Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Кольорові відеодомофони

   

Відеодомофони відносяться до дуже простих і зручних інструментів безпеки.

Відеодомофони дозволяють контролювати доступ до об'єкта і управляти входом людей в приміщення.

Відеодомофони призначені для встановлення в квартирі, будинку, заміському котеджі, дачі, офісі і будь-якому іншому об'єкті, де необхідно управляти доступом на територію об'єкта.

Так у сучасних системах особистої безпеки відеодомофони займають ключове місце і дозволяють створювати надійний бар'єр для індивідуального захисту.

За допомогою відеодомофонів можна не тільки керувати доступом до приміщення, а й здійснювати відеоспостереження за подіями за вашими дверима і записувати події.

Відзначимо, що зараз відеодомофони стали вже настільки поширені, що часто можна побачити вхідні двері без дверного глазка для огляду відвідувачів, так в ньому просто відпала необхідність.

У своїй структурі відеодомофони дуже прості. Вони складаються із зовнішньої панелі виклику і внутрішньої панелі з монітором і трубкою. Головним критерієм поділу відеодомофонів на типи є характеристики монітора. Так залежно від кольоровості монітора відеодомофони поділяють на:

   · Кольорові відеодомофони

   · Чорно-білі відеодомофони.

Кольорові відеодомофони можуть бути як з переговорною трубкою, так і без трубки - відеодомофони «hands free». Також сучасні відеодомофони можуть бути оснащені сенсорним дисплеєм.

Залежно від того який спосіб комунікації зручний для користувачів, вони вибирають собі відеодомофон.

Кольорові відеодомофони звичайно дорожче за вартістю, але зараз вони є більш популярними, ніж відеодомофони з чорно-білим дисплеєм. Так більшість сучасних людей звикли вже до нових технологій зображення, до використання ip технологій, і відповідно вони також хочуть отримувати якісне чітке відео і на дисплеї свого відеодомофону.

Більш того в порівнянні із звичайним охоронним відеоспостереженням у відеодомофонів є суттєва незаперечна перевага - це можливість двостороннього спілкування. Саме ця функція відеодомофонів і дозволяє визначати хто прийшов, до кого він прийшов, з якою метою.

Кольорові відеодомофони є вкрай необхідними в тих будинках і квартирах, де живуть сім'ї з дітьми. Так батьки можуть більше не переживати про те, що їхні діти підходять до дверей і відкривають двері незнайомцям. 

Відеодомофони настільки прості у використанні, що навіть дитина з легкістю може розібратися в тому як подивитися на дисплей і побачити зображення відвідувача.

Зазначимо, що у дітей підвищений інтерес до того, щоб дізнатися, хто ж дзвонить у двері і багато зловмисників саме цим і користувалися. А з появою відеодомофонів з кольоровими моніторами, діти відразу ж бачать, що відбувається за дверима, і можуть оперативно повідомити про це батьків.

Кольорові відеодомофони дозволяють отримувати чітке і деталізоване відео, завдяки якісним камерам і сучасним дисплеям. І швидко ідентифікувати відвідувачів.

На сьогоднішній день споживачі можуть вибирати відеодомофони серед дуже великої кількості товарів самих різних моделей, форм, матеріалів і т.д. Так ви можете підбирати колір корпусу або форму відеодомофона під ваш інтер'єр в будинку.

У нашому інтернет-магазині користувачі можуть ознайомитися з самими різними типами відеодомофонів і купити той, який їм найбільше підходить. Якщо у вас виникнуть будь-які питання за технічними характеристиками кольорових відеодомофонів, ви можете без зволікань звернутися до наших консультантів.

Відеодомофони з кольоровим дисплеєм можуть бути як провідними, так і безпровідними. Бездротові відеодомофони дуже зручні для користувачів, їх можна переміщати по будинку, вони не прив'язуються до місця розташування. Безпровідні відеодомофони встановлюються без прокладання проводів і не порушують цілісність інтер'єру приміщень.

На ринку вже існують інноваційні моделі кольорових IP відеодомофонів. Такі IP відеодомофони працюють в мережі інтернет.

Також при покупці кольорових відеодомофонів в нашому магазині ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Більше інформації про це ви побачите при оформленні замовлення або ж можете перейти у розділ ДОСТАВКА на сайті.

Зазначимо, що встановивши у себе в будинку або квартирі кольоровий відеодомофон, надалі ви вже не зможете обходитися без нього. Відеодомофони настільки швидко стають невід'ємною частиною життєдіяльності людей, що вже складно собі уявити, як можна обходитися без них.

За допомогою відеодомофонів здійснюється відкриття електромеханічного або електромагнітного замка на дверях і для користувачів це створює додатковий комфорт, так як не потрібно йти до дверей і відкривати їх.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете ознайомитися з відеодомофонами найвідоміших виробників: COMMAX, ATIS, VIATEC, Fortress, Gardi, Kenwei, KOCOM, ARNY, SAMSUNG, Vizit та інших. Ми займаємося не тільки продажем кольорових відеодомофонів, але і їх установкою. Більше того у нас ви можете купити готові комплекти кольорових відеодомофонів з усіма комплектуючими системи і встановити його самостійно.

В Україні масової популярності набули кольорові відеодомофони виробників Commax і Kocom. Такі відеодомофони якісні й надійні.

Зверніться до нас в компанію і ви отримаєте спеціалізовану консультацію у виборі кольорових відеодомофонів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>