в мережу. За допомогою IP відеосервера можна управляти функціями камер, працювати з відеопотоками, настроювати параметри зображення.
Більшість сучасних IP відеосерверів обладнані спеціальною функцією PoE - живлення з мережевого кабелю. Функція PoE в мережевих відеосерверах дозволяє значно спростити установку самого відеосервера за рахунок того, що не потрібно буде турбуватися про джерела живлення і підключати додаткове зовнішнє джерело живлення.
IP-відеосервера також володіють додатковою можливістю підключення каналів аудіопотоків для синхронної передачі звуку разом з відеозображенням від камер по мережі інтернет.
Мережеві відеосервера дозволяють проводити передачу відеоданих по IP-мережі на різні пристрої запису або ж безпосередньо віддаленим користувачам системи спостереження.
Зазначимо, що всі IP-відеосервера також як і звичайні відеосервера поділяються за типом залежно від кількості каналів підключення камер. Так можуть бути, наприклад, одноканальні IP-відеосервера або чотирьохканальні мережеві відеосервера.
До мережевих ведеосерверів можна підключати не тільки камери, а й різні зовнішні пристрої, наприклад, зовнішні накопичувачі інформації.
Так збереження відеоданих на зовнішні пристрої пам'яті мережеві відеосервера здатні виконувати по закінченню якогось часу, або при якійсь події (такій як спрацьовування охоронної сигналізації). Така функція в роботі мережевих відеосерверів дуже вигідна тоді, коли відбувається переривання мережевого підключення, і після відновлення мережевого з'єднання з відеосервером користувачам доступне все відео з камер, яке вони можуть переглянути віддалено на USB-flash.
Всі мережеві відеосервери можна підключати до бездротової мережі Wi-Fi через їх USB порт за допомогою Wi-Fi-адаптера.
Коли перед користувачами стоїть завдання створити ефективну систему мережного відеоспостереження великого масштабу з мережевими і аналоговими камерами, IP-відеосерверами та іншим обладнанням, необхідно також з усією серйозністю підійти до вибору програмного забезпечення для такої системи.
Адже саме спеціалізоване програмне забезпечення робить можливим управління настройками і адмініструванням камер і відеосерверів, аналіз відеоданих і інтелектуальний пошук по відеоархіву, одночасний перегляд і запис відео.
У нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з основними технічними характеристиками і цінами на величезну кількість IP-відеосерверів. Ви можете замовити необхідні вам мережеві відеосервера у нашому каталозі обладнання для систем IP-відеоспостереження.
Варто відзначити, що все обладнання в онлайн-магазині формується в замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Дізнатися більше інформації можна перейшовши в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.
Ми надаємо до продажу мережеві відеосервера від самих різних виробників: Atis, Smartec, Аvtech, HIKVISION, D-link, Infinity, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, SAMSUNG, Panasonic.
Звичайно сучасне обладнання для IP спостереження порівняно із звичайним аналоговим обладнанням коштує трохи дорожче, в той же час воно має масу переваг, а саме високу якість зображення, швидкість передачі даних і т.д. Оцифровування даних здійснюється безпосередньо в ip-відеокамері, а це дозволяє зняти технічне навантаження з основного обладнання.