Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


IP відеоспостереження

 

Системи IP-відеоспостереження часто зустрічаються під назвами системи мережевого відеоспостереження або системи відеоспостереження на базі IP.

Зараз мережеве відеоспостереження є найпопулярнішим видом відеоспостереження серед користувачів. Це досягається завдяки великій кількості переваг мережевого відеоспостереження для користувачів.

Охоронне IP-відеоспостереження - це сукупність електронних пристроїв, які в своїй роботі використовують дротову або безпровідну IP-мережу в якості способу передачі відео та аудіо даних.

Якщо раніше вважалося, що IP-відеоспостереження є дорогим вкладення на перспективу, то зараз ні у кого не виникає сумніву в тому, що сучасне IP-відеоспостереження - це стандартний і загальновживаний інструмент захисту і забезпечення безпеки.

Так IP-відеоспостереження стало настільки поширеним і популярним, що за оцінками експертів зараз частка IP-відеоспостереження на ринку відеоспостереження становить більше 80% всіх систем спостереження.


Отже, що ж собою являє IP-відеоспостереження? 

У сучасному світі формат Internet Protocol (IP) є ​​міжмережевим протокол, який зробив можливим об'єднання всіх окремих підмереж у всесвітню мережу Інтернет. І звичайно обов'язковою частиною існування Internet Protocol (IP) є ​​адресація мереж - тобто IP-адресу кожного терміналу мережі, а в нашому випадку кожної мережевої відеокамери в системі спостереження.

Так якщо формат IP вже давно став стандартом передачі даних в комунікаційних мережах, то звичайно це не обійшло стороною і сферу відеоспостереження. Так саме завдяки Internet Protocol відбувається об'єднання камер в єдину мережу і стає можливою доставка відеоданих між будь-якими вузлами мережі.

Таким чином, стає очевидним, що мережеві IP-відеокамери, завдяки своїй індивідуальній  IP-адресі, дозволяють записувати і переглядати відеодані в режимі реального часу (он-лайн) з будь-якого місця на планеті, де є доступ до мережі Інтернет. 

І звичайно з стрімким масовим розвитком Інтернету по всьому світу IP-відеоспостереження стає з кожним днем ​​все більш затребуваним і поширеним. Так на сьогоднішній день мережеве IP відеоспостереження займає ключове місце на ринку систем безпеки.

Більше того ще однією особливістю IP відеоспостереження є передача у всесвітню мережу вже оцифрованого відеопотоку даних. Саме оцифрований відеопотік з високою якістю зображень і відрізняє ip-відеоспостереження від стандартних систем відеоспостереження або аналогового відеоспостереження. 

Фактично користувачі системи мережевого відеоспостереження стають володарями цифрової системи охоронного відеоспостереження, яка використовує для аналізу та обробки даних новітні інформаційні технології.

Все IP відеоспостереження слід розділяти на провідне й безпровідне відеоспостереження.

Так провідне IP відеоспостереження використовується там, де є доступ до локальної обчислювальної мережі інтернет (LAN).

Безпровідне IP відеоспостереження користується великою популярністю за рахунок масового використання всіма навколо технологій передачі даних Wi-Fi, Bluetooth і Wi-MAX. Все, що користувачам потрібно для використання безпровідного мережевого відеоспостереження - це наявність на об'єкті покриття безпровідного інтернету Wi-Fi. IP-відеокамери можна підключати безпосередньо через модем або адаптер.

Також IP відеоспостереження можна реалізувати використовуючи мережі мобільного зв'язку GSM.

На сучасному ринку охоронного відеоспостереження масової популярності набувають готові комплекти систем ip відеоспостереження для установки своїми руками. За рахунок своєї економічної вартості і зручності в установці готові рішення для відеоспостереження на базі ip стали дуже затребуваними серед користувачів систем охорони і безпеки. 

У нашому інтернет-магазині представлені готові комплекти мережевого відеоспостереження, які не вимагають інсталяції фахівцем і можуть бути встановлені своїми руками. Все що користувачі таких готових рішень повинні знати так це про необхідність присвоєння мережевим камерам ip-адрес.

Класичне IP-відеоспостереження складається з пристроїв, що функціонують на базі стандартної мережевої архітектури - локальної мережі Ethernet. Локальна мережа Ethernet - це свого роду стандарт організації локальних обчислювальних систем, який використовується для об'єднання пристроїв, що знаходяться поблизу один від одного (один будинок, група офісів, група будинків).

Звичайні користувачі комп'ютерів вже знайомі з тим, що таке локальні мережі (LAN) і таким чином їм легше розуміти принцип роботи мережевого відеоспостереження. Так використовуючи вихідне дане, що локальна мережа являє собою всього лише відокремлену групу стаціонарних терміналів (наприклад, комп'ютерів) на певній території і які здатні зв'язуватися один з одним, підключені один до одного і використовують загальні ресурси, то можна побачити, що такими терміналами в мережевому відеоспостереженні будуть IP-камери з їх IP-адресами.

Сучасний функціонал всесвітньої мережі інтернет дозволяє використовувати відкриті стандарти мережі і таким чином мати доступ до локальної мережі в будь-якій точці світу при цьому перебувати також в будь-якому місці, де є можливість підключення до IP-мережі. 

До того ж купуючи обладнання в інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» ви завжди можете скористатися консультаціями наших фахівців, які допоможуть вам з легкістю розібратися в усіх тонкощах роботи систем ip відеоспостереження.

Також звернувшись в нашу компанію клієнти отримують сучасні і якісні системи охоронного ip відеоспостереження, технічне проектування і установку системи. Навіть якщо у вас вже розроблений готовий індивідуальний проект системи ip відеоспостереження ви завжди можете скористатися послугами установки систем IP-відеоспостереження компанії «ВІДЕОКАМЕРИ».

Системи IP-відеоспостереження надають користувачам можливість переглядати зображення з камер спостереження в будь-якому звичному для людини веб-браузері, а також за допомогою спеціального програмного забезпечення для управління ip-відеоспостереженням.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору обладнання для ip-відеоспостереження серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: NOVUS, InterVision, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D-link, Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Panasonic, Twist, Lightwell, LuxRiot.

Варто відзначити, що все обладнання в нашому інтернет магазині формується до замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Охоронне IP-відеоспостереження поєднує в собі всі переваги всесвітньої комп'ютерної мережі інтернет на базі IP-протоколу і мережевих камер з чітким цифровим зображенням.

Якщо раніше охоронне відеоспостереження обмежувалося лише одним стаціонарним комп'ютером на пульті охорони і відповідно перегляд відео на ньому, то сучасне об'єднання охоронного відеоспостереження з локальною мережею - це справжній прорив в цій області. Так таке охоронне ip-відеоспостереження надає можливість доступу до відеоданих де завгодно і отримувати відео з будь-якої камери в будь-якому місці.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>