Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеопанелі кольорові

 

Домофонні пристрої настільки швидко і впевнено увійшли в життя більшості людей, що зараз складно уявити квартиру в якій би не було переговорного пристрою, який дистанційно зв'язує власника квартири з відвідувачами.

Домофонні системи набули статусу простого, самого елементарного засобу контролю і управління доступу в квартиру або будинок. І зараз вже відбувається лише застосування сучасних інноваційних технологій до розвитку домофонних систем.

Так на ринку з'явилися відеодомофони з кольоровими дисплеями високої роздільної здатності зображення, домофони з HD-відеокамерами, безпровідні домофони і багато інших.

Так користувачі все більше прагнуть до новітньої якості обладнання і комфорту в його використанні.

Всі домофонні системи включають в себе таку складову, як виклична панель. Якщо розглядати аудіодомофони, то тут ми маємо справу з викличною панеллю. Якщо взяти відеодомофон, то в такій системі буде працювати відеопанель.

Залежно від того який відеодомофон кольоровий або чорно-білий, користувач хоче придбати, йому необхідно буде вибрати і відеопанель, відповідно кольорову або чорно-білу.

Так користувачам можна легко орієнтуватися у виборі відеопанелей, грунтуючись на тому, що якщо в відеопанель вбудована монохромна камера спостереження, то це чорно-біла відеопанель, якщо ж відеопанель обладнана кольоровою камерою, то перед вами кольорова відеопанель для переговорного пристрою.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  представлений широкий вибір кольорових відеопанелей різних виробників: Commax, Kocom, Vizit, JEJA, Cyfral, Gardi, Hyundai Telekom, Eltis, LUX, Kenwei, Samsung. Ви можете купити кольорові викличні панелі для відеодомофонів в нашому магазині з послугою адресної доставки по всій території України.

Кольорові відеопанелі призначені для роботи переговорних пристроїв, так щоб відвідувач міг подати сигнал про необхідність здійснення комунікації. Кольорові викличні панелі обладнані кольоровою міні камерою, мікрофоном, динаміком і кнопкою виклику. Саме кольорові відеопанелі забезпечують інформування мешканців про те, що до них прийшли.

Можна сказати, що відеопанелі - це просто сучасна форма звичайного дверного дзвінка. Встановлюючи викличні панелі в своєму будинку, у людей зникає будь-яка необхідність в установці ще й дзвінка у двері.

Так як в більшості випадків кольорові відеопанелі встановлюються на зовнішні двері і виходять на вулицю, то вони можуть служити об'єктом вандалізму. Тому залежно від рівня криміногенної обстановки на прилеглій території до об'єкта, користувачі можуть самі визначити чи потрібна їм виклична панель з антивандальним корпусом, або сучасна пластикова сенсорна панель, або просто металева.

Також якщо ви встановлюєте панель виклику під відкритим небом, то краще всього купувати моделі з козирком, який захищає відеопанель від різних погодних умов. До того ж у таких випадках можна встановити не накладні панелі, а врізні відеопанелі. 

Врізні викличні панелі трудомісткі в установці, але при цьому вони надійно закріплені і важкодоступні для руйнування.

Сучасні кольорові викличні відеопанелі підтримують настройку гучності динаміка і мікрофону.

Зазначимо, що для найвишуканіших споживачів на ринку існує багато естетично виконаних відеопанелей різних кольорів і форм, які вже точно підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Якщо ви ще не визначилися з тим яку кольорову відеопанель вибрати для своєї домофонної системи, то вам слід зв'язатися з нашими менеджерами, які неодмінно допоможуть вам купити найкращий пристрій.

Ми не тільки продаємо сучасні кольорові відеопанелі, а й займаємося їх установкою. Просто зверніться до наших фахівців, і ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>