Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Кольорові відеокамери

 

Кольорові камери відеоспостереження за вартістю дорожче чорно-білих. Але при цьому вони мають масу переваг. У нас можна купити кольорові камери відеоспостереження.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» продає кольорові відеокамери для охоронного відеоспостереження квартири, будинку, офісу, магазину чи вулиці. У нашому магазині можна купити камери відеоспостереження за найкращими цінами.

Сучасні кольорові відеокамери є багатофункціональними пристроями запису. Встановивши кольорову відеокамеру в квартирі, будинку або на дачі, ви завжди зможете переглядати чітку деталізовану картинку того, що відбувається.

Кольорові камери охоронного відеоспостереження дозволяють фіксувати всі найважливіші деталі того, що відбувається. Так якщо стався злочин на охоронюваному об'єкті, і злочинець зник, то оперативний розшук злочинця буде відбуватися на підставі даних, знятих кольоровою відеокамерою.

Залежно від того на якому об'єкті будуть встановлюватися кольорові відеокамери і які завдання їм необхідно виконувати, користувачам варто вибирати конкретний тип відеокамер.

Більшість сучасних користувачів воліють купити кольорові відеокамери, ніж чорно-білі. Кольорові камери для систем відеоспостереження здатні виконувати такі завдання, які чорно-білим відеокамер не під силу.

На сайті www.видеокамеры.com.ua користувачі можуть ознайомитися з кольоровими відеокамерами самих різних типів і комплектацій.

Якщо вам потрібно купити кольорову відеокамеру, то ми завжди рекомендуємо користувачам в першу чергу визначитися з типом камери і завданнями, які вона повинна буде виконувати. Так наш каталог відеокамер в інтернет магазині розбитий на кілька великих категорій. Кольорові відеокамери можуть бути наступних типів:

· Кольорові IP відеокамери

· Кольорові HD відеокамери

· Кольорові купольні відеокамери

· Кольорові мініатюрні Відеокамери

· Кольорові безпровідні відеокамери

· Кольорові автомобільні відеокамери

· Кольорові аналогові відеокамери

· Кольорові відеокамери Speed ​​Dome

· Кольорові відеокамери без об'єктива

· Кольорові безкорпусні відеокамери

· Кольорові трансфокаторние відеокамери

· Кольорові відеокамери з ІЧ-підсвічуванням

· Кольорові зовнішні відеокамери

· Кольорові внутрішні відеокамери

Зараз самою явною перевагою кольорових камер відеоспостереження є висока якість зображення. Так користувачі отримують таку картинку того, що відбувається, наче самі своїми очима спостерігали це в живу. Що вже говорити про сучасні мегапіксельні кольорові відеокамери.

На ринку вже давно представлені кольорові відеокамери 5, 10, 15, 20 і навіть 30 мегапікселів. Такі відеокамери записують неймовірної чіткості зображення, яке радує око всіх користувачів. Природно ціна кольорової відеокамери з такою кількістю мегапікселів буде відповідною.

Сучасні кольорові відеокамери здатні забезпечувати користувачам стабільне цілодобове охоронне відеоспостереження. Так більшість моделей кольорових відеокамер обладнані вбудованим ІЧ-підсвічуванням для нічної зйомки або запису в погано освітлених приміщеннях.

Кольорові відеокамери застосовуються на таких об'єктах як паркування, коли є необхідність у точній ідентифікації автомобілів і їх кольору. Також кольорові відеокамери встановлюються для охорони багатолюдних місць з підвищеним ризиком різних загроз, де такі відеокамери здатні фіксувати всі характеристики об'єкта та ідентифікувати його в натовпі.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» встановлюють кольорові відеокамери самих різних видів за запитом клієнтів. Ми встановлюємо всі відеокамери, які представлені в каталозі нашого інтернет магазину.

Кольорові відеокамери - найбільш популярне рішення для організації сучасної системи охоронного відеоспостереження. 

Сучасні кольорові відеокамери представлені в різних видах, типах, моделях, комплектаціях так широко, що користувачі часом губляться в такому різноманітті. Допомогти можуть наші менеджери.

Ми надаємо клієнтам якісні консультації з підбору кольорових відеокамер. Просто зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону в контактах компанії.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>