Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безперебійне живлення Off-line

 

Кожен користувач будь-якого електронного устаткування знає про необхідність стабільної подачі електрики до таких пристроїв.

Системи відеоспостереження з усім їх обладнанням функціонують на такій же підставі.

Вся робота системи відеоспостереження може бути перервана через відсутність електрики в приміщенні.

Якщо розглядати професійні системи відеоспостереження на об'єктах з підвищеною безпекою, то тут просто неприпустимо яке-небудь переривання в записах відеоспостереження. Так жоден банк або фінансова установа не дозволить собі встановити систему відеоспостереження та безпеки без безперебійних джерел живлення для охоронного обладнання, так як це занадто ризиковано.

Джерела безперебійного живлення - це свого роду резервні пристрої для вашої системи відеоспостереження.

У цьому розділі представлені офлайнові джерела безперебійного живлення. Суть роботи резервного джерела безперебійного живлення OFF-LINE полягає в тому, що в режимі нормального функціонування вони підключені до основної електромережі, а в разі вимкнення електромережі вони використовують акумуляторні батареї, щоб забезпечити подальшу роботу системи відеоспостереження.

Якщо у вас виникнуть проблеми з тим, який же вид джерел живлення необхідний для вашої системи відеоспостереження і камер, то ви завжди можете звернутися до наших фахівців за консультацією. Вони не тільки підберуть вам потрібне джерело живлення для відеообладнання, а й підкажуть всі нюанси в установці таких пристроїв. Також ви можете замовити установку ДБЖ в нашій компанії.

Офлайнові джерела безперебійного живлення для систем відеоспостереження - це все ті ж ДБЖ, що ми звикли використовувати в роботі комп'ютерів та іншої побутової техніки. Так для повноцінної роботи камери відеоспостереження також потребуються блоки безперебійного живлення.

Зазначимо, що резервні офлайнові джерела безперебійного живлення не стабілізують напругу в електричній мережі і це є їх невеликим мінусів. Вся суть роботи резервних оффлайнових джерел безперебійного живлення  полягає в тому, що вони забезпечують електроживлення для обладнання тільки в разі відключення електрики в головній мережі.

Так як резервні офлайнові джерела безперебійного живлення мають істотно нижчу вартість, ніж всі інші ДБЖ, то вони придбали масової популярності серед користувачів.

Зараз на ринку найпопулярнішими офлайнові блоками безперебійного живлення являються ДБЖ від відомого виробника APC (American Power Conversion). Такі джерела безперебійного живлення відрізняються своєю компактністю, простотою і низькою ціною.

Серед вітчизняних виробників обладнання популярні моделі оффлайнових блоків безперебійного живлення від Авалон і Леотон.

Офлайнові джерела безперебійного живлення можна встановлювати на самих різних об'єктах без будь-яких обмежень. Це може бути система відеоспостереження у вашій квартирі або будинку, на дачі або в заміському котеджі, в офісі компанії або на великому підприємстві.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» клієнтам надається можливість вибору джерел живлення для обладнання відеоспостереження серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників. Оформивши замовлення в нашій компанії ви також можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України.

Ми не тільки продаємо все необхідне обладнання для систем відеоспостереження, а й займаємося проектуванням і установкою таких систем. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісно і надійно виконаний проект з установки системи охоронного відеоспостереження.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>